Eiti į turinį
Kornis_Diesel

Pirmoji mašina?

Rekomenduoti pranešimai

Aš čia nelabai į temą bet blemba kiek pastebejau tai cia dauguma tėvų išlaikytiniai :D Man tevas nupirks M5 man tevas nupirks audine,atiduos tevas mašina :DD Patys galvokit kaip nusipirkt,nejaugi visą gyvenimą tėvams ant sprando sedėsit? :D

Kazkodel manau kad cia nori visi pasigyrti :D Asmeniskai as dabar vasara pirkt BMW E36 arba Honda Civic man neįdomi kitu nuomone nes as zinau kaip su remontu ir pats tai darau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nors jau ir turejau ne viena masina budamas nepilnameciu ir turiu siokiu tokiu ygudziu bet nestipriu vistiek pirksiu islaikes teises kaska nebrangaus nes klaidu bus tikrai durnu ir as tuo neabejoju tai mastau kaska is honda civic ar bmw negalyngo ir nenaujo nes pasiemus masina brangesne tikrai verkt tektu kad sulauziai buferi ar ilenkiai debiliskoj situacijoj ar dar kaska...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nu tai ką, šeip tai pas mane yra svajonėse toks dalykas apie Cadilacc'a kokį '70-ųjų, o šeip va, žiūrėkit, kaip pirmaj mašinaj svajonė gal ir regima mercedes-benz-300-sedanas-1991-2.jpg 300-šimtukas. Žinau, ryja nemažai, bet iki šūlės tokio nereikia, o iki kokio kaimo palekt, ar su komanda į užsienį tai dar pats tas. :rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...