Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Joe_Luciano

Ką galvoji pasiekti sarg.lt samp serveryje.

KLAUSIMAS  

130 balsai(-ų)

  1. 1. Ar jau esi pasiekes viskas ?

    • Taip pasiekiau
    • Nesu sieksiu
    • Aš pasitraukiau iš samp.sarg.lt serverio


Rekomenduoti pranešimai

Aš tai išvis bandau kažko gero pasiekti būdamas ramiuose darbuose, pvz.: taksi. Mafijos ir teisėsauga visiškai netraukia ir išvis manau niekada ten nebūsiu. Gal ir visiškai, ne taip kaip kitiems, bet man ramūs darbai atrodo geriausi ir sieksiu kuo daugiau juose būdamas..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Labas. Visų svarbiausia ką gali pasiekti, tai yra turėti draugų, tiek realybėje ir tiek žaidime, nesipykti su jais, būti mandagias su jais, neįžeidinėti. Šitame serveryje buvau pasiekęs S.W.A.T kvalifikatoriu, bei būčiau dar pasiekęs įgaliotini - BET NEPAVYKO [ TRUKDĖ NEAKTYVUMAS ]. Buvau pasiekęs čia labai senai klubo pavaduotoja, o dabar planuoju nieko nebesiekti, užtenka :) Aj labai didžiavausi, kad išdirbau swatuose iš viso apie 5-6 mėnesiai ir dar dabar dirbu. Ir nereikia man to pavaduotojo, nei įgaliotinio svarbiausia gerai praleisti šiame serveryje laiką ;) Nors ir galėčiau kurjeriu būti, vistiek įdomu !

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Labas. Visų svarbiausia ką gali pasiekti, tai yra turėti draugų, tiek realybėje ir tiek žaidime, nesipykti su jais, būti mandagias su jais, neįžeidinėti. Šitame serveryje buvau pasiekęs S.W.A.T kvalifikatoriu, bei būčiau dar pasiekęs įgaliotini - BET NEPAVYKO [ TRUKDĖ NEAKTYVUMAS ]. Buvau pasiekęs čia labai senai klubo pavaduotoja, o dabar planuoju nieko nebesiekti, užtenka :) Aj labai didžiavausi, kad išdirbau swatuose iš viso apie 5-6 mėnesiai ir dar dabar dirbu. Ir nereikia man to pavaduotojo, nei įgaliotinio svarbiausia gerai praleisti šiame serveryje laiką ;) Nors ir galėčiau kurjeriu būti, vistiek įdomu !

+rep, aukso žodžiai! Draugai svarbiausia, o ne įgaliotiniai ir t.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

FTB

Esu pasiekes beveik viską liko tik DPKT ir direktorius, bet nelabai ir noriu tokių privilegijų nes tai užimtų nemažą dalį dienos, o to aš sau leisti negaliu. Esu buvęs FTB pavaduotoju 2012 metais juo išbuvau 3 mėniasius ir 1 sav, 2012 metais buvau išrinktas geriausiu pavaduotoju jai gerai atsimenu surinkau ~60 proc balsų, o FTB darbas tapo geriausiu darbu serve iki tol kol Kostas_Silgeris buvo direktorius. Jai atvirai tikrai norėjau FTB direktoriaus, bet koja pakišo tėvų kalėdinė dovana, tai volkswagen sharan automobilis, po jo gavimo tiesiok visa diena praleisdabau areodrome lakstydamas ant "ručnyko" ir per ~2 sav praleidau visas savo santaupas ant kuro :P, FTB dirbau ilgai 9 mėniasius, esu ilgausiai FTB išdirbes darbuotojas. Visas mano darbo laikas ---> 2012.06.17 -- 2013.03.26 (pavas 2012.09.21 --> 2012.12.27)

SWAT

Taigi dirbdamas mafijoje visai nelauktai gavau pasiulyma tapti SWAT pavu, aišku tuo susidomėjau ir žinoma kad sutikau, SWAT vadovu buvau mėniasį ir keleta dienialių, koja pakišo vasara gautas darbas statybose.

Tokie mano rimtesni pasiekimai serve. Ten dar yra pora klubu pavu, karta lyderiu buvau įgaliotiniu aukščiausio rango ne karta, bet tai nelabai aktualu.

Su pagarba, I. Danke.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Еrka_Zipo

