Eiti į turinį
Edvinas_Jaskevicius

Fast and Furious 7

Rekomenduoti pranešimai

Laba vakara filmas išties įspudingas, kaip tik nesenai grįžau po jo ir tikrai paliko didžiuli įspudį ypač kaip daugumai filmo pabaiga, nors fantazijos įdėta išties nemažai, bet tai nekeičia jog filmas yra nuostabus. Kiek aš žinau ar pasakojo, tai vienam broliui nesisekė vaidinti, todėl buvo pakviestas kitas ir Vin Diesel'iui gimus 3 vaikui uždėjo Paul Walker'iui garbei savo dukrai vardą Paulina

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Gandų dėl P.W , kad jis gyvas bus visuomet lygiai taip pat kaip ir Tupacu, daugelis vis dar tiki tačiau nematau kad tai įmanoma... Su Tupacu lygiai tokia pati istorija tipo gyvas dalian autografus nuotraukų daug tačiau jo nėra! Filmas tikrai įdomus pats mačiau Idealu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Best movie ever, nesu gerbejas fast and furious, bet su draugais sugalvojom nulekt, filme buvo visko, ir komedijos ir veiksmo ir fantastikos ir dramos, patariu visiems kuo greiciau nulekt paziureti!!

Tu gal juokauji ? :DDDDDDDD Nemačiau 7 dalies, bet ankstesnes dalys tikrai nebuvo kažkokios įspūdingos, neblogas filmas ir tiek tai tikrai nemanau, kad 7 dalis tokio gerumo, trailerį pažėjau ir geriausias dalykas kurį ten mačiau buvo svajonių mašinos, daugiau nieko įspūdingo kad filmą galima būtų vadinti ''best movie ever'' :DDD Pakolkas gal būt geriausias metų filmas, bet metų gale jau bus tik tarp ~20-30 geriausių. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Kiek ziurejau traileri tai per daug fantastikos prideta, bet manau vistiek idomus, lauksiu kada pasirodys lietuviskai internete nes i kino teatra nuvykt nepavyks :/

Filmas tikrai įdomus, bent jau man. Fantastika šiam filmui būdinga, kaip ir neįtikėtini kaskadiniai triukai. Gaila, kad tau nepavyks nuvykti į kino teatrą, asmeniškai man žiūrėjimas namie ir kine skiriasi kaip diena ir naktis. 

 

Kita savaite eisiu žiūrėti į kino teatrą. :)

Būtinai nueik. Gero žiūrėjimo. :) 

 

Aš šendieną važiuoju 21:00 žiūrėti ;) manau patiks :)

Gero žiūrėjimo. :) Man filmas labai patiko. :)

 

ką tik grįžau iš šio filmo, asmeniškai man didelio įspūdžio nepaliko, bet šiaip neblogas filmas, gal šiek tiek per daug fantastikos jame man :)

Fantastikos kiekis tai kiekvieno skonio reikalas, kaip ir sakiau šiam filmui visoms jo dalims tai yra būdinga. Man filmas paliko didžiulį įspūdį, gal dėl to, kad esu šio filmo fanas. :) 

 

Tikrai geras filmas. Pabaigos tokios ir tikėjausi, kur bus paminėtas Paul Walker vardas. Tikrai rekomenduoju visus pasižiūrėti visas dalis bei šią naująją.  :)

Seanso pabaigos irgi tikėjausi panašios, bet einant žiūrėti filmo per daug apie tai negalvojau. Sutinku su tavimi, filmas puikus! Rekomenduoju nuoširdžiai pamatyti visas šio filmo dalys. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...