Eiti į turinį
Domas_Vilkin

12 metų

Rekomenduoti pranešimai

Tikriausiai šis komentaras bus bereikšmis, nes eisiu į 9klase. 18m noriu eit į kariuomene, nes esu senamadiškų pažiūrų kad vyru ne gimstama, o tampama :) Po to galvoju apie apsauginio darbą Anglijoje arba jei susiklostys geros salygos norėčiau dirbti Lietuvoje :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

kuom tau tie gėju paradai ir kedžio istorija trugdo dirbt ar mokintis? Esu mates atvaro kaimiečiai iš londono ir vaidina kad jie kieti tipo,daug uždirbo nors lopai fabrikuose dėžes krauna ar žuvis apdoroja :DDD

Aš tai tikrai lietuvoi stenksiuos ka nors pasiekt,nes čia yra viskas ko reikia.

Lietuvoj darbą rasti tikrai sunkiau nei užsienyje. Lietuvoje dėžių pakuotojai uždirba trečdaliu ar net mažiau nei užsienyje. Pasakei taip, lyg jau būtum radęs darbą ir įsitvirtinęs į gyvenimą, bet taip nėra. Šią vasarą pats ragavau darbo ieškojimo patirties ir supratau, kad susirasti darbą nėra taip lengva. Aišku, gali eit ten į maximos kasininkus, bet ten tikrai ne ateitis. Normalų darbą čia susirasti yra sunku. Baigęs programavimą darbą turbūt rasi, bet uždirbsi tikrai ne tiek, kiek uždirba Anglijoje, Danijoje ar Norvegija (išverčiant į litų valiutą), tad nesakyk, kad Lietuvoj yra tikrai gerai pats nepatyręs darbo ieškojimo gyvenimo, pragyvenimo, nesusikūręs ateities.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Tomas_Dkas

Lietuvoje minimumas 850 lt , o aglijoje rodos 600+ svarų, o valiutos kursas 4 lt, taip vot užsienis, nėra prastai. Bet kiek iš pusbrolio sužinojau, neturintis 18 metų, gali dirbti Part-time job, o jei tu ten ne pas pažįstamus būsi, tau nuoma kainuos 200 svarų minimum ir taip sunkiai rasi.. O viską pasiskaičiavus, arba į minusą išeisi, arba tu į pliusą, bet nedaug. O jeigu, pas pažįstamus, gan normaliai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Kevin_Maker

Daryk kaip mano brolis.. Šiais metais baigė dvyliką klasių.. Iškart gavęs atestatą ėjo dirbti.. Neatskleisiu kur nuėjo dirbti, bet būtų tau patarimas dirbti kokiame Restorane ar panašiai.. Būna žmonių kurie arbatą palikinėja.. Per dieną galėtum bent 50 LT užsidirbt.. Kitais metais [ ne šiais ], 2014 - 2015 žiūrės toliau..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Lietuvoje minimumas 850 lt , o aglijoje rodos 600+ svarų, o valiutos kursas 4 lt, taip vot užsienis, nėra prastai. Bet kiek iš pusbrolio sužinojau, neturintis 18 metų, gali dirbti Part-time job, o jei tu ten ne pas pažįstamus būsi, tau nuoma kainuos 200 svarų minimum ir taip sunkiai rasi.. O viską pasiskaičiavus, arba į minusą išeisi, arba tu į pliusą, bet nedaug. O jeigu, pas pažįstamus, gan normaliai.

Tiksliau Anglijoje minimumas £6,19/h, jeigu skaičiuojant 5 darbo dienos po 8 valandas, gaunasi grubiai paėmus ~£990/mėn, kambario kainos: single room (priklauso nuo vietovės) nuo £240/mėn

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Emigrantai nepatinka? Mano tetis, kaip pirma darba gavo uk, virsininkas NIGERIS visi ki lietuviai, lenkai ir pns. O zn kodel? nes anglai negali dirbti tokiu darbu, darbas buvo su mediena, jie tiesiog yra totalus tinginiai, Tetis su 1proc anglu kalbos susirado darba, tai daug ka reiskia. Kai kurie anglai megsta lietuvius, nes jie yra kropstus, darboholikai . Jiems tik rupi gerai atlikti darba, o anglai, tik biuruose ir pns... Todel jie ir uzps, pagyvenau cia vasara, tai 13 metu smoke weed everyday, bet siaip, yra zjbs rajonu ir yra kad pasol mane naxui. O siaip studijuoti cia visai nieko, prisiziurejas tu american pies ir pns :D tokie barakai visai nko butu.

Beto, su anglisku diplomu atsivertu didesnes galimybes neigu su LT. LT ten tas bakalauras ar kas ten :D uk nieko nevertas, jie sakyk eik mokykis. Jiems poxui. Mokyklose toki suda veiki, desimtoj klasei daugybos lentele nh.... dvilyka baigi 16 metu, coledzas 2 ir univeras ir 24 metu consule sedi. Atliginimas kas savaite po ten bbz kiek.

Taip, visapusiškai sutinku, jau pačiam per pirmus metus teko susidurti ir pamačiau kad anglai yra visiški nevykeliai, tinginiai. Emigrantai bent gerai dirbti moka, o jie pyksta už tai kad statybinikai ar kokie kiti už juos 5 kartus greičiau padaro..

Ir šeip su mokslais čia labai gerai, nes aš 12kls. + 2 metai profesija 'statybos srytije' na ir užbaiksiu viska kai man bus 19 metų, tada duos nebloga darba su geru atlyginimu ir kaip sakant 'Arsim, arsim' :D... Bent geri pinigai bus.. dabar mokausi niekur nedirbu, nieko nedarau (namai,maistas,gyvenimas viskas sumokėta) ir dar + gaunu sau +1000LT. Už kuriuos pavalgau per pertraukas ir nusiperku kažka asmeniško. Manau kaip žaliam studentui neblogai palyginus su Lietuva.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Draugas dirba anglijoj, tai sakė į savaitę uždirba 350-400 svarų. Tai gaunasi, kad per 2 dienas jis uždirba ant maisto ir ant nuomos visai savaitei. O už kitas dienas gali susitaupyt, arba kažką geresnio nusipirkt. Dabar pagalvojus apie Lietuvą... Lietuvoj gauni 900lt~ jei vienas gyveni ir nomuojiesi butą, tai krč neimanoma pragyvent.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...