Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Joe_Luciano

Ką galvoji pasiekti sarg.lt samp serveryje.

KLAUSIMAS  

130 balsai(-ų)

  1. 1. Ar jau esi pasiekes viskas ?

    • Taip pasiekiau
    • Nesu sieksiu
    • Aš pasitraukiau iš samp.sarg.lt serverio


Rekomenduoti pranešimai

Sveiki www.sarg.lt žaidėjai tikriausiai žinot mane serveryje kaip Ernestas_Poker eilini žaidėja ir kaip buvusi "Immortal" direktoriu na ten man tikrai nepasiseke nors manau daug kas tikėjo manimi bet nuvyliau na bet tiek jau to visada ir proga iškilti ten viskas gavosi tiesiog nesusipratimas bei pamoka nes išbuvau direktorium tik nepilnai 3 dienas .

tada man nusiįypsojo proga pasireikšti teisėsaugoi ja suteike man Lukas_Mukanovas FTB direktorius ir manau pasiruodžiau gan neblogai skundų dėl savo direktoriaus pavadavimo nesusilaukiau viskas klostesi tiesiog PUIKIAI pavaduotuojum išbuvau Mėnėsi su trupučiu ir supratau kad mano sarg.lt pašaukimas darbuose būtų TEISĖSAUGOI O NE MAFIJOI taip atradau savo vieta šiam serveryje taigi man idomų ko jūs esat pasiekes ir ko jūs norite dar sėkti šiame serveryje kaip viskas klostese , kiek laiko išbuvute savo pareiguose jaigų nebuvote tai manau buvo šansas bet galbūt to atsisakėte malagių nereik norėčiau pamatyt išgirsti tiesa ir iš jūsų jaigų kažkas domintu dar klauskit ir manes atsakysiu . :) tai tiek manau pridėsiu dar kažka bet šiek tiek veliau kaip kažka sugalvosiu . tai išsisakykit .

Į kaip kuriuos pasisakymus atsakysiu jaigų norėsit kažką pridurt redaguokit tema ir padėkit varnele kad redagavuot taip bus lengviau .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Edvinas_Hunteris

Battu pavas 2 kartus buvau , nepasiseke gauti dyriko nes kas karta kazkas tai pakisdavo koja. Pildidamas i posta nelabai sekasi gal but del to kad as blogai pasirodziau arba uzpildau nelabai geros anketos su labai daug klaidomis nes nesu Lietuvis tai man visos tuos nosines taskeliai lauzo smegenys. Bandysiu gauti Battu dyrika nes senai man tikslas buvo , paziuresiu kaip seksis man , manau kol kas tik tiek .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Battu pavas 2 kartus buvau , nepasiseke gauti dyriko nes kas karta kazkas tai pakisdavo koja. Pildidamas i posta nelabai sekasi gal but del to kad as blogai pasirodziau arba uzpildau nelabai geros anketos su labai daug klaidomis nes nesu Lietuvis tai man visos tuos nosines taskeliai lauzo smegenys. Bandysiu gauti Battu dyrika nes senai man tikslas buvo , paziuresiu kaip seksis man , manau kol kas tik tiek .

hmm,ną pamenu tave "The ballas" gaujos pavaduotojum ną galių pasakyti tik tiek kad siek savo tikslo ir nenusivylsi ilgai sėkus vistiek kažką jūk turi pasiekti tai nebūna kad nieko negautum per dideles pastangas viskas yra imanoma svarbu nepasiduot .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Edvinas_Hunteris

hmm,ną pamenu tave "The ballas" gaujos pavaduotojum ną galių pasakyti tik tiek kad siek savo tikslo ir nenusivylsi ilgai sėkus vistiek kažką jūk turi pasiekti tai nebūna kad nieko negautum per dideles pastangas viskas yra imanoma svarbu nepasiduot .

labai patinka tas dalykas kada skaitau save meistru gaujuose/mafijuose o kiekviena vadovavima suprantu kazka tai naujo ir daugiau suprantu ka reikia daryti kad padaryti ta gauja/mafija sekminga.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Aš,galvoju pasiekti sarg serveryje užimti aukštesnes pareigas pavisdžiui tapti Direktorius pavaduotojaus pareigas ivygdžiau arba tapti DPKT nariu nes DPKT nariui reikia daug ka žinoti apie sarg serverį,būti raštingas asmuo,arba tapti Moderatorius forume padėti Sąvininkams susitvarkyti,patarti bei pasidalinti savo idėjomis su kitais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Pasiekiau, bet pasitraukes is sargo.

Parašyk išsamiau ką tu esi pasiekes kaip tai vyko .

Aš,galvoju pasiekti sarg serveryje užimti aukštesnes pareigas pavisdžiui tapti Direktorius pavaduotojaus pareigas ivygdžiau arba tapti DPKT nariu nes DPKT nariui reikia daug ka žinoti apie sarg serverį,būti raštingas asmuo,arba tapti Moderatorius forume padėti Sąvininkams susitvarkyti,patarti bei pasidalinti savo idėjomis su kitais.

na panašus tikslas mūsų . sėkmės sėkent aukštumų .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...