Eiti į turinį
Edvinas_Jaskevicius

Fast and Furious 7

Rekomenduoti pranešimai

7 - tosios dalies dar nemačiau,bet jau ruošiuos pirkti bilietus. :)

Būtinai pažiūrėk, nuoširdžiai rekomenduoju! 

 

Pirmas kartas buvo, kad nueičiau į Fast And Furious sagos premierą kino teatre. Įspudžiai 11/10 . Geriausias kadanors matytas filmas, veiksmo su kaupu, įdomu žiūrėti, kas nematėte ir galvojate namuose bus žiūrėti tas pats ,klystate. Kino teatre visai kiti įspudžiai, garso sistemos bei kita, žiūrėti buvo tiesiog pasaka. Filmas labai puikiai suvaidintas, gaila Paulo, bet yra kaip yra, tikėjausi ir 100% buvau įsitikinęs, kad pabaigoje bus paminėtas Paul Walker atminimas, tas ir įvyko.

Tikrai nepasigailėjai pamatęs šį filmą kino teatre. :) Sutinku su tavimi kine visiškai viskas kitaip negu žiūrint namie. Filmas man irgi labai patiko. Man irgi labai gaila Paul'o juolab, kad jis buvo mano mėgstamiausias aktorius bei šio filmo personažas :/

 

Dar neteko, bet judėsiu pažiūrėti kada turėsiu laiko.

Būtinai pažiūrėk! Gero žiūrėjimo. :) 

 

Šeip net nepastebėjau kad atėjo laikas jau šiam filmui, reiks jau ir man vykti ir žiūrėti.

Asmeniškai labai laukiau premjeros ypač paskutinias kelias dienas. Būtinai nuvyk ir pažiūrėk. Gero žiūrėjimo. :) 

 

Mačiau 01 dieną forum cineme. Filmas patiko, bet labiausiai įspūdį paliko kaip mušasi ir kaip lenktyniauja. Filme buvo ir juokingu vietų :D

Man taip pat labai patiko filmas. :) Sutinku buvo visko ir komedijos ir dramos ir savaime daug veiksmo. :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

P.S tavo klausimas dėl sekančios dalies, jinai bus, jau buvo užsiminta kur neatsimenu, bet buvo apie filmavimą 8 serijos, bei per interviu , Vinas Dieselis, sakė, jog kiekviena serija turi savo pratęsima kitai, tad tai bus tęsiama. 

Labai tikiuosi, kad 8 dalis bus. V.Diesel'is Facebook'e rašė, kad jau ruošiasi 8 daliai. Filmavimas planuojamas ne Los Angel'e, bet New York'e. 

 

Sveikas, nemačiau filmo, bet būtinai ketinu pasižiūrėti.

Pažiūrėk būtinai. :) 

 

Laba vakara filmas išties įspudingas, kaip tik nesenai grįžau po jo ir tikrai paliko didžiuli įspudį ypač kaip daugumai filmo pabaiga, nors fantazijos įdėta išties nemažai, bet tai nekeičia jog filmas yra nuostabus. Kiek aš žinau ar pasakojo, tai vienam broliui nesisekė vaidinti, todėl buvo pakviestas kitas ir Vin Diesel'iui gimus 3 vaikui uždėjo Paul Walker'iui garbei savo dukrai vardą Paulina

Filmas fantastiškas! Fantazijos kaip ir fantastikos idėta nemažai. :) Dėl brolių vaidinimo nesu tikras žinau, kad kai kuriose scenuose vaidino nebe Paul'as, bet broliai. Apie šį Vin Diesel'io poelgį girdėjau, puikus poelgis su visa pagarba Paul'ui!

 

Šiandien žiūrėjau. Nerealiai patiko ;]

Sutinku, puikus filmas! 

 

Gandų dėl P.W , kad jis gyvas bus visuomet lygiai taip pat kaip ir Tupacu, daugelis vis dar tiki tačiau nematau kad tai įmanoma... Su Tupacu lygiai tokia pati istorija tipo gyvas dalian autografus nuotraukų daug tačiau jo nėra! Filmas tikrai įdomus pats mačiau Idealu :)

Gal ir taip, gandų gal ir po 50 metų bus kas čia žino kaip yra iš tikrųjų. Viskas būtų paprasčiau jeigu jo kūnas nebūtų sudegęs. Kalbant apie filmą dar kartą pasikartosiu - nuostabus! 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Best movie ever, nesu gerbejas fast and furious, bet su draugais sugalvojom nulekt, filme buvo visko, ir komedijos ir veiksmo ir fantastikos ir dramos, patariu visiems kuo greiciau nulekt paziureti!!

