Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Danas_Shady

Teisėsaugos esmė pagal Daną_Shady

Rekomenduoti pranešimai

Svečias Fnatic_Reklles

Nu nebūtų Danas. Tik po šito parašyto teksto susivokiau, kad iš tiesų taip yra. Ir tai yra žiauru, žiūrint iš teisėsaugos pusės. Kažką reikia keisti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Mentai dbr žiaurus šaudai juos trankai jie uzmeta bega mato toliau nuvaziuoji pist nuema bega ir viskas :D

Visiškai sutinku. Kai paklausi pažįstamo tarkim "Kodėl PD geriau, nei FTB?" Atsakymas būna: Policijos departamente greičiau baudas susirinkt gali. Tai mano manymu pagrindinė šio degradavimo priežastis.

Šaunu, kad yra pagaunančių esmę ir taip pat šiuo klausimu mąstančių.

Jo, toj teisėsaugoj dabar svarbu baudų prisirinkti, pasikelti rangą, gauti įgaliotinį ir po to sėdėti atsipūtus, ne visiems šitą pritaikysi, bet manau daugelio teisėsaugininkų tikslas tik toks - toks paprastas ir aiškus :D

Tai žinoma, kad čia ne apie visus. Yra nemažai šaunių teisėsaugininkų, kurie tikrai verti medalio, bet dauguma ne tokie.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Puikiai ir rišliai išdėstytos mintys. Tokią pat situaciją aš ir matau ir gan seniai. Išties, nemanau, ar kas ir besikeis. Na iš savot patirties galiu pasakyt, jog kai buvau drk, tai stengdavausi iš kitų acc stebėti darbuotojų darbą: šaunant, įžeidinėjai. Ir tai tikrai pamačijo susidaryti bendrą vaizdą. Bet dabar, kaip ir tu minėjai, teisėsaugos pagrindas- info lentelė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Iron_Puma

Blogiausia, kai šitie ,,teisėsaugininkai'' prisirenka baudų, minūčių ir yra pastebemi nors nieko nedaro tik privažiuoja /ant, /ita, /bauda. O tie kurie dirba sąžiningai ir stengiasi, bet surenka mažiau baudų ir minūčių yra pamiršti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveikas, pats kaip teisėsaugos direktorius, paprieštarausiu prieš šitus dalykus :

Direktoriai, būkit malonūs, supraskit, kad jūsų pareiga yra treniruoti profesionalią komandą.

Tai tik žaidimas, o mes realius gyvenimus turim, ir negalim visada būti žaidime bei prižiūrėti komandos. Visuose darbuose BUVO ir BUS nesąmonių darymai, kai nėra valdžios žaidime.

Dabar aš nežinau, kokias ribas nustatę yra direktoriai, bet kai kartais išgirstu 60, 70 ir daugiau siekiančią ribą... Aišku, tai neliečia policijos. Jiems tikrai reikia gerokai daugiau darbuotojų. Ir apskritai, tai tik mano patarimas, tik tarp kitko, bet manau, kad teisėsaugai labai didelė komanda netinka.

Klysti. Jeigu ir pas tave buvo apie 38 darbuotojai, tai turbūt buvai surinkęs tikrai aktyvius gerus "noliferius"(nesupyk, pasakiau gerąja prasme). Dabar pvz. pamatyti 38 darbuotojus iš 45 yra neįmanoma, kadangi viena darbuotojų dalis prisijungia į žaidimą apie 15-16 valandą, kita dalis išvis vakarop, o kita dalis būna neaktyvume. Be to, policijai kaiptik reikia mažiau darbuotojų, kadangi jų pagrindinis darbas valyti sąrašus ir imti iškvietimus, todėl čia tiktų tavo pasakytas dalykas - "max 45 darbuotojai turėtų būti kaip ir pas mane" O SWAT, Armija ir FTB privalo dalyvauti dar +2 svarbiausiose veiklose : narkotikų atgrobimas bei gelbėjimai. Kaip įmanoma turėti 45 darbuotojus, jei dažniausiai gelbėjimuose mafijos būna virš 40, o iš vienos ar kitos teisėsaugos tuo metu būna mažai prisijungusių? Taip išeina, kad tiesiog reikia mokėti išpirką arba be reikalo švaistyti savo laiką ir važinėti į mafijos bazę. Mano nuomone, kiekvienoj teisėsaugoj turi būt bent apie 50 darbuotojų. Iškart kyla priekaištas - "Jūs esat 4 sritys, o mes tik viena mafija/gauja." Bet, žmonės, pagalvokit - Iš 4 sričių visi darbuotojai niekada nebūna prisijungę, max 10-20 kas nėra daug jums ir tai yra lygus karas šaudytis su jumis. Taip, nenoriu vien ginti teisėsaugos, kadangi per savo beveik 1 metų direktoriavimą, pamačiau, jog Armija labai susilpnėjo. Nesupykit, tačiau jus turėtumėt labiau išnaudoti cargobob, barrack'us veiksmuose. Taip pat pasitaiko, jog sugebat su Hydra/Hunter šaudyti į narkotikų grobimo ofiso duris, prie kurio stovi visos teisėsaugos sritys ir šaudo, kol išeis mafijozai su kuprinėmis. Jūs tiesiog juos visus sušaudot. Kalbant dėl FTB, tai lyg ir priekaištų neturiu, bet tiesiog reikėtų labiau išnaudoti narkotikų šturmus į mafijas/klubus/gaujas. Nenoriu girti savo SWAT, tačiau ne vienas, kas tą matė, gali paliūdyti, jog dėl bėglių gaudymo esu padaręs taisyklę - "Privaloma gaudyti bėglius visada, kai paprašoma pagalbos kitos teisėsaugos" ir dažnai per /rv galima išvysti, jog kita teisėsauga dėkoja tik SWAT už pagalbą sugavus bėglį, todėl manau su bėglių gaudymu, aš priekaištų neturėčiau gauti. Grįžtant prie darbuotojų, tai mano darbas yra surinkti daug darbuotojų, kurie būtų papildomas pliusas NE SĄRAŠO VALYMUI KAIP TU SAKAI, O VEIKSMUOSE. Kadangi kuo daugiau teisėsaugos, tuo daugiau šansų yra kažką išlaisvinti/išminuoti. Ne vienas sutiks, jog dabar su 40 darbuotojų darbe nieko nepadarysi, kadangi dabar dar yra mokslo metas.

Tai tiek, išsakiau savo nuomonę, dėl visa kito pilnai sutinku. Teisėsauga - išmokit narkotikų grobimo 5 praėjimus.

Ačiū, kad skaitėtė.

Fokus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Del to mesos kurios rasei nesutinku, nes cia tik zaidimas. Kiti zaidzia savo malonumui ir skiria daly savo laisvalaikio, o ne tik zaidimas turi uzimti visa tavo laika. Todel direktoriai tai atsizelgia ir nustate 60min laiko tarpa. Todel direktoriai turi surinkti didesne komanda. Sakai nesurinkes baudu nieko nepasieksi. Pasieksi as niekados nesurinkdavau daug baudu, ir pasiekiau igaliotiny.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...