Eiti į turinį
Donce_Monce

League Of Legends [ Rezultatai ]

Rekomenduoti pranešimai

prieš 33 minutes(-ių), Qiuqu_Kajus rašė:

galbūt todėl, kad early game pralaimi kai loši už ją, nes jeigu jo tai tikiu kad neišeina lošt, bet jeigu jau early sugebi laimėt tai high carry champ

Net neįsivaizduoju kaip jūs su ja pažaidžiat, tokia op atrodo, bet niekad normaliai su ja nepažaidžiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 4 minutes(-ių), Marcius_Mikis rašė:

Net neįsivaizduoju kaip jūs su ja pažaidžiat, tokia op atrodo, bet niekad normaliai su ja nepažaidžiu.

Aš ją maininu, tai žinau, kad op. Esmė tame jeigu early miršti stenkis nebekovot o laimėt farmu, nes jai early gana sunku, o tuo labiau rankeduose dažnai counterį gauni.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 13 minutes(-ių), Artur_Gochav rašė:

Aš ją maininu, tai žinau, kad op. Esmė tame jeigu early miršti stenkis nebekovot o laimėt farmu, nes jai early gana sunku, o tuo labiau rankeduose dažnai counterį gauni.

Bandžiau ir agresyviai žaist, ir farmintis, visada prifeedinu ir lose gaunu :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 12 minutes(-ių), Marcius_Mikis rašė:

Bandžiau ir agresyviai žaist, ir farmintis, visada prifeedinu ir lose gaunu :D

Aš irgi kol vaynę įvaldžiau tai nemažai laiko praėjo, dabar tai pats mėgstamiausias adc. Vien dėl jos į goldą išlipau, nes jeigu užsifeedini kažkiek lane savo, tai tau jau pxj ar enemy midas 10/0 varo ar 0/10, nes kurva one shotinsi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 2 minutes(-ių), Ernestas_Friberg rašė:

Aš irgi kol vaynę įvaldžiau tai nemažai laiko praėjo, dabar tai pats mėgstamiausias adc. Vien dėl jos į goldą išlipau, nes jeigu užsifeedini kažkiek lane savo, tai tau jau pxj ar enemy midas 10/0 varo ar 0/10, nes kurva one shotinsi

O tai gal patarimų kokių?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 3 minutes(-ių), Marcius_Mikis rašė:

O tai gal patarimų kokių?

Kuo daugiau praktikos tuo geriau, žaisk normalus imk į topą labiau mechanikų išmoksi, o šiaip visada fight išlaikyk pozicija tinkama ir laimėsi fightą, early game rushink statik ie batai, bent mano mėgstamiausias, jeigu enemy adc mobility, botrk perki, jeigu matai kad midas yra kokia ahri su charmu ar supp koks leo blitz qss butinai nusipirk, late game is botrk i tb pasikeisk , o visa kita praktika ir nuo enemy

  • Už 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 10 minutes(-ių), Marcius_Mikis rašė:

O tai gal patarimų kokių?

Asmeniškai aš visada perku pirma ie, o ne shiva kaip daugelis kitų, tada jau eina shivas ždž šitie yra core itemai, tada jau žiūri pagal situaciją. O per teamfightus aš pvz risky sužaidžiu kartais, tarkim matau, kad koks priešų adc ar midas frontline stovi, tai pizdu, surizikuoju, aš juk vayne r+q ir nebėra jo iš kart, tada jau turit belekokį advantage ir tiesiog išdaužai visus už savo komandos stovėdamas. Už vayne per kokius 50 matchų paskutinius rankedus gal 15 penta killų padariau :D

  • Už 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...