Man irgi patiko, bet aš esu fanas :D Sutinku buvo viskų. Taip pat visiems rekomenduoju pažiūrėti!

 

Snd buvau, is tikruju beveik visam filme veiksmas be perstojo. Tik man kazkaip jau per daug tu efektu ten kai pvz. per namus sokinejo, nuo uolu arba kai nuo autobuso (ar fura ten, bbz :D) nubego. :)

Filme visada pilna veiksmo, efektai, kaskadiniai triukai viskas yra įprasta šiam filmui.

 

Kątik grįžau iš šio filmo. Įspūdis nerealus, trukmė virš 2 valandų ir man tai patiko, kaip Fokusas minėjo pabaiga nereali. Tikrai siūlau kas nematė nueiti pažiūrėti.

Laiką praleidai puikiai, kaip ir aš. :) Aš taip pat siūlau pamatyti šį filmą.

 

Afigenas filmas bet gaila kad cia pabaiga :(

Filmas tikrai toks. Nesu tikras, kad pabaiga, bet didesnė tikimybė, kad taip ir bus. :/ Nors Vin'as Diesel'is kalbėjo jau apie 8 dalį, filmavimo vietą ir sakė "Kiekvienai daliai yra kita dalis" 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Buvau filmo premieroj tiesog OSUM filmas žiauriai irgi visiem sakau kas nematė tikrai nuvarykit negailėkit ten tu eurų ir nusipirkit ta bilietą verti pažiurėti!

Mėgstamiausi tai Vin Diesel ir Paul Walker personažai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tu gal juokauji ? :DDDDDDDD Nemačiau 7 dalies, bet ankstesnes dalys tikrai nebuvo kažkokios įspūdingos, neblogas filmas ir tiek tai tikrai nemanau, kad 7 dalis tokio gerumo, trailerį pažėjau ir geriausias dalykas kurį ten mačiau buvo svajonių mašinos, daugiau nieko įspūdingo kad filmą galima būtų vadinti ''best movie ever'' :DDD Pakolkas gal būt geriausias metų filmas, bet metų gale jau bus tik tarp ~20-30 geriausių.

tai (keiksmai) kai paziuresi tada ir pisk prota Redaguota , redagavo Vincas_Carter
Įspėtas
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sutinku filmas tikrai puikus! Gero žiūrėjimo :) Neabėjoju pamatęs filmą savo mintis galėsi išreikšti šioje diskusijoje plačiau, įdomiau. :)

 

Kokiame mieste žiūrėjai galbūt Vilniuje? :) Filmo trūkmė buvo įprasta (visada panašiai užtrukdavo). Taip tikriausiai jo nebėra tarp gyvų, bet yra broliai kurie jo darbą tęsė jau šioje dalyje ką manai apie juos? Ar jie yra realus pretendentai pakeisti jį? 

Taip, žiūrėjau Vilniuje, trukmė buvo 2,30h, nors turėjo 15min anksčiau baigtis. Dėl brolių nežinau, galbūt komandiškai dirbdami ir sugebėtų pakeisti patį Paul'ą. Tiesą pasakius, yra reali galimybė, kad jie prates, tai ką pradėjo Paul'as, kadangi filme pasirodė nepriekaištingai (turiu omeny nuo vidurio filmo kažkur).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nu as pats vakar buvau sitame filme, filmas tikrai patiko ir galima butu ji ziureti dar karta ir dar karta. Mano nuomone del 8 dalies, tai filmas lyg ir pasibaige taip kad butu kita dalis, kai jisai issilaisvins is to kaleimo, o paul walkerio personaza turetu suvaidintj jo brolis, bet pats ir noreciau ir nenoreciau pamatyti kitos dalies. Jo broliai vaidina tik filmo gale tik tame papludimyje. Del paulo avarijos ka galiu pasakyti tai kiek girdejau is ziniasklaido kad jis mire ne po susidurimo o tipo sudege automobilyje. Nu čia irgi yra klasimas. Siaip tao visiems patarciau nueiti ir nusipirkti bilietus ir paziureti kuo greiciau, nes bilietu sparciai nebera pvz lika 1 ir 2 eileje paslutiniai bilietai po 1 laisva vieta. Taip kad butinai paziurekite sita filma!!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

 

Norėčiau išgirsti jūsų mėgstamiausius šio filmo personažus, kaip manote ar bus sekanti dalis? Kaip manote ar broliai galės pratęsti Paul'o darbą? Ir nuomones apie aukščiau pateiktus mano klausimus. :)

Mėgstamiasi personažai beabėjo P.Walker Ir V.