Eiti į turinį
Kornis_Diesel

Pirmoji mašina?

Rekomenduoti pranešimai

Gazą paspaudžiam visi, bet aš spaudžiu ten kur žinau, kad galiu spaust, kur žinau, kad bėdų neprisidarysiu. Aš iš draugų klaidų mokinuosi kurie mėgsta burdiūrus bučiuot :D Nu ir iš savų, su draugelio tėvo pasatu nuo žvirkelio į grabę esu įčiuožęs, tai savus ratus jau pasaugoju ir išvis savo auto nemėgstu į žvirkelį varyt :D

Na pas mus matai yra prudas ir iki jo reik pavaziuot zvyrkeliu bsk nes neislietas asvaltas dar o ten yra keli gyvenamieji namai o as apsisukinejau ir uzmaciau klasioka buvusi vaziuojanti su motoroleriu ir galvoju pavalgyk dulkes ir maniau kad namuose ner zmoniu ir sukau normaliai ratus poto vaziavau namo mentai manes jau lauke ten netoli as islindau ir uzmate ir supakavo :D Tai poto sy rudeni sumokejau 300lt uz vairavima be teisiu :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Jeigu nori važinėt išgėrus tai tik laukuose kur nors, nedaryk sau bėdų, o ypač aplinkiniams. Jau iš kart, dar teisių neturi, o galvoji kaip girtas važinėti ir pasirodysi prieš mergas.

Sėst girtam už vairo tai jau be galvos reik būt, nesvarbu kur, net laukuose niekam neleisčiau sėst. Vienas draugas su chebra kaime gėrė ir girti išvarė į laukus palakstyt, gavosi taip, kad keturis sykius vertėsi...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Jeigu nori važinėt išgėrus tai tik laukuose kur nors, nedaryk sau bėdų, o ypač aplinkiniams. Jau iš kart, dar teisių neturi, o galvoji kaip girtas važinėti ir pasirodysi prieš mergas.

Sorry uz 2posta. As paskiau sy is draugu klaidu kuriuose teko dalyvauti man ir is paskos vaziuoti tai maciau kaip buvo todel ir parasiau :) Isgeres sedau 1 kart bet po to karto nebesedau nes tada man reikejo butinai vaziuoti nes nebuvo kas mamos partemtu ten uz kokio 1km atstumo. Nes tuo momentu turejom 2jas masinas ir rizikavau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tai aišku, kad neleistum, nes jei įvyktų koks eismo įvykis ir aplinkybės išaiškintų, kad leidai sėsti, pavyzdžiui, draugui girtam už vairo, tai ir pats baudą gautum, nes tavo, kaip piliečio pareiga, yra atimti raktelius :) O kad vertėsi, tai nu proto reikia turėti ir pačiam. Pats kaip negeriantis nesuprantu kaip gali susišviesti girtam ir sunkiai savo veiksmus jau atliekančiam žmogui mintis sėsti už vairo prilakus

Patikek girtam gali but kad reikia labai vaziuoti kaska padaryti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nu jo, matyt reikalų atsiranda prilakus :D Nors menki juokai... taip ir nekalti nukenčia.

Man isgerus nebuvo kur detis kaip motinai sugedo deze ir nebuvo kas partemtu jos tai teko isgerusiam vaziuot partemt :) Bet zinoma ir nespaduziau kaip blaivas. ir netoli teko vaziuot apie 1Km

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tai žiūrint dar kiek išgėręs važiavai, jei pora alaus butelių, tai efekto dar tokio nėra. O kai kiti litrą padaro kaip minimum ir važiuoja, va čia jau ne kažką. :)

Tada sventem gimtadieni bet as buvau isgeres kazkur puse litro baltos :D bet niekur neturejau kur detis tai partempiau ir nuveze atgal mane ir kita ryta atvare masina :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tai aišku, kad neleistum, nes jei įvyktų koks eismo įvykis ir aplinkybės išaiškintų, kad leidai sėsti, pavyzdžiui, draugui girtam už vairo, tai ir pats baudą gautum, nes tavo, kaip piliečio pareiga, yra atimti raktelius :) O kad vertėsi, tai nu proto reikia turėti ir pačiam. Pats kaip negeriantis nesuprantu kaip gali susišviesti girtam ir sunkiai savo veiksmus jau atliekančiam žmogui mintis sėsti už vairo prilakus

Šito nei aš nesuprantu, manau, kad ir žmogus girtas, bet vis tiek turėtų suvokti pasėkmes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Aš neblaivas sėdau už vairo, bet apie tai kad sėdau už vairo sužinojau tik kitą rytą radęs mašiną po langais su kabančiu bamperiu, pravažiavau per pusę Vilniaus, užkabinau tik bardiurą kieme (kaip supratau nes žymių kitų mašinų nebuvo, o ir prie namų radau dalį bamperio... Paskambinęs ir sužinojąs aplinkybęs padėkojau dievui kad nieko nenutiko nors kaip sako keleiviai greitis buvo toli gražu ne leistinas ir nuo šiol kai judama prie alkoholinių gėrimų raktus palieku namuose arba pas žmogų kuris tikrai man jų neduos..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Aš čia nelabai į temą bet blemba kiek pastebejau tai cia dauguma tėvų išlaikytiniai :D Man tevas nupirks M5 man tevas nupirks audine,atiduos tevas mašina :DD Patys galvokit kaip nusipirkt,nejaugi visą gyvenimą tėvams ant sprando sedėsit? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...