Šiame serveryje kažkada atradau save mafijose. Užsiėmiau būdingą mafijos nariui veikla ir gavau pavaduotoją. Gavęs pavaduotoją supratau ,kad kai esi užėmęs direktoriaus/pavaduotojo postą tu ne žaidi serveryje tam ,kad tai tau teiktu malonumą o tu tarsi prižiūri serverį... Todėl pamaniau ,kad direktoriaus man nereikia ir neperėmiau jo tai viskas vyko gana seniai pas Karolis_Eclipse "Immortal" mafijoje. Dirbdamas tik mafijose ir niekur kitur susipažinau su mano vienų geriausių šio projekto draugų - Fungus_Dude. Dirbom kartu "Cosa Nostra" mafijoje. Vėliau Fungusas gavo DPKT nario statusą ir siūlė man paimti "Cosa Nostra" direktoriaus postą ,bet aš ir vėl atsisakiau. Kitą mano stotelę buvo didžioji teisėsauga turbūt geriausi laikai buvo pas Vygį Belgą, Luką Lietuvą, Deividą Deividito. Su Vygiu susipažinom ,kai dirbau policijoje pasiekiau pas jį SPD ,bet vėliau palikau ir vėl išėjau į mafijas. Vėliau paprašiau Vygio ,kad padarytu MINI ir jis padarė ir vėl atsidūriau policijoje. Vėliau išėjau į armiją pas Lukas_Lietuva ten praleidau daug laiko ir puse mano teisėsaugininko patirties taškų yra surinkta dirbant armijoje. Susidraugavau su "Lietuvėlę" ,bet vėliau palikau serverį ir mano paskyra naudojosi Lukas_Lietuva. Kai nusprendžiau grįžti į serverį paprašiau ,kad Lukas man grąžintu paskyrą ir jis ją man grąžino. Kai sugrįžau į serverį negalėjau jo atpažinti ,nes labai daug kas pasikeitė labai daug nepažįstamų veidų o pažįstamų žymiai mažiau nei buvo kažkada. Pirmas dienas serveryje po sugrįžimo praleidau važinėdamasis su SandKing ir su savo bendraklasiu Edgar_Cashflow. Žaidžiau nedaug ir neieškojau sau darbo su direktoriaus pakvietimu. Vėliau ir vėl palikau projektą ,bet šį kart neilgam maždaug dviems mėnesiams. Grįžęs dirbau paprastesnius darbus tokius kaip: taksi, mechanikai, medikai ,bet ilgai ten neišbuvau ir grįžau į teisėsaugą. Teisėsaugoje ypač policijoje sekėsi niekaip ,nes išbūdavau ten vos kelias dienas ir buvo perrenkama komanda arba buvo labai nuobodu. Vėl bandžiau grįžti į ramesnius darbus su direktoriaus pakvietimus tada ten išbūdavau jau ilgiau ir bent jau negaudavau juodojo sąrašo, bet vistiek buvo kažkas ne taip nejaučiau malonumo dirbdamas ten. Prisiminiau gerus laikus mafijose ir grįžau į mafijas ten man buvo šilta ir jaučiausi savas. Išbuvęs mafijose ne trumpą laikotarpį vėl grįžau į teisėsaugą kur iki šiol dirbu. Šiuo metu dirbu policijoje pas tą patį Vygį Belgą ir jau esu pasiekęs "Jaunesniojo Inspektoriaus" rangą. Mano artimiausi tikslai yra pasiekti "****". Taip pat norėčiau pasiekti direktoriaus postą ,bet ne mafijos ar gaujos o kokio nors paprastesnio darbo tarkim taksi, apsaugos, mechanikų ir t.t. Taip pat yra dar vienas tikslas ,bet labai sunkiai įgyvendinamas pasiekti "Moderatoriaus" pareigas serveryje ,bet į šį tikslą nelabai taikausi ,nes jį pasiekia tik geriausi. Pildžiau į daug direktoriaus postų dažnai būdavau kandidatas ,bet vis nesusitikdavau su DPKT nariais kelis kartus susitikdavau su jais žaidime ir pasirodydavau tikrai puikiai ,bet mano konkurentai buvo tiesiog nepralenkiami ,nes jai aš pražaisdavau 600 minučių jie pražaisdavo po 1000 minučių. Nepaminėjau savo istorijos "Konkurentai" ir "Organizuoti" klubuose, bet manau apie šios klubus kalbėti daug nereikia ,nes ir taip yra geriausi klubai per visą šio projekto istoriją. Taip pat nepaminėjau kaip "užsisėdėdamas" prie kompiuterio septintasis pasiekiau 1'000'000 bendros patirties taškų. Jai turite klausimų klauskite mielai į jos atsakysiu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias BenasStreet

Na, mano tikslas yra pasiekti aukstu pareigu, kaip tarkim mafijos direktorius arba is paprastesniu darbu bent pavaduotoja, jei pasiekciau tai, tada antras noras mano butu, kad tapciau Moderatoriumi, po Moderatoriaus, noreciau tapt Globalus Moderatorius ir po jo, jei butu imanoma, noreciau tapti tuom paciu DPKT.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką galiu pasakyti esu tikrai ne viename darbe dirbęs, bet iš jų man buvo geriausias teisėsaugoje tai yra FTB aš ten išdirbau 45 dienas ir buvau įgaliotinis, puikiai sekėsi tvarkytis poste ir galėjau siekti kažko geresnio, bet palikau darbą ir išėjau į apsaugą ir dabar esu apsaugos įgaliotinis ir bandysiu siekti kažko geresnio apsaugoje.

Mano tolimesni tikslai yra pasiekti 100.000.000 LT uždarbyje, nusipirkti namą gera, bei transportą SK ar kažką tokio. Tai pat turėti gera reputacija, bei siekti aukštesnio posto.

Parašiau trumpai nes dar nelabai tu tokių ir pasiekimų yra, bet viskas su laikų. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...