Eiti į turinį
Edvinas_Jaskevicius

Fast and Furious 7

Rekomenduoti pranešimai

 

 

Puikios dainos, yra skirtos Paul'o Walker'io atminimui. 

 

Mačiau buvua premjeroj achujienas achujienas achujienas filmas esu šio filmo nesveikas fanas achujienas achujiel filmas nesvaikai geras

Tikrai filmas puikus. Esu taip pat šio filmo fanas. :)

 

Filmas įdomus, ypač galas, kai net ašaros kaupėsi...

Galas tikrai griebiantys už širdies, jausmingas. 

 

Aspektas kurį pamiršau paminėti apie filmą man ištikrųjų patiko dainos greiti ir įsiutę, nežinau, tiesiog daugelis iš jų įstrigo:

 

 

Tikriausiai šita ne iš FF7, bet taip pat Paul Walkeriui

 

Puikios dainos, puikiam aktoriui atminti. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

kazkaip neturejau progos ir nelabai trauke paziuret kino teatre - atsisiunciau is interneto, blogesne kokybe bet dzin, jeigu ne ta Paul Walker mirtis, tai sakyciau kad FF6 butu dar idomesnis, dabar vien tas faktas, kad Walkeris negyvas ir jo vaidmeni pabaige jo broliai labiau suintriguoja ziurint ir labiau itrauke. As tikrai manau kad Paulas mires, nes jo geriausias draugas Vin Diesel tikrai neskelbtu tokiu zodziu ir pasisakymu viesumoje apie jy ;) nebent ir jy pati apgavo, taciau labai abejoju. Asmeniskai noreciau, kad daugiau nebebutu fast and furious daliu vien del to, kad pagerbt Paula, nes jis sio filmo vienas is pagrindiniu veikeju nuo pat pirmu daliu, todel nemanau, kad butu teisinga, jei ji pakeistu jo broliai ir butu nepaisoma i mirti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...