Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Joe_Luciano

Ką galvoji pasiekti sarg.lt samp serveryje.

KLAUSIMAS  

130 balsai(-ų)

  1. 1. Ar jau esi pasiekes viskas ?

    • Taip pasiekiau
    • Nesu sieksiu
    • Aš pasitraukiau iš samp.sarg.lt serverio


Rekomenduoti pranešimai

Na swx all buves cn pav 4 sikius pd pav armijos dir mechu dir sunkiausi postai serve noris pasekt kasko paprastesnio taxi arba prekeiviu bet per daug risto nededu nes tingiu :D

O sw Denisai :) Nu tu jau čia katu katu pasiekes visko nu prekeiviai galiu pasakyt nors ten patirtės turiu labai mažai bet nemanau kad lengva jaigų lengvo tai dušmanai ir medikai atrodo lengviause tik ten reik kažko naujo nes darbas labai nuobodus ir nugalėk savo tingėjima ir sėk to ko nori :) sėkmės tau . ,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveikas kažkur esam dirbę kartu tik nepamenu kur.. :/ Aš pats nelabai ką ir esu pasiekęs :D 2x apsaugos pavaduotojas ir tiek. Esu apie 4-5mėn pradirbęs apsaugos darbe kaip paprastas darbuotojas. Tiesa sakant nenoriu nei pavaduotojaus nei direktoriaus pareigų man patinka turėt laisvo laiko pasikalbėt su draugais ir panašiai. Nes daugelis gali patvirtinti kad žaidėjai nors ir būna geri draugai jie pamiršta tave kai gauna tas pareigas... :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

SWAT įgaliotinis buvau vieną kartą,išbuvau SWAT'uose 2 mėnesius su trupučiu,bet pakišo koją kad teko darbą palikti nes PC streikavo,bet dar nesu pasiekęs visko.Sieksiu Direktoriaus arba Pavaduotojo posto kokiame paprastame darbe kaip Taksistai ar Mechanikai,arba Gryžti vėl į įgaliotinio pareigas SWAT'uose,beabejo reikės sunkiai dirbti kol jas vėl gauti.

Supratau kad Mano pašaukimas visada bus - TEISĖSAUGA,o ne Mafija ar kiti darbai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tik pradėjus žaisti mano tikslas buvo, darbas su pakvietimu, tai buvo "immortal"mafija. Ją palikau po poros dienų ir vis eidavau į kitus darbus, buvau kaip sakoma "emigrantas", po kiek laiko, patekau per atranką į dušmanus. Juose mano tikslas buvo - įgaliotinis, paskui - valdžia. Tą svajone ivygdžiau. Paskui man acc buvo pavogtas, kažkokio "mazgio",nepasakosiu kaip. Žodžiu, neisiplėsiu, vistiek nieks neskaitys. Dabar mano tikslas, šitam acc padaryt tokią reputacija, kokia inai buvo seniau. Ir siekti kažko aukšto savo mėgstamam darbe "Dušmanuose", įaliotinio, paskui valdžios. Tai tiek...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...