Eiti į turinį
Ignas_Club

Elektroninės cigaretės

Rekomenduoti pranešimai

Aš net neatsakinėju į tokius komentarus kaip "geriau išvis nerukyt" arba "geriau jau normalias". Pats esu bandęs visko ir visiškai pritariu tau. Aš asmeniškai garinu su spineriu II ir protanku (normalaus modo nelabai piniginė leidžia nusipirkt :D). Realiai jei žmonės bandę tik tas ec po 20lt tai aš suprantu, kodėl jie tokią nuomonę yra susidarę, bet nemanau, kad pabandžius vieną "šūdą" reikia peikti visas elektronines.

Va būtent, parūko po 20lt ir jiem šūdas. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nu nz, kiek draugas, kiek as turejau tiek viskas po metu naudojimo gerai yra. Tik tiek kad apsitrina

Nu jo, pas mane kol naujas buvo tai toks zjbs, bet dbr po ilgo naudojimo apsitrynes ziauriai irgi, subraizytas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Čia esu jau daug kam sakęs kaip ir pasakė Paška ir t.t Bet erzina labiausiai tai jog eina į tą temą, koks tolkas eiti į ją jog pasakyti durną komentarą? Arba parašyti jog normalios cigaretės jei eina kalba apie elektronines? Pabando patį paprasčiausią šūdą ce4, 1100 mah max batkė ir tipo jau xujna, galėtų sumest įsp už vapše ne į temą kalbėjimą gal atitrenktų galvą kiek.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

 

kam einat į tokias temas jei nori paknist prota, kad nesveika, geriau tikra ar vpš nerūkyt. Nežinau man daug normaliau atrodo kai normaliai garini elektronkę, nei ten kokie snargliukai laksto slapstydamiesi ir traukia tas tikras, blt man vien pažėjus šūlėj graudu daros kai rukyt nenueina viena pertrauka ir jau alpsta krw, paskui pareina prismirde blt. Jau geriau garini ramus elektronke ir nei smarvės nei ką, o kaip tik dar skystis geras suteikia malonaus kvapo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nuomones apie isticka 30w ir 50w. Normaliai argumentuokit, nebulit dalbasai renkantis postus ar siaip tingintys atsakyt :) aciu

50w draugelio savaite rukem jokiu problemu per ja nebuvo, paskui pardave tai kaip toliau nezinau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...