Eiti į turinį
Donce_Monce

League Of Legends [ Rezultatai ]

Rekomenduoti pranešimai

Ką tik, Ernestas_Friberg rašė:

mane užpisa kurva, nes visi masteries ir runes dabar supistos į vieną, o tegali turėt tiek page'ų kiek turėjai prieš tai, lempa naxj

turiu 5 page, bet zaidziu su vienu nes uztenka 20s champ selecte susidet runas, tai man lieka 4 nereikalingi page, ir net nenaudoju ir nezinau ka su jais veikt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką tik, Ernestas_Friberg rašė:

mane užpisa kurva, nes visi masteries ir runes dabar supistos į vieną, o tegali turėt tiek page'ų kiek turėjai prieš tai, lempa naxj

Man ne tiek runos, kiek padaryta su tais BE. Kol dbr susirinksi tuos champus, šnd lvl pasikėliau gavau 800 BE, o kalbant apie tai, kad champų už 6300 yra gal 35, tai kiek užtruks susipirkt juos :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 minutę, Marcius_Mikis rašė:

Man ne tiek runos, kiek padaryta su tais BE. Kol dbr susirinksi tuos champus, šnd lvl pasikėliau gavau 800 BE, o kalbant apie tai, kad champų už 6300 yra gal 35, tai kiek užtruks susipirkt juos :D

cia nk tokio, subalsavo gauni tiek pat is tu leveliu mazdaug kiek ir ip gaudavai neskaitant to first day wino kur dbr xp duoda, blogiausiai tai turbut hextech crafting, uz visus disenchantus duoda visko maziau, i 6,7 lvl mastery champa padaryt kainuoja perdaug, rerollint nebeina i random champus, hextech tai supistas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 minutę, Zilvinas_Sandnes rašė:

cia nk tokio, subalsavo gauni tiek pat is tu leveliu mazdaug kiek ir ip gaudavai neskaitant to first day wino kur dbr xp duoda, blogiausiai tai turbut hextech crafting, uz visus disenchantus duoda visko maziau, i 6,7 lvl mastery champa padaryt kainuoja perdaug, rerollint nebeina i random champus, hextech tai supistas

Nu jeigu tik buvai pasikėlęs 30lvl tj dbr kol susipirksi tj ** :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 5 minutes(-ių), Zilvinas_Sandnes rašė:

turiu 5 page, bet zaidziu su vienu nes uztenka 20s champ selecte susidet runas, tai man lieka 4 nereikalingi page, ir net nenaudoju ir nezinau ka su jais veikt

nu jo, bet užpisa dėliotis

seniau turėdavai kelis runų page'us pagrindinius ir mastery 20 psl, tai tarkim eini supportint , pasiimi kokias ten ap runas ir t,t ir masteries kokių tau reik, o čia blet... Nu bbž, mane tai užpisa keitaliot jas pastoviai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 2 minutes(-ių), Ernestas_Friberg rašė:

nu jo, bet užpisa dėliotis

seniau turėdavai kelis runų page'us pagrindinius ir mastery 20 psl, tai tarkim eini supportint , pasiimi kokias ten ap runas ir t,t ir masteries kokių tau reik, o čia blet... Nu bbž, mane tai užpisa keitaliot jas pastoviai

as va pirma diena galva lauziau nes buvau nepriprates o dabar kaip iprotis atsidarai paspaudineji ten ir vsio, nu bet matai as ir ant senu runu kai zaisdavau tai visalaik turedavau daug tu mastery page o naudodavau tik viena ir susidedavau kas matcha, nu gal del to ir neatrodo man taip nuobodziai, nu neuzpisa nzn kazkaip pochui

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...