Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Danas_Shady

Teisėsaugos esmė pagal Daną_Shady

Rekomenduoti pranešimai

Būtų labai smagu, kad teisėsaugos sričių direktoriai keistų savo požiūrį nuo "o man dzin" į "noriu turėit gerą ir profesionalią komandą" ir siekti to, o ne dėlioti pliusiukus už kažkokius baudelių rinkimus ar iškvietimus

Nieko nebepakeisi. Čia jau kaip ir teisėsaugininkų yda, varžytis dėl didesnio baudų, ar iškvietimų skaičiaus ir gauti tuos kelis nelemtus pliusus į rangų sistemą. Mano manymu daug ką reikėtų keisti, įpač ties rangais, pliusais, iškvietimais ir panašiai. Savaime aišku, daug žmonių išeitų iš teisėsaugos dėl to kad išėmė tas beviltiškas baudas, bet tik tada pasirodytų kas iš tikrūjų yra ištikimi teisėsaugai ir nenori trauktis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Mano nuomonė. Teisėsaugoje dirbau ~10 mėnesių. Kodėl po kiek laiko pradedi nebegaudyti žmonių? Koks tikslas uždėsiu bėga, jis važiuos į savo mafijos/gaujos zoną arba į savo namą.... Arba dar geriau kur mums net patekti neina Gaujos interjeras ..... Be to mūsų teisėsaugos direktoriai vertina tik baudų skaičių, todėl sodinti į jail'ą žmones neapsimoka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Mantas_Zalgiriet1s

teisesaugos esme pagal dragon_bones stengiaus nerasyt cia labai dideliu litaniju bet taip isejo:

visi mentai lohai.

pabaiga.

A.C.A.B

O šiaip teisėsaugoj sėdi visi tie rangų vergai, dirbant teisėsaugoj tai net šlykštu būt tam teamspeake darbinem ,,O Fokusai swx, tu mldc :))))))'' ''Fokusai šiandien Cosa emė narkus, aš suvadovavau tai išminavom bombą :))))'', tad nieko keisto, kad visi tik ir renkas tas baudas dėl rangų. Nu bet nuo to tik geriau, žmonėms kurie dirba tikruose darbuose (mafijose/gaujose)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Čia žaidimas, tai aš ir apie teisėsaugą kalbu tik žaidimo ribose. Žinojau, kad atsiras bent vienas gudročius, kuris įkiš savo pamokymus dėl realaus gyvenimo. Žaidime irgi galima daug ko prigalvot, o šitas žaidimas tą ir skatina, juk visgi pagal realaus gyvenimo pavyzdį padarytas, o ne pagal super ančiuko nuotykius kosmose.

Realaus gyvenimo pavyzdys, privažiuoji, spamini NUM 2, išlip iiš mašinos parašai ant ir ita, čia realaus gyvenimo pavyzdys? :DD Darbas, taip. Realaus gyvenimo elementas, bet tikrai ne darbas ir ne profesionalumą čia reik rodyt :D:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Jei yra 38 žmonių aktyvus kolektyvas, su kuriais yra smagu žaisti ir leisti savo laisvalaikį, tai nesupratau, prie ko čia dabar tie tavo "nolifinimai"?

Todėl, kad dabar tokio tavo "kolektyvo" niekur nesurasi, kur būtų prisijungę beveik visi darbuotojai. Dabar yra mokslo laikas, ir visi netolygiai prisijunginėja į žaidimą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Aš ir nesakau, kad turit turėti max 45 darbuotojus ir ne daugiau. Juk sakiau, kad čia tik mano patarimas, tik tarp kitko. Bet tikrai nereikia turėti 60, 70 ar daugiau darbuotojų. Tiek net į logikos ribas nesutelpa. Visąlaik kažkas palieka darbą, reikia per atrankas priimt naujų darbuotojų, o labai didelio skaičiaus gerų teisėsaugininkų nesurinksi. Dėl veiksmų, tai su tavim sutinku, kad su 5 online darbuotojais nieko prieš mafiją nepadarysi. Tavo, kaip SWAT direktoriaus, pastebėjimai labai teisingi, tavo ir turi būti didžiausias rūpestis gelbėjimai, o tų mafijos priekaištų esu ir aš prisiklausęs. Lengva jiem šnekėt, kai per vieną atranką gali staigia prisirinkt šaudyt mokančių žaidėjų. Teisėsaugoje taip negalima, nes darbuotojas turi būti labai kvalifikuotas, kaip sakiau, išmanantis įvairias taisykles, kaip teisingai bausti civilius, kovoti su nusikaltėliais, ir tuo pačiu nenusileisti mafijozams šaudyme. Ir vis dėlto, tuose pačiuose karuose yra geriau kovoti su 10 tikrai gerų, pilnai valdomų darbuotojų, nei su 25 išsižiojusiais dundukais. O dar paderinus veiksmus su kitom sritim viskas būtų super. Svarbi kokybė, o ne kiekybė (ypač teisėsaugai).

Dabar šitas posakis netinka, nežinau, galbūt tavo FTB laikais mafijose būdavo mažiau žmonių, o dabar mafijose pilna čyterių, ir iš viso veiksmuose jų būna apie 40, tad iš tavo tų 10 tikrai gerų darbuotojų lygtų tik lavonai kiekvienas 2 minutes. Tik laiko švaistymas, kai kitos teisėsaugos išviso būna po 3-5.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...