Eiti į turinį
Donce_Monce

League Of Legends [ Rezultatai ]

Rekomenduoti pranešimai

prieš 2 valandas(-ų), Marcius_Mikis rašė:

Užkapojau biškį :D P.S kas galit apšviest su misijom? Kada jos vyksta, kokie rewardai? Ir gali yra koks linkas kur pasiskaityt galima?

551e281d61f11b19be8542fde1af4798279.png

Bent kiek aš manau, tai misijos pagrinde dedamos kai vyksta koks nors tai eventas, tai artimiausias manau būtų Project:Hunters related eventas. O rewardai kiek manau visi pastebėjom arba special hextech crafting materialai arba dabar jiems patogu bus duoti xp

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 6 valandas(-ų), Ian_Mckenzy rašė:

Bent kiek aš manau, tai misijos pagrinde dedamos kai vyksta koks nors tai eventas, tai artimiausias manau būtų Project:Hunters related eventas. O rewardai kiek manau visi pastebėjom arba special hextech crafting materialai arba dabar jiems patogu bus duoti xp

O cia mazdaug kada jis turetu but?

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Kaip jum update :)? Man asmeniškai dėl masteries ir runu yra gerai, bet dėl BE visiška nesamonė, mano atveju esu 28 levelio, ir turiu tik 16 champ, ir niekaip negaliu nusipirkt kitų, nes BE gaunu tik pakėlęs lygį ir tai dar nežinia kiek tu BE galiu gaut :DD 

  • Prieš 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Black_Collar rašė:

Kaip jum update :)? Man asmeniškai dėl masteries ir runu yra gerai, bet dėl BE visiška nesamonė, mano atveju esu 28 levelio, ir turiu tik 16 champ, ir niekaip negaliu nusipirkt kitų, nes BE gaunu tik pakėlęs lygį ir tai dar nežinia kiek tu BE galiu gaut :DD 

Iš pradžių buvau blogos nuomonės, dabar 50/50, pasikėlęs lvl gausi kapsulę, iš kurios champą už 4800-6300 arba 2-3 champus už 450-3150, BE atžvilgiu nieko gero ten negausi, tačiau vienas dalykas man patinka, kad riotas padarė mistery champion, kuris kainuoja 3.9k, o garantuotas champas už 4800-6300BE, tai profitas, be to gauni ne shardą o patį championą iš karto.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...