Eiti į turinį
Ignas_Club

Elektroninės cigaretės

Rekomenduoti pranešimai

Dar nepripratau dripint xd

0.22 ohm

6dabe1619254ce853d7fe46f1f4b63f8443.jpg

pz, nice, kiek mokejai? :D ir krc ziekit kame gali but diela, viskas zjbs buvo su boxu, poto pakaitinau kelis kartus ir vsio nebejo..baterkes pilnai pakroviau, negalejo uztrupint coilai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

pz, nice, kiek mokejai? :D ir krc ziekit kame gali but diela, viskas zjbs buvo su boxu, poto pakaitinau kelis kartus ir vsio nebejo..baterkes pilnai pakroviau, negalejo uztrupint coilai?

siaip box modai (ne home made) buna su apsauga nuo trumpo jungimo. Pas mane tai batarkes kaito snd lb. Cj del 0.22 ohm. (4 apvijos 0.5 viela). O uz boxa mokejau 75 o DH 22

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

siaip box modai (ne home made) buna su apsauga nuo trumpo jungimo. Pas mane tai batarkes kaito snd lb. Cj del 0.22 ohm. (4 apvijos 0.5 viela). O uz boxa mokejau 75 o DH 22

As tau dh uz 12 galejau pasiulyt, bet tai px tau ziuriu :D.

Dariau, 150w neispaus jis, nes dry hita gaus. Ant kokiu 80-100 dar imanoma, bet ant 100 dry biski jauciasi jau. Nu bent man.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

As tau dh uz 12 galejau pasiulyt, bet tai px tau ziuriu :D.

Dariau, 150w neispaus jis, nes dry hita gaus. Ant kokiu 80-100 dar imanoma, bet ant 100 dry biski jauciasi jau. Nu bent man.

jau nuo 80w po kelių sekundžių eina dry hitas. Pasistatęs mech mode ir papalinu, nes net nžn kiek W statyt xd.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...