Eiti į turinį
Kornis_Diesel

Pirmoji mašina?

Rekomenduoti pranešimai

Svečias Johnnie_Cocaine

728 pasiims su tiesioginėm dujom. Problem? Be to, parašyti 'norėčiau' skiriasi nuo 'pirksiu' ar 'turėsiu'.

Manau jo svajonėse 750. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Grazvydas_Messi
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

UK. Maziausias draudimas kuri galeciau imti £2100+, ir to per tevus..

btw sian apziurejau, ledas, ne rudeles nera, dirba puikiai, salonas svarus nenudevetas.. :blink:

Ir ka manot apie vauxhall astra? kitaip opel astra

AETV34568670_1.jpg

mano citata apie astras

Rgpjūtį rašiau kad astrų liga dežė, gali būti, tačiau... Ieškodamas mašinos susiradau neblogą variantą (Opel Astra 2001 1,7 cdti, ta ten iki kitų metų pabaigos nu neblogas variantas) reikėjo tik biški su kėbulu padirbėti, bamperis nuvytęs ir spalva išblukus. Pasikeliu aš ją ir čia OBANA, bakelis nukris, po bakelio bus pize balkiui, čia jų liga, mašinos nenusipirkau ir į opelius nebesitaikau..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Pirma susitaupyk bent jau iki 3 tada jau burbėk. Suprask nauja mašina,gal tu ją prižiūrėsi bet iš kur pas tave įgudžiai ir žinai kad jos nesudaužysi/nesubraižysi?

Vienu žodžiu man prie širdies e36,e30,e28 bet e28 nepirksiu nes jo kainos tragedija.

Oj viruti patirties turiu kak nada.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Tomas_Kastuuvas

Aš norėčiau krč pačia pirmą mašina turėti Golfiuka :D Užtektu pradžiai, tada pataupyčiau pinigėliu, nusipirkčiau geresne mašina, man nereikia jokių prabangių mašinu, man tik užtenka, kad normaliai atrodytu, ir butu padoriai vykti kur nors su ta mašinike. :) Visų pirma, reikia nusimanyti apie mašinas :D jei kas nors atsitiktu, kad pats galėtum susitvarkyti. O jei nežinosi visų ten reikalingų mašinos detalių, tai geriau mašinos neturėčiau, aš dbr su brolio Passat pasivažinėju, padedu tvarkyti mašiną, mokausi domiuosi apie mašinas :Dhttp://www.part.lt/perziura/0422f5ca447f7223601fa4270d86805974.jpg Čia prieš 1 metus daryta nuotrauka Norvegijoje, o čia prieš 1mėnesį ir 12 dienų http://www.part.lt/perziura/df3b9115a1aa4f87839e18a17e182728555.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Arnas_Mercury

Pirma mašina be abejonės bus tėvų. :D o vėliau svajoju apie Volvo s40/s60. Nereikia nei visokių kregždžių, kurių visur prišikta, nesuprantu, kaip padorius žmones gali traukti tokios mašinos, gėda.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...