Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Danas_Shady

Teisėsaugos esmė pagal Daną_Shady

Rekomenduoti pranešimai

Sveikas, pats kaip teisėsaugos direktorius, paprieštarausiu prieš šitus dalykus :

Tai tik žaidimas, o mes realius gyvenimus turim, ir negalim visada būti žaidime bei prižiūrėti komandos. Visuose darbuose BUVO ir BUS nesąmonių darymai, kai nėra valdžios žaidime.

Klysti. Jeigu ir pas tave buvo apie 38 darbuotojai, tai turbūt buvai surinkęs tikrai aktyvius gerus "noliferius"(nesupyk, pasakiau gerąja prasme). Dabar pvz. pamatyti 38 darbuotojus iš 45 yra neįmanoma, kadangi viena darbuotojų dalis prisijungia į žaidimą apie 15-16 valandą, kita dalis išvis vakarop, o kita dalis būna neaktyvume. Be to, policijai kaiptik reikia mažiau darbuotojų, kadangi jų pagrindinis darbas valyti sąrašus ir imti iškvietimus, todėl čia tiktų tavo pasakytas dalykas - "max 45 darbuotojai turėtų būti kaip ir pas mane" O SWAT, Armija ir FTB privalo dalyvauti dar +2 svarbiausiose veiklose : narkotikų atgrobimas bei gelbėjimai. Kaip įmanoma turėti 45 darbuotojus, jei dažniausiai gelbėjimuose mafijos būna virš 40, o iš vienos ar kitos teisėsaugos tuo metu būna mažai prisijungusių? Taip išeina, kad tiesiog reikia mokėti išpirką arba be reikalo švaistyti savo laiką ir važinėti į mafijos bazę. Mano nuomone, kiekvienoj teisėsaugoj turi būt bent apie 50 darbuotojų. Iškart kyla priekaištas - "Jūs esat 4 sritys, o mes tik viena mafija/gauja." Bet, žmonės, pagalvokit - Iš 4 sričių visi darbuotojai niekada nebūna prisijungę, max 10-20 kas nėra daug jums ir tai yra lygus karas šaudytis su jumis. Taip, nenoriu vien ginti teisėsaugos, kadangi per savo beveik 1 metų direktoriavimą, pamačiau, jog Armija labai susilpnėjo. Nesupykit, tačiau jus turėtumėt labiau išnaudoti cargobob, barrack'us veiksmuose. Taip pat pasitaiko, jog sugebat su Hydra/Hunter šaudyti į narkotikų grobimo ofiso duris, prie kurio stovi visos teisėsaugos sritys ir šaudo, kol išeis mafijozai su kuprinėmis. Jūs tiesiog juos visus sušaudot. Kalbant dėl FTB, tai lyg ir priekaištų neturiu, bet tiesiog reikėtų labiau išnaudoti narkotikų šturmus į mafijas/klubus/gaujas. Nenoriu girti savo SWAT, tačiau ne vienas, kas tą matė, gali paliūdyti, jog dėl bėglių gaudymo esu padaręs taisyklę - "Privaloma gaudyti bėglius visada, kai paprašoma pagalbos kitos teisėsaugos" ir dažnai per /rv galima išvysti, jog kita teisėsauga dėkoja tik SWAT už pagalbą sugavus bėglį, todėl manau su bėglių gaudymu, aš priekaištų neturėčiau gauti. Grįžtant prie darbuotojų, tai mano darbas yra surinkti daug darbuotojų, kurie būtų papildomas pliusas NE SĄRAŠO VALYMUI KAIP TU SAKAI, O VEIKSMUOSE. Kadangi kuo daugiau teisėsaugos, tuo daugiau šansų yra kažką išlaisvinti/išminuoti. Ne vienas sutiks, jog dabar su 40 darbuotojų darbe nieko nepadarysi, kadangi dabar dar yra mokslo metas.

Tai tiek, išsakiau savo nuomonę, dėl visa kito pilnai sutinku. Teisėsauga - išmokit narkotikų grobimo 5 praėjimus.

Ačiū, kad skaitėtė.

Fokus.

Sori fokusai, bet pas mane Narkotikų Prekeiviuose iš 25 visidarbuotojai kartais susirenka net 15 ar 16 darbuotojų . Tad tikrai nesuprantu tokių, kurie renka 50 dėl kokių 10-15 on.

