Eiti į turinį
Donce_Monce

League Of Legends [ Rezultatai ]

Rekomenduoti pranešimai

prieš 14 minutes(-ių), Ernestas_Friberg rašė:

Asmeniškai aš visada perku pirma ie, o ne shiva kaip daugelis kitų, tada jau eina shivas ždž šitie yra core itemai, tada jau žiūri pagal situaciją. O per teamfightus aš pvz risky sužaidžiu kartais, tarkim matau, kad koks priešų adc ar midas frontline stovi, tai pizdu, surizikuoju, aš juk vayne r+q ir nebėra jo iš kart, tada jau turit belekokį advantage ir tiesiog išdaužai visus už savo komandos stovėdamas. Už vayne per kokius 50 matchų paskutinius rankedus gal 15 penta killų padariau :D

Aš irgi kartai IE o ypač kai su daug gold'o tenka backint.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 6 valandas(-ų), Qiuqu_Kajus rašė:

galbūt todėl, kad early game pralaimi kai loši už ją, nes jeigu jo tai tikiu kad neišeina lošt, bet jeigu jau early sugebi laimėt tai high carry champ

Buna kad early pralaimiu dazniausiai bet tik tokiu atveju , jeigu ten lane bully bot bot nu pvz brand,cait, plat~ ten kas 3 adc vayne main, dažnai žaist teko, bet ir patys neparode nieko ypatingo man, kai pickindavau adc, nes man sunkiausiai su ja laning phase, nei ji pradzioj clearo turi, sunku atsakyt i tradus, perdaug papushinsi pasigausi ant junglerio ir jau nebeisbegsi as zaides per gyvenima gal 20-30 kartu su vayne 80% procentu atiduodavau firstblooda jungleriui ir tesiog ji late behind ar ne behind, daro nebloga dmg del savo w, tai pavykdavo ir iscarrynti kartais budamam 1/5 ir t.t, bet supratau ,kad ji man nebus naudinga, nes as kol iki to late daeisiu, jau gali ir zaidimas but pasibaiges (20-30 minuciu zaidimai buna mazdaug)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...