Eiti į turinį
Ignas_Club

Elektroninės cigaretės

Rekomenduoti pranešimai

Jo, geriau rukykit tikras cigaretes,, kuriose yra dervu, salietros ir dar pora tukstanciu kenksmingu medziagu :)

Iš mano pusės, elektroninės turi tik vieną minusą - tai, kad tu ją rūkai kada nori ir žymiai ilgiau negu paprastas, to pasekoje organizmas gauna daugiau nikotino, o vat surūkius cigaretę, tai antros iš karto tikrai nenorėsi ir dar su ja gauni dervų, salietros, degimo produktų ir viso kito šlamšto. Bet mano manymu, vis tiek garinti, sveikiau, negu traukti degintą šlamštą.

 

 

Gal pasiūlytumėt kokią bateriją normalią? pigesnę kokę. Domina kažkas iki 1100mAh ir kad eitų didintis galią.

http://www.ecodumas.lt/lt/dalys/889-vision-spinner-ii-baterija.html

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Mano draugelis :) 


Paskaičiau puse komentarų nes toliau viskas aišku buvo... Pastebėjau puse kalba visiškus vėjus, kam šnekėt jei esi tik bandes ce4 su ego baterija ar panašu šūda...? Taip, tas visiškas šūdas bet nereik iškart nusiteikt kad visos EC šūdas, reik išbandyt gerus modus ar geresnes EC. Tie kurie garina manau man pritars kad esu visiškai teisus.


6918f36fd77c6cc65aa441b47dde569d740.png


Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

 

Mano draugelis :) 

Paskaičiau puse komentarų nes toliau viskas aišku buvo... Pastebėjau puse kalba visiškus vėjus, kam šnekėt jei esi tik bandes ce4 su ego baterija ar panašu šūda...? Taip, tas visiškas šūdas bet nereik iškart nusiteikt kad visos EC šūdas, reik išbandyt gerus modus ar geresnes EC. Tie kurie garina manau man pritars kad esu visiškai teisus.

6918f36fd77c6cc65aa441b47dde569d740.png

 

Aš net neatsakinėju į tokius komentarus kaip "geriau išvis nerukyt" arba "geriau jau normalias". Pats esu bandęs visko ir visiškai pritariu tau. Aš asmeniškai garinu su spineriu II ir protanku (normalaus modo nelabai piniginė leidžia nusipirkt :D). Realiai jei žmonės bandę tik tas ec po 20lt tai aš suprantu, kodėl jie tokią nuomonę yra susidarę, bet nemanau, kad pabandžius vieną "šūdą" reikia peikti visas elektronines.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

 

 

dzėnkuju. O įdomu ilgai siunčia?

 

Žiūrint kokiu paštu siunties, yra ten visokie greitesni, bet tada kaina didesnė truputi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Gal pasiūlytumėt kokią bateriją normalią? pigesnę kokę. Domina kažkas iki 1100mAh ir kad eitų didintis galią. 

https://www.fasttech.com/search?spinner%20II

Jei siūstis netingi, nes čia žymiai pigiau nei Lietuvoj

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

nepirkit tu jobanu spineriu, bybys paskutinis. CF vv geriau.

Manau spinneris mazai kainuoja ir tikrai geras tokiai kainai. Pagrisk kodel spineris bybys? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

nepirkit tu jobanu spineriu, bybys paskutinis. CF vv geriau.

Mano spineriui antri metai jei nedaugiau ir jokiu problemu nematau. Tik kartais mygtukas uzstringa, thats all

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...