O kadangi NP pagrindas (kaip visada ir buvo) tik rinkti paketus tai maniškiai dar neaktyvesni turėtų būti, negu teisėsauga - juk treniruotės, mafijos/klubai ir panašūs dalykai. NP nematau jokios prasmės daryti treniruotes kaip „šaudymas, bėgimas ar plaukimas“.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Na, is esmes daug teisybes parasyta. Bet juk be tu iskvietumu,baudu rinkimu ten pliusu ir t.t is esmes butu ir neidomu :) Na kai budavau pats teisesaugininkas ir jei matydavau kad taip naglai saudo,lenda ar dar kanors daro tiesiog pergudraudavau tuos DM'erius ir pasidares SS supakuodavau kai jie to net nesitikedavo jei nebudavo jokios galimybes kitos pagauti. Kam juos gaudyt ir leist jiems linksmintis kai paprasciausiai jie tarkim laksto ir kvailina tave kaip vaika su kokiu NRG arba sanchez'u o tu turi tarkim blogiausiu atvieju su kokiu FTB rancheriu vytis turi kuri vos is vietos pajuda o floodindamas per /rv gauni ignora ir visiem pochuj kad tu nepagauni ir tau reikia pagalbos. Atsirasdavo kas padedavo bet tikrai nedaug tokiu budavo. :) kai budavau teisesaugoj tokiu kuriu nepagauciau mazai budavo. Teisesauga turetu buti labiau vieningesne ir kreipti demesi ne vien i rangus,pliusus ir iskvietimu skaiciu bet ir i tuos kurie dmina.

Su vieningumu teisėsauga visada turėjo problemų. Taip, tai sritis, kurią reikia tobulinti. Daugelis nesupranta, kad reikia padėti, kai kolega prašo pagalbos. O tas būdas gaudyti nusikaltėlius juos pergudraujant, darant tai, ko jie nesitiki, yra išties labai geras, ypač kai nesiseka prisišaukt pagalbos. Teisingai sakai, nėra prasmės šokt pagal kažkieno dūdelę, jei pagaut vienas pats negali. Nesiseka - galima apsimest, kad negaudai, o po to, kai tas jau ramus - bac ir suimt. Aišku nereikia tuo piktnaudžiaut. Tai galima naudot pačiame gaudymo procese, bet jokiu būdu ne tada, kai vyksta šaudymas.

Puikiai ir rišliai išdėstytos mintys. Tokią pat situaciją aš ir matau ir gan seniai. Išties, nemanau, ar kas ir besikeis. Na iš savot patirties galiu pasakyt, jog kai buvau drk, tai stengdavausi iš kitų acc stebėti darbuotojų darbą: šaunant, įžeidinėjai. Ir tai tikrai pamačijo susidaryti bendrą vaizdą. Bet dabar, kaip ir tu minėjai, teisėsaugos pagrindas- info lentelė.

Gal ir nesikeis, bet viskas priklauso nuo direktorių. Jei norės - pakeis situaciją.

Blogiausia, kai šitie ,,teisėsaugininkai'' prisirenka baudų, minūčių ir yra pastebemi nors nieko nedaro tik privažiuoja /ant, /ita, /bauda. O tie kurie dirba sąžiningai ir stengiasi, bet surenka mažiau baudų ir minūčių yra pamiršti.

Būtent, tą ir norėjau pasakyti. Koks šansas, kad tave kas nors pastebės sąžiningai dirbantį ir rodantį įvairius sugebėjimus? Menka. O kokia tikimybė, kad būsi pastebėtas pasiūlęs didelį baudų skaičių? Šimtaprocentinė. Dėl to teisėsaugininkai ir apsileidžia, o taip neturėtų būti.

Sveikas, pats kaip teisėsaugos direktorius, paprieštarausiu prieš šitus dalykus :

Tai tik žaidimas, o mes realius gyvenimus turim, ir negalim visada būti žaidime bei prižiūrėti komandos. Visuose darbuose BUVO ir BUS nesąmonių darymai, kai nėra valdžios žaidime.

