Eiti į turinį
Bona_Zeko

Street Workout

Rekomenduoti pranešimai

Sveikas,na kiek pamenu buvo turbūt pavasaris kai aš,mano klasiokas (Martis_Hunter) ir mano draugas (Mykolas_Kart) pradėjome kažkaip eiti prie turniko. Gal tuo metu buvo atostogos,nes kiek pamenu eidavom tikrai dažnai. Kai baigėsi atostogos tai kiekvieną pertrauką eidavom,na žodžiu tai tapo įprotis :D Galiu pasakyti tik tiek,kad sportuoti tikrai naudinga,galima pasiekti tikrai gerų rezultatų,tapti ištvermingesniu. Šiuo metu nelabai dažnai su jais besusitinku tai dažniausiai namuose nueinu porai minučių,padarau perėjas ir princą kokį :D

O va jei įdomu ką sugebu,kokie mano rekordai:

13 vilkelių,

3 meškos,

9prisitraukimai,

oficierius,

nivelada (ispaniškas išėjimas),

48 kėdutės,

princas.

Pasiūlykite ką mokytis naujo. (Pagal mano pajėgumą :D)

Didink prisitraukimų skaičių ir bandyk jau kareivėlį daryt, nuo vienos rankos pradžiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ai nu ok xd,pats pradėsiu nuo pirmadienio sporto salę,manau ten man bus geriau nei lauke kur nors. kažkiek bent patirties įgysiu,o lauke pirma kartą nepadariau nieko net prisitraukimo :(

Kiekvienam vis kitaip, pasportuosi salėje, o vėliau ir prie turniko nebus taip sunku ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

O gal gali įkelti namų programą ? Be turniko. Kiek mačiau čia yra šiek tiek namų programos, bet be turniko jeigu gali.

Ačiū.

Nežinau viską ką darau tai turnikas ir lygiagrečiai, o iš namų programos neįsivaizduoju ką Tau pasiūlyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

BAM, vovere ir dar +3 krabai ismokta, is viso 4 krabai mokami. :D tie krie pradinukai ant turniko ir mokinsites kareiveli i viena ranka mokintis, nedarykit per daug, ir darykit taisyklingai. Su laiku vien vos laikant flaga ant rankos prades skaudet riesa kaip man :]

Tam reikalingi vitaminai ir papildai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

BAM, vovere ir dar +3 krabai ismokta, is viso 4 krabai mokami. :D tie krie pradinukai ant turniko ir mokinsites kareiveli i viena ranka mokintis, nedarykit per daug, ir darykit taisyklingai. Su laiku vien vos laikant flaga ant rankos prades skaudet riesa kaip man :]

lel :D sakai tau laikant flagą riešus skauda bet išmokai krabus kažkokius kuriu nėr kas padaryt.. flago nieko tau riešų neskaudės žiūrint ar emi taisiklingai ar kaip nori..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

sveiki, galit kas padet su programom, bandau visai bet nieko neiseina, kas sportuoja ilgiau padekit busiu dekingas, sportuoju apie 3men bet nk gero nera.

Nemanyk kad tu pasportaves 3sav ar 3mėn atrodysi kaip žvėris aš pats einu į salę 1,5m nieko neryškinau ir įgavau nesveikai daug jėgos raumenyse perėjau ant turniko viskas pradėjo ryškintis o jėgos turiu labai daug sportuok daryk atsispaudimus kasdieną presą daryk prisitraukimus dipus ir pasieksi po 1-2metu idealų kūna jai tik bus užsispirimas kadangi pats nederinu mitybos nieko tiesiog paprastai sportuoju

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...