Eiti į turinį
Edvinas_Jaskevicius

Fast and Furious 7

Rekomenduoti pranešimai

8e9f56a442c5f23d2fa1a82b4ef32a31510.jpg

 

Sveiki, draugai. Kaip laikotes? Ar jau spėjote apsilankyti kino teatre ir pažiūrėti filmą "Greiti ir įsiutę 7" (Fast and Furious 7). Pats asmeniškai šiandien buvau su draugais šio filmo premjeroje (filmas buvo rodomas ir balandžio pirmąją, bet ant filmo viršelio nuotraukos rašoma, kad premjera balandžio trečią dieną). Esu šio filmo fanas, mėgėjas esu matęs visas dalis. Mėgstamiausias šio filmo personažas yra Bryan'as Oconner'is (Paul'as Walker'is). Filmo scenarijaus nepasakosiu (tam, kad neatimti intrigos, įdomumo žiūrint šį filmą dar nemačiusiems), bet šiektiek užsiminsiu. Labiausiai mane už širdies suėmę ne scena iš filmo, bet tai kas buvo po filmo. Kaip visi žinote Paul'as Walker'is mirė 2013 metų lapkričio 30 dieną ir kai kuriose scenose iš septintosios dalies nespėjo suvaidinti. Darbą pratėsė jo broliai (panašus į jį) Caleb'as ir Cody's Walker'iai. Grįžtant prie to momento tai filmui pasibaigus buvo vaizduojamas Paul'as Walker'is ištraukos iš visų serijų, ir buvo užšrašas "For Paul" kitaip sakant filmas yra skirtas Paul'ui Walker'iui. Filmas paliko fantastišką įspūdį. Ką jūs manote apie šį filmą? Ar bus sekanti dalis? Kokie jūsų mėgstamiausi personažai? Padiskutuokime! 

 

P.S. Tema gavosi lyg blog'as, bet manau tai esmės nekeičia :)

P.S.S. Yra nuotraukos, ištraukos iš filmavimo aikštelės kaip scenose vaidina ne Paul'as o aukščiau minėti jo broliai. 

P.S.S.S. Sklinda gandai, kartais ir dar galime išgirsti, kad Paul'as išgyveno tame autoįvykije netgi pateikiamos vaizdinės medžiagos. Ką manote šiuo klausimu? Su kokiu tikslu galėtu būti inscenizuota mirtis? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Esu matęs visas šio filmo dalis, netgi po daug kartų. Šiandien žiūrėjau kine septintąją dalį, labai patiko, nebuvo tokios vietos kur buvo neįdomu. Ypač patiko pati pati pabaiga, kuri buvo skirta Paul'o Walker'io atminimui, tai didžiąją salės dalį ji pravirkdė.

Dėl kitų dalių abejoju, nes kažkaip jaučiau, jog tai yra paskutinioji dalis filmo eigoje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveikas filmo premieroje nebuvau, bet tikiu, kad filmas tikrai geras, užtenka pasakyti pažiūrėjus vien Trailer`į.


 


Filmo laukiu kol atsiras filmai.in arba teks vykti į premier`ą kino teatre, dar neapsisprendžiau.


Dėl gandų tai tikrai abejoju, kad Paul`as Walker`is yra gyvas. Pažiūrėjus video YouTube.com, kaip dega jo tr. priemonė tikrai didelės abejones, kad jis galėjo likti gyvas..


Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nemačiau filmo,rytoj kaip tik važiuosiu žiūrėt,kiek mačiau iš treilerių filmas tikrai gan įdomus :)

Sutinku filmas tikrai puikus! Gero žiūrėjimo :) Neabėjoju pamatęs filmą savo mintis galėsi išreikšti šioje diskusijoje plačiau, įdomiau. :)

 

Šiandien žiūrėjau kine, labai patiko, tik vat labai ilgas ir kažkaip viduryje jau pradėjo pabosti sėdėti.. Ypač patiko pabaiga, skirta Paul Walker prisiminimui.

Jis jau žuvęs, kadangi filmas turėjo būti išleistas 2014 metais, tačiau dėl žūties nukeltas į 2015m. Dėl kitos dalies abejoju, kadangi jo jau nebėra, ir filmo metu kažkaip jaučiau, kad tai paskutinioji dalis.

Kokiame mieste žiūrėjai galbūt Vilniuje? :) Filmo trūkmė buvo įprasta (visada panašiai užtrukdavo). Taip tikriausiai jo nebėra tarp gyvų, bet yra broliai kurie jo darbą tęsė jau šioje dalyje ką manai apie juos? Ar jie yra realus pretendentai pakeisti jį? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

 

Sveikas filmo premieroje nebuvau, bet tikiu, kad filmas tikrai geras, užtenka pasakyti pažiūrėjus vien Trailer`į.

 

Filmo laukiu kol atsiras filmai.in arba teks vykti į premier`ą kino teatre, dar neapsisprendžiau.

Dėl gandų tai tikrai abejoju, kad Paul`as Walker`is yra gyvas. Pažiūrėjus video YouTube.com, kaip dega jo tr. priemonė tikrai didelės abejones, kad jis galėjo likti gyvas..

 

Labas. Siūlyčiau nueiti į kino teatrą ir pažiūrėti šį filmą vistiek didesnis ekranas, kitokia atmosfera ir visa kita, bet čia skonio reikalas. :) Sutinku su tavimi dėl Paul'o Walker'io, bet yra medžiagos kur yra vaizduojamas Paul'as Walker'is po avarijos (dalinantis autografus ar darantis kažką kito). Sunku spręsti, nes pasak duomenų kūnas sudėgė ir liko tik kaulai. Ką manai apie tą medžiagą kuri yra talpinama, kad Paul'as yra tarp gyvųjų? 

 

 

Aš irgi šendieną žiūrėjau kine,nepasigailėjau geras filmas  ^_^,pabaiga man atrodo patiko labiausiai kaip viskas vyko tipo P.W atminimui  :unsure: 

 

Pabaiga man irgi patiko labiausiai, paliko didžiausią įspūdį! Turbūt ir tavo mėgstamiausias šio filmo personažas yra Bryan'as. Kaip manai ar tikrai yra žuvęs P.Walker'is? Visi yra internete ir prieštaraujančiu tam argumentų. Išsakyk savo nuomonę!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Labas. Siūlyčiau nueiti į kino teatrą ir pažiūrėti šį filmą vistiek didesnis ekranas, kitokia atmosfera ir visa kita, bet čia skonio reikalas. :) Sutinku su tavimi dėl Paul'o Walker'io, bet yra medžiagos kur yra vaizduojamas Paul'as Walker'is po avarijos (dalinantis autografus ar darantis kažką kito). Sunku spręsti, nes pasak duomenų kūnas sudėgė ir liko tik kaulai. Ką manai apie tą medžiagą kuri yra talpinama, kad Paul'as yra tarp gyvųjų? 

 

Pabaiga man irgi patiko labiausiai, paliko didžiausią įspūdį! Turbūt ir tavo mėgstamiausias šio filmo personažas yra Bryan'as. Kaip manai ar tikrai yra žuvęs P.Walker'is? Visi yra internete ir prieštaraujančiu tam argumentų. Išsakyk savo nuomonę!

Aš manau kad jis miręs,nors mačiau nuotraukų kad ir ne,kad fake ir panašiai,bet manau miręs. Nemanau kad Paul'as pasirašytų ''dingimą iš pasaulio''

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...