Eiti į turinį
Bona_Zeko

Street Workout

Rekomenduoti pranešimai

Nemanyk kad tu pasportaves 3sav ar 3mėn atrodysi kaip žvėris aš pats einu į salę 1,5m nieko neryškinau ir įgavau nesveikai daug jėgos raumenyse perėjau ant turniko viskas pradėjo ryškintis o jėgos turiu labai daug sportuok daryk atsispaudimus kasdieną presą daryk prisitraukimus dipus ir pasieksi po 1-2metu idealų kūna jai tik bus užsispirimas kadangi pats nederinu mitybos nieko tiesiog paprastai sportuoju

Aš vasara buvau pasiryžes sportuoti, bet visada sutrugdydavo traumos. Dabar vel sportuot pradejau su purbroliu, man 14, jam 7metai, bandom ant turniko, stangas stumam, darom viska, bet nk gero neiseina, tiek man, tiek jam, salygu neturim geru sportui, nes esam iš kaimo, jei zinot kokiu pratimu ar dar ko, pasakykit busim dekingi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Aš vasara buvau pasiryžes sportuoti, bet visada sutrugdydavo traumos. Dabar vel sportuot pradejau su purbroliu, man 14, jam 7metai, bandom ant turniko, stangas stumam, darom viska, bet nk gero neiseina, tiek man, tiek jam, salygu neturim geru sportui, nes esam iš kaimo, jei zinot kokiu pratimu ar dar ko, pasakykit busim dekingi.

pusbroliui štangų tik neduok nes mažytis dar labai kaulai jauni, po to nuo tų štangų ir liks mažulytis.

p.s. Aš kaip tik norėčiau gyvent kaime nuosavame name, gali statytis savo kieme belekiek lygegrečių, belekiek turnikų ir t.t.

p.s.s Sportuok maždaug 4 iš 7 ar 5 iš 7 darbo dienų, kitos kad raumenys pailsėtų nes jei neduosi pailsėt jie ir neaugs. O šeip sportuok normaliai, valgyk varškę (manau kaime gyvenant iš bobučių zjbs varškės kilais prisipirkt gali), ir kitus baltymus ir lauk rezultatų, ne viskas taip greitai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Aš vasara buvau pasiryžes sportuoti, bet visada sutrugdydavo traumos. Dabar vel sportuot pradejau su purbroliu, man 14, jam 7metai, bandom ant turniko, stangas stumam, darom viska, bet nk gero neiseina, tiek man, tiek jam, salygu neturim geru sportui, nes esam iš kaimo, jei zinot kokiu pratimu ar dar ko, pasakykit busim dekingi.

Tau ir tavo pusbroliui, nepatarčiau dirbti su štangomis. Nebent tu vienas biški, bet neper daug. O turnikus ir t.t pasistatyk pats iš medžio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Likau apstulbęs, kad ne vien tik nolaiferiai sarg'e. Respect tau ;) Pats irgi užsiiminėju street work outu, užsiiminėju gan neilgai, bet rezultatai jau yra. Vakarais tai dažniausiai kačialinu kojas, presą, bei krutinę namie, o dieną dažniausiai dirbu ant prisitraukimų, dipų ir elementų. Pusę metų jau sportuoju ir rezultatai tikrai yra, bet siekiu vis daugiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...