O tai kas jus varo prie šito žaidimo? Patys norite žaisti. Patys savo noru imate žaidime atsakingas pareigas, suvokdami, kad joms turėsi aukoti savo realų laiką, tai ir užsiimkite tuo. Nesugebate - nesiimkite. Aš ir nesakau, kad turite visąlaik žaidime būt. Tam yra pavaduotojas, įgaliotiniai, aukštesnio rango darbuotojai. Bet juos irgi reikia mokėti paskirti tinkamus ir paruošt pareigoms. Apie tuos nesamonių darymus ką aš sakiau? Kartoju: "Aš nekalbu apie pavienes pareigūnų klaidas, suprantu teisėsaugos vadus ir pats puikiai žinau, ką reiškia išugdyt profesionalų teisėsaugininką. Tai yra labai sunku. Visada teisėsaugininkai darė, daro ir darys tų klaidų, dėl kurių papeikimų skiltys forume bus nuolat užverstos, bet dabar, ko nebuvo anksčiau, daugumos mūsų gerųjų dėdžių mąstymas, kaip reikia dirbti, savo pareigų ir darbo esmės suvokimas yra absoliučiai, juodai iškreiptas. "

Klysti. Jeigu ir pas tave buvo apie 38 darbuotojai, tai turbūt buvai surinkęs tikrai aktyvius gerus "noliferius"(nesupyk, pasakiau gerąja prasme). Dabar pvz. pamatyti 38 darbuotojus iš 45 yra neįmanoma, kadangi viena darbuotojų dalis prisijungia į žaidimą apie 15-16 valandą, kita dalis išvis vakarop, o kita dalis būna neaktyvume. Be to, policijai kaiptik reikia mažiau darbuotojų, kadangi jų pagrindinis darbas valyti sąrašus ir imti iškvietimus, todėl čia tiktų tavo pasakytas dalykas - "max 45 darbuotojai turėtų būti kaip ir pas mane" O SWAT, Armija ir FTB privalo dalyvauti dar +2 svarbiausiose veiklose : narkotikų atgrobimas bei gelbėjimai. Kaip įmanoma turėti 45 darbuotojus, jei dažniausiai gelbėjimuose mafijos būna virš 40, o iš vienos ar kitos teisėsaugos tuo metu būna mažai prisijungusių? Taip išeina, kad tiesiog reikia mokėti išpirką arba be reikalo švaistyti savo laiką ir važinėti į mafijos bazę. Mano nuomone, kiekvienoj teisėsaugoj turi būt bent apie 50 darbuotojų. Iškart kyla priekaištas - "Jūs esat 4 sritys, o mes tik viena mafija/gauja." Bet, žmonės, pagalvokit - Iš 4 sričių visi darbuotojai niekada nebūna prisijungę, max 10-20 kas nėra daug jums ir tai yra lygus karas šaudytis su jumis. Taip, nenoriu vien ginti teisėsaugos, kadangi per savo beveik 1 metų direktoriavimą, pamačiau, jog Armija labai susilpnėjo. Nesupykit, tačiau jus turėtumėt labiau išnaudoti cargobob, barrack'us veiksmuose. Taip pat pasitaiko, jog sugebat su Hydra/Hunter šaudyti į narkotikų grobimo ofiso duris, prie kurio stovi visos teisėsaugos sritys ir šaudo, kol išeis mafijozai su kuprinėmis. Jūs tiesiog juos visus sušaudot. Kalbant dėl FTB, tai lyg ir priekaištų neturiu, bet tiesiog reikėtų labiau išnaudoti narkotikų šturmus į mafijas/klubus/gaujas. Nenoriu girti savo SWAT, tačiau ne vienas, kas tą matė, gali paliūdyti, jog dėl bėglių gaudymo esu padaręs taisyklę - "Privaloma gaudyti bėglius visada, kai paprašoma pagalbos kitos teisėsaugos" ir dažnai per /rv galima išvysti, jog kita teisėsauga dėkoja tik SWAT už pagalbą sugavus bėglį, todėl manau su bėglių gaudymu, aš priekaištų neturėčiau gauti. Grįžtant prie darbuotojų, tai mano darbas yra surinkti daug darbuotojų, kurie būtų papildomas pliusas NE SĄRAŠO VALYMUI KAIP TU SAKAI, O VEIKSMUOSE. Kadangi kuo daugiau teisėsaugos, tuo daugiau šansų yra kažką išlaisvinti/išminuoti. Ne vienas sutiks, jog dabar su 40 darbuotojų darbe nieko nepadarysi, kadangi dabar dar yra mokslo metas.

Tai tiek, išsakiau savo nuomonę, dėl visa kito pilnai sutinku. Teisėsauga - išmokit narkotikų grobimo 5 praėjimus.

Ačiū, kad skaitėtė.

Fokus.

