Eiti į turinį
Airidas_Apple

Pažengę sporte/kulturizmas

Rekomenduoti pranešimai

Jaigu sportuoji tik 3 dienas per savaitę, tai yra mažoką. Aš einu į sporto klubą kiekvieną dieną. Tau irgi patarčiau tai daryti

Galiu paklausti ką tu ten darai kasdien? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Jaigu sportuoji tik 3 dienas per savaitę, tai yra mažoką. Aš einu į sporto klubą kiekvieną dieną. Tau irgi patarčiau tai daryti

 nekalbėk nesamoniu kiekvieną dieną, jei nori susigadint viisus raumenis, reikia ir poilsio žmogau. reikia eit 3-4 dienas per savaitę, ir reik turėt normalia programa, pažįstamas ėjo kiekvieną dieną, darė betką ir gavo išvarža, dabar vos pasijudina

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveikas, man 16m. Sportuoju dar tik antrą mėnesį salėj. Prieš du metus taip pat teko eit į sporto salę, bet tik mėnesį, nes paskui ji užsidarė ir tik neseniai vėl atsidarė sporto salė.. Vasaros paskutinį mėnesį sportavau ant turnikų. Jokių papildų nevartoju, bet galvoju apie amino rūgštis pradžiai. Pirmadienį pradėsiu sportuot pagal sudarytą programą ryškinimui, kurią sudarė trenerė. Stengiuos prisižiūrėt mitybą. Iki dabar sportovau tokia programa : Pirmadienis - Krūtinė/Tricas, Antradienis - Nugara/Bicas, Trečiadienis - Pečiai/Trapecija, Penktadienis - Kojos.

Su štanga darau po 45kg, o kojom staklėse vakar užsimečiau 110kg ir padariau pilnai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveikas, man 16m. Sportuoju dar tik antrą mėnesį salėj. Prieš du metus taip pat teko eit į sporto salę, bet tik mėnesį, nes paskui ji užsidarė ir tik neseniai vėl atsidarė sporto salė.. Vasaros paskutinį mėnesį sportavau ant turnikų. Jokių papildų nevartoju, bet galvoju apie amino rūgštis pradžiai. Pirmadienį pradėsiu sportuot pagal sudarytą programą ryškinimui, kurią sudarė trenerė. Stengiuos prisižiūrėt mitybą. Iki dabar sportovau tokia programa : Pirmadienis - Krūtinė/Tricas, Antradienis - Nugara/Bicas, Trečiadienis - Pečiai/Trapecija, Penktadienis - Kojos.

Su štanga darau po 45kg, o kojom staklėse vakar užsimečiau 110kg ir padariau pilnai.

 kiek sveri ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nematau problemų 17 metų su tokiu svoriu dirbt. :)

no offense, bet aš pažįstu gal pora iš savo bendraamžių(16)kurie lanko sporto salę ir kurių maximalus stumimas 65-70>, na jei tik pradėjai vaikščiot tai pakolkas normaliai čia, su laiku pradžioje padidės stipriai, o vėliau po biški kelsies ir ok, pats pradėjau prieš porą metų ir stumdžiau po 50, dabar jau darbinis ~65, ir maximaliai apie 82,5 buvau išstūmęs, 16 metų(toj 17), ūgis 185, svoris 71kg, neblogai pasikėliau, kadangi pradėjau vaikščiot kai buvau „sliekas“

 

p.s. draugeliui 16 metų irgi, ir darbinis 100, stumia dabar 127,5, tai čia tiesiog nesveika tokių metų lol.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

no offense, bet aš pažįstu gal pora iš savo bendraamžių(16) kurių maximalus stumimas 65-70>, na jei tik pradėjai vaikščiot tai pakolkas normaliai čia, su laiku pradžioje padidės stipriai, o vėliau po biški kelsies ir ok, pats pradėjau prieš porą metų ir stumdžiau po 50, dabar jau darbinis ~65, ir maximaliai apie 82,5 buvau išstūmęs, 16 metų(toj 17), ūgis 185, svoris 71kg, neblogai pasikėliau, kadangi pradėjau vaikščiot kai buvau „sliekas“

Tai pas tave nelabai rimti :D Pats dirbu su 55-60, o max 78kg. 80 dar neįveikiau, bet manau turėčiau greitai paimti. O mano draugeliai dar tvirtesni 85kg max, 65 darbinis... Taip, kad nenustebau aš labai xd

Mes 98 gimimo, vasara gimtadieniai visų. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...