Eiti į turinį
Donce_Monce

League Of Legends [ Rezultatai ]

Rekomenduoti pranešimai

prieš 10 valandas(-ų), Marcius_Mikis rašė:

O cia mazdaug kada jis turetu but?

 

Kadangi 21dieną ar kada tik ascensiono rotationas  baigsis tai manau, kad geriausiu atveju lapkričio pabaigoj arba gruodžio pradžioj. Nes Zoe bei Project skinai kartu su savo rotating mode tikriausiai pasirodys už 2-3savaičių

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 5 minutes(-ių), Qiuqu_Kajus rašė:

Duoda tada kai levelį pasikeli .

Po kiek duoda? 

P.s man tai nesamone istikro jei sitaip padare nes dabar champa jei noretum nsuipirkt reiktu ilgai taupyt dabar o seniau uz kiekviena game gaudavai maziau ar daugiau ir susitaupydavo

  • Už 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 3 minutes(-ių), Hyundai_Coupe rašė:

Po kiek duoda? 

P.s man tai nesamone istikro jei sitaip padare nes dabar champa jei noretum nsuipirkt reiktu ilgai taupyt dabar o seniau uz kiekviena game gaudavai maziau ar daugiau ir susitaupydavo

pasikėlus lygį gauni champion capsulę iš kurios gali gaut championų shardų. Tada juos gali parduot už be arba pirkt juos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 16 valandas(-ų), Hyundai_Coupe rašė:

Po kiek duoda? 

P.s man tai nesamone istikro jei sitaip padare nes dabar champa jei noretum nsuipirkt reiktu ilgai taupyt dabar o seniau uz kiekviena game gaudavai maziau ar daugiau ir susitaupydavo

Neberandu to posto kur skaičiau, bet dabar netgi kažkiek greičiau renkasi tie BE negu IP (labai nežymiai, bet vis +)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...