Eiti į turinį
Ignas_Club

Elektroninės cigaretės

Rekomenduoti pranešimai

po kiek jie laiko mzdg pareina?

 

Dažniausiai ne nuo laiko priklauso būna užsiknisa ir viskas. Daug problemų matęs kaip būna dėl čipo pvz: Kaitina net nespaudžiant mygtuko (taip pakaitins pora min tai bus ne xsmok ne xboom). Dažniausiai tokia problema būna dėl sudegusio chipo, ir dar daug problemų. Daugelis jį prisibijo pirkt tarp jų ir aš vien dėl šitos problemos, nes ne retas pirkęs ten iš ecodūmo ir t.t neša keistis po 1-2sav, dėl čipų ir kitų problemų. Išvada turi labai atsargiai naudoti :x nežinau net kaip, arba parduoti/keisti į kažką geresnio, patikimesnio ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Prašovei su tuo xpro, kiek visur skaičiau atsiliepimus, visi skundžiasi nepatvarumu. Jeigu dar tau veikia patariu mainyk į isticka arba parduok

nihuja aš neprašoviau. Kiek kartų kritęs yra, nei susibraižę, nei kur susilenkė. O veikia normaliai. Pats blet nebandęs, o šneką bobučių pasakom. Tai jeigu kiti nesaugo, tai ir būna nepatvarus.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

nihuja aš neprašoviau. Kiek kartų kritęs yra, nei susibraižę, nei kur susilenkė. O veikia normaliai. Pats blet nebandęs, o šneką bobučių pasakom. Tai jeigu kiti nesaugo, tai ir būna nepatvarus.

nesikeik, nes musu genijus mod vincas atims teises rasymo 1men ir 2sav i foruma negalesi ieit :)
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...