Eiti į turinį
Bona_Zeko

Street Workout

Rekomenduoti pranešimai

pusbroliui štangų tik neduok nes mažytis dar labai kaulai jauni, po to nuo tų štangų ir liks mažulytis.

p.s. Aš kaip tik norėčiau gyvent kaime nuosavame name, gali statytis savo kieme belekiek lygegrečių, belekiek turnikų ir t.t.

p.s.s Sportuok maždaug 4 iš 7 ar 5 iš 7 darbo dienų, kitos kad raumenys pailsėtų nes jei neduosi pailsėt jie ir neaugs. O šeip sportuok normaliai, valgyk varškę (manau kaime gyvenant iš bobučių zjbs varškės kilais prisipirkt gali), ir kitus baltymus ir lauk rezultatų, ne viskas taip greitai.

Jie jauni,jie neprivalo valgyt tu varskiu ir kitu baltiminiu produktu.Jie dabar turi valgyt maista,ka padaro mama,nes jie turi augt,o tik paskiau mityba derint.As tokiu metu net nezinojau apie jokius baltimus kad jie raumenis augina,tiesiog sportavau ir valgiau cepelinus ir desreles :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Golden_Electro

Reiks pradet uzsiimineti....Bet nezinau nuo ko pradeti :D mano pusbra tuo uzsiimineja jam 14 metu ir varo ant turniko kaip reikiant :D.Ir ragina vis mane pradek ant turniko kaska daryt :D tai reiks pabandyt gal kas iseis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Kavenskų treniruotės visada tokios! Ot dushy hebra aš tas su oranžiniu megztiniu šeip tai db kol kas planche treniruoju ir labai greitas progresas kyla :D

kiek tu gali čia girtis ? galvoji visiems įdomu kaip tu stovi SU ORANŽINIU MEGZTINIŲ įsikišęs rankas į kišenes ? Suprasčiau jeigu kažką nors padarytum, bet šiuo atveju nieko nepadarei, TIK STOVĖJAI.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

kiek tu gali čia girtis ? galvoji visiems įdomu kaip tu stovi SU ORANŽINIU MEGZTINIŲ įsikišęs rankas į kišenes ? Suprasčiau jeigu kažką nors padarytum, bet šiuo atveju nieko nepadarei, TIK STOVĖJAI.

 

Tai įkėlė video, netam, kad tik į jį žiūrėtumę. Be to žmogus bent domisi tuo ir užsiiminėja, ne kaip tu, ieškai kaip tik sarge valiutos nusipirkt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...