Aš ir nesakau, kad turit turėti max 45 darbuotojus ir ne daugiau. Juk sakiau, kad čia tik mano patarimas, tik tarp kitko. Bet tikrai nereikia turėti 60, 70 ar daugiau darbuotojų. Tiek net į logikos ribas nesutelpa. Visąlaik kažkas palieka darbą, reikia per atrankas priimt naujų darbuotojų, o labai didelio skaičiaus gerų teisėsaugininkų nesurinksi. Dėl veiksmų, tai su tavim sutinku, kad su 5 online darbuotojais nieko prieš mafiją nepadarysi. Tavo, kaip SWAT direktoriaus, pastebėjimai labai teisingi, tavo ir turi būti didžiausias rūpestis gelbėjimai, o tų mafijos priekaištų esu ir aš prisiklausęs. Lengva jiem šnekėt, kai per vieną atranką gali staigia prisirinkt šaudyt mokančių žaidėjų. Teisėsaugoje taip negalima, nes darbuotojas turi būti labai kvalifikuotas, kaip sakiau, išmanantis įvairias taisykles, kaip teisingai bausti civilius, kovoti su nusikaltėliais, ir tuo pačiu nenusileisti mafijozams šaudyme. Ir vis dėlto, tuose pačiuose karuose yra geriau kovoti su 10 tikrai gerų, pilnai valdomų darbuotojų, nei su 25 išsižiojusiais dundukais. O dar paderinus veiksmus su kitom sritim viskas būtų super. Svarbi kokybė, o ne kiekybė (ypač teisėsaugai).

Del to mesos kurios rasei nesutinku, nes cia tik zaidimas. Kiti zaidzia savo malonumui ir skiria daly savo laisvalaikio, o ne tik zaidimas turi uzimti visa tavo laika. Todel direktoriai tai atsizelgia ir nustate 60min laiko tarpa. Todel direktoriai turi surinkti didesne komanda. Sakai nesurinkes baudu nieko nepasieksi. Pasieksi as niekados nesurinkdavau daug baudu, ir pasiekiau igaliotiny.

Tu visai kalbi ne apie tai, ką rašau. Parodyk man, kur rašiau, kad reikia praleisti daug laiko žaidžiant? Niekur nerašiau.

galvojau, kad kalbi ne apie sargą :DDD 'profesionalus teisesaugininkas', reikia atsigaut nuo to žaidimo, čia tik žaidimas. o šitam žaidime profesionalumo tikrai nereikia, net gėda skaityt.

Čia žaidimas, tai aš ir apie teisėsaugą kalbu tik žaidimo ribose. Žinojau, kad atsiras bent vienas gudročius, kuris įkiš savo pamokymus dėl realaus gyvenimo. Žaidime irgi galima daug ko prigalvot, o šitas žaidimas tą ir skatina, juk visgi pagal realaus gyvenimo pavyzdį padarytas, o ne pagal super ančiuko nuotykius kosmose.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveikas, Danai. Perskaičiau viską, gerbiu už tai, kad radai laiko ir noro parašyti visą teisybę. Nežinau kiek žmonių perskaitys, bet gal bent keletas susimastys ir padarys išvadas. Man asmeniškai senesnis sargas labiau patiko.. Kaip ir dirbti teisėsaugoj tada, bet ne dabar, kur viskas susiveda tik į draskymąsi dėl iškvietimų, baudų rinkimas ir nesąmonių kalbėjimas per Team Speak'ą darbo kanaluose. Visi šitie narkotikų tikrinimai teleportų vietose, policininkų abejingumas paprastiems žaidėjams, armijos darbuotojų lakstymai su Patriot bet kur, trankymąsis į kitus automobilius ar net DM mieste po darbo. Visi jie jaučiasi nebaudžiami ir be galo kieti, o per treniruotes tik kas trečias moka bent jau patenkinamai šaudyti. Čia gaunasi, kad būti teisėsaugoje norima tik todėl, kad būsi nebaudžiamas ir darysi ką nori ir kada nori. Sakyčiau labai liūdnas vaizdas.. Būtų labai smagu, kad teisėsaugos sričių direktoriai keistų savo požiūrį nuo "o man dzin" į "noriu turėit gerą ir profesionalią komandą" ir siekti to, o ne dėlioti pliusiukus už kažkokius baudelių rinkimus ar iškvietimus. Mano nuomone rangai turėtų būti keliami už profesionalumą ir nuopelnus, o ne už mechanišką piršto laikymą ant už keybindinto klavišo /vaziuoju ir trynimąsi bazėse be tikslo ar lakstymo laukais su darbiniu transportu.

Ačiū už gražias mintis, šaunuolis :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...