Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Joe_Luciano

Ką galvoji pasiekti sarg.lt samp serveryje.

KLAUSIMAS  

130 balsai(-ų)

  1. 1. Ar jau esi pasiekes viskas ?

    • Taip pasiekiau
    • Nesu sieksiu
    • Aš pasitraukiau iš samp.sarg.lt serverio


Rekomenduoti pranešimai

Didžiausias pasiekimas mano sarg'e buvo, tai paleavinimas, mano manymu čia yra smegenų plovykla, sarge dbr lošia 70% degradavusių vaikų.

Sveikas,ną gal ir plovimas bet jaigų turi savo valia savo mastymą tai tau neišplaus ir žaisi savo malonumui ir laiko praleidimui geram .

manau jaigų kažko rimto sėkent sarg.lt žaidimas tampa tik idomesniu

Na direktoriaus visiškai nenoriu, bet noriu (kaip dauguma norėtų) turėt gerą verslą, sand king ir vilą WV. xd

ha :D prajuokinai na toki dalyka pasiekti nėra sunkų siek savo ir pasieksi nepasiduok iks d

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Kažkada norėjau sandkingo, paskui užsimaniau pavaduotojaus o dabar išvis pasitraukiau nes atsibodo ši rutina

Ną gaila tikėkimes galbūt dar gryži ir norėsi kažko dar.

Turiu direktorių 9 mėnesius, turiu adminą, vipą, turiu daug pažįstamų žaidybinių draugų, todėl kolkas man visko užtenka. :)

Ną turi tikrai gan nemažai bet manau yra kažkas tokio ko dar seki ir sėksi . jaigų yra galiu palinkėt sėkmės tau .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Mano tikslas isigyt buta (ivykdytas) sarg.lt serveryje na ir gal kada nors užimti koki svarbu posta jei pasiseks

Ną idomiai čia tu buta tai smulkiai :) ną manau jaigų pasistengtum atiduotum daugiau laiko žaidimui kurtum kažkokias idėjas ir dar daugiau dalyku padarius pasiektum ir aukštesniu postų,sėkmės tau būk savimi. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...