Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Joe_Luciano

Ką galvoji pasiekti sarg.lt samp serveryje.

KLAUSIMAS  

130 balsai(-ų)

  1. 1. Ar jau esi pasiekes viskas ?

    • Taip pasiekiau
    • Nesu sieksiu
    • Aš pasitraukiau iš samp.sarg.lt serverio


Rekomenduoti pranešimai

Siekiau SPD, viskas klostėsi puikiai, tačiau vakar, viskas pasisuko kita linkme... Norėdamas permesti narkus iš vienos mašinos į kitą, padariau /tplv, ir nuejau prie bagažinės, net nepestėbėjau kaip manęs tyko FTB agentas... Tik man uždarius bagažinę, jis pribėgo, surakino ir atemė narkus. Tą momentą, supratau, kad ties čia mano karjera policijoje ir baigsis. Galvojau, kad Edvinas_Petkus nebus kaziolas, o džiaugsis pakilusia /nubaudimai lentele... Tačiau klydau... Po kiek laiko jis mane papokino teamspeake: "be darbo seni". Tada supratau, kad užsiroviau ant ožio. Per teamspeak mane atsikelia direktorius, ir numeta tą ss. Pasakiau kaip viskas buvo, tačiau gavau 2 įspėjimus ir mano veikla policijoje buvo sustabdyta 2 savaitėms. Viskas įvyko vakar, pradėjau nemėgti teisėsaugos, nes supratau, kad net negali persidėti narkotikų iš vienos mašinos į kitą. Dar dabar mąstau ką daryti toliau, ar palikti policiją ir siekti kažko kitur, ar likti policijoje ir laukti tas nelemtas 2 savaites... Siūliau nesirauti ant Edvinas_Petkus, nes jis sarge kaip ir Cames - sėdi už ožy.

-Borfeit

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

2013 metais pas Luką_Mukanovą siekiau Įgaliotinio, bet pasiekiau tik aukščiausią rangą be drk/pav/įgal.


Šiuo metu nežaidžiu ir nežadu kažkada kažko siekti virtualiame gyvenime...


+ su mano internetu nebūtų ko siekti pvz kaip drk/pav, internetas nėra iš geriausių todėl greitai prarasčiau dėl DDoS atakų :)


Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Atėjau į Armiją, dirbu nuo 03-04. Sieksiu direktoriaus posto, stengsiuos kaip tik galėdamas, savimi pasitikiu ir savo tikslą aš pasieksiu. Mano tikslas - Būtent Armijos direktorius, Kitų darbų direktoriai nedomina, domina tik Armijos. :-)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...