Eiti į turinį
Kornis_Diesel

Pirmoji mašina?

Rekomenduoti pranešimai

Svečias Iron_Puma

Dabar mano didziausias planas yra susitaupyti ant teisiu ir masinos :) Jau sendiena suejo man 17metu nesedesiu ant tevu sprando paciam savarankiskai reik po bsk pradet gyventi :) Ziemai istikro visai px ant ledo ir pns priekiu varomos masinos nes su jom lengva atsimest jai perdaug uzsimeti :D bet vistiek smagu su betkoke istikro masina vaziuot ziema ar vasara. Nesuprantu tu ziopliu kurie sako geriau stumsiu BMW nei vaziuosiu su Audi ar dar koke nors masina. As sakyciau jus tik sakot kad kazka irodytumet nors gautute kad ir ta durna 3 Golfa is tevu dovanu laimyngi vaziuotute nes nereiktu vaiksciot per lietu ir pansiai. Mano sirdyje visada buvo BMW masinos bet pries kitas neturiu nieko pries jugi cia nuvertejantis dalykas ir pns. Vairuosi ar BMW Ar Golfa manyciau cia jokio skyrtumo ner. Bet vistiek as BMW pirksiu todel kad pirma ismokau su priekio varomaisiais ratais vaziuot o ne iskart ant galiniu sest ir vaziuot. jai reiks tai poto su priekiu sunku vaziuot bus.

Vo, vo sutinku su tavim pilnai. Kai išvažiuoju pas senelį į kaimą jis ten turi sena Xantia tai aš džiaugiuosiu, kad bent su ja galiu pavažinet, nes anksčiau kol nebuvo naujos mašinos nupirkes tai net su šia nelabai leisdavo.

o dėl savajoniu, tai pirma nupirkčiau koki guolį 6 ar 7 arba koki kita vokieti, japona. Kodėl sakau 6-7? Nes man dar tik 13 ir žinau, kad iki to laiko šios mašinos jau bus kaip 3-4 guolis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Šeip norėčiau kaip pirmos mašinos Audi a3 bet jau 2005 metų, nes 2003 ir mažesnių yra hečbekai, aišku žiūrėsiu pagal savo tėvų santaupas.

A3 nesvarbu kelintų metų, jos visos hečbekai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

As kaip uzsiemu masinom nepatariu pirmiem kartam pirkt A3 ir panasiai kur aliumine vaziuokle nes kaip pacukai budami dauguma nori pavaidint tai nespes vaziuokliu taisyt sakyciau ispradziu nusipirkit senesni modeli su sena patvaresne vaziuokle ;) ir beja dabar puse vaziuokliu restauruojasi tai kaskodel as linkes prie senesniu masinu nes zinau kad noresiu pavaidint kol isaugsiu is tu vaikisku nesamoniu :) Ir aplamai man senesnes masinos labiau prie sirdies kaip BMW E36 E30 nes vaziuokles stiprios ir nesirestauruoja kaip E46 jai neklystu jau aliumine vaziuokle ir puse dalyku restauruojasi,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

As kaip uzsiemu masinom nepatariu pirmiem kartam pirkt A3 ir panasiai kur aliumine vaziuokle nes kaip pacukai budami dauguma nori pavaidint tai nespes vaziuokliu taisyt sakyciau ispradziu nusipirkit senesni modeli su sena patvaresne vaziuokle ;) ir beja dabar puse vaziuokliu restauruojasi tai kaskodel as linkes prie senesniu masinu nes zinau kad noresiu pavaidint kol isaugsiu is tu vaikisku nesamoniu :) Ir aplamai man senesnes masinos labiau prie sirdies kaip BMW E36 E30 nes vaziuokles stiprios ir nesirestauruoja kaip E46 jai neklystu jau aliumine vaziuokle ir puse dalyku restauruojasi,

Važiuoju su a3, bėdų neturiu. Bet aš ir nelaužau tos mašinos. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Gavus teises tai tėvo Volvo v70 2004m 2,4l dyzelis. Na o savo nuosava tai svajoju apie Volvo s60 AWD , Volvo s40 2005 arba Volvo C30, Volvo c70 cabrio. Nekreipkit kad vien Volvo. Esu volvo fanas ir nieko nepadarysi o jai jau gerai pasvajojus tai Mercedes Benz c63 AMG

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Važiuoju su a3, bėdų neturiu. Bet aš ir nelaužau tos mašinos. :D

Na tai suprantama. Jai nelauzai nesidraskai zinoma kad tau vaziuokle laikys ilgai. Bet yra tokiu kurie "Achuieni vairuotojai" vaizduoja kaip moka vairuoti ir sulauzo tas vaziuokles ir panasiai :D Man paciam buna kaip sedu prie vairo kartais uzeina toks durnumas kad koja nuspaudzia pedala gazo iki dugno ir pnasiai. Buvo su Civic'u man vasara sia pamaciau drauga ir durnumas uzejo ant zvyrkelio tik dugna gaza ratai sukos dar 2begiu dumu kamuoliai uz manes. Bet uz tai pagavo uz poros walandu gal mentai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Mldc :D ant ezeru belenkaip smagu :) bet galima ir laukuose kaip sniego yra :) As su draugo brolio BMW E36 ant prikolo laukuose pasimeciau ten ir panasiai kad pajust ziemos slydima nes priekiu varancia transmisija yra gan lengva vairuoti todel kad su gazu tave istempe priekis ir nemeto. Bet norejos kasko kas sunkiau tai koke 30min vos su nekekvienu uzmetimu ant snakryzos laukuose skridavau i griovi :D ar siaip perdaug uzsimesdavau :D Nezinau asmeniskai kiek teko vairuot masinas man labiausiai patiko BMW del keliu dalyku kad jie maloniai vaziuoja kuro istikro nevalgo jo tiek kiek visi kalba kad beprotiskai :) valgo taip kaip ir visos bent kiek lyginom mes BMW ir Civic tai jie tiek pat nuvaziavo Civic'as uz 20lt bendzino pripylta ir BMW 1.8l Bendzas/Dujos tik kad uz 20lt duju pripylta ir gan panasiai nuvaziavo apie 10Km skyrtumas buvo ;)

Nu jo db pasnigo bsk tai tereikia sulaukt sestadienio, ir td i laukus lekt :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Na tai suprantama. Jai nelauzai nesidraskai zinoma kad tau vaziuokle laikys ilgai. Bet yra tokiu kurie "Achuieni vairuotojai" vaizduoja kaip moka vairuoti ir sulauzo tas vaziuokles ir panasiai :D Man paciam buna kaip sedu prie vairo kartais uzeina toks durnumas kad koja nuspaudzia pedala gazo iki dugno ir pnasiai. Buvo su Civic'u man vasara sia pamaciau drauga ir durnumas uzejo ant zvyrkelio tik dugna gaza ratai sukos dar 2begiu dumu kamuoliai uz manes. Bet uz tai pagavo uz poros walandu gal mentai :)

Gazą paspaudžiam visi, bet aš spaudžiu ten kur žinau, kad galiu spaust, kur žinau, kad bėdų neprisidarysiu. Aš iš draugų klaidų mokinuosi kurie mėgsta burdiūrus bučiuot :D Nu ir iš savų, su draugelio tėvo pasatu nuo žvirkelio į grabę esu įčiuožęs, tai savus ratus jau pasaugoju ir išvis savo auto nemėgstu į žvirkelį varyt :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Asmeniskai mano pirma masina (be teisiu) buvo VW Passat b3 uneversalas 89m 1.8bendzas/dujos (mamos atiduota) kad ismokciau wairuoti ir uzsidyrpciau, Kita buvo VW Passat b3 sedanas 1.8l 90m(atrodo) bendzas/dujos ( pats pirkaus uzdarbiui ) vasaros buvo Honda Civic melyna 93m 1.5l 66kw . O dabar kaip tuoj teises eisiu laikyti ir tuo paciu dyrpsiu ir taupau siuo momentu masinai tai zadu pirkt BMW e36 e30 ar e46 is BMW pradziai nes nesinori kokios brangios nes bus avariju ir kaip tokiu metu noresis gal isgerus pavaidint pries merginas (daugumai buna ) arba pirksiu Honda koke nors kad nekainuotu taisimas daug ir islaikymas jugi vistiek pradedi pats gyventi is saves ir pats turi daiktam gauti uzsidyrpti ir masinu nelaikys uz tawe tewai tai pawasariui mano tokie planai :)

Jeigu nori važinėt išgėrus tai tik laukuose kur nors, nedaryk sau bėdų, o ypač aplinkiniams. Jau iš kart, dar teisių neturi, o galvoji kaip girtas važinėti ir pasirodysi prieš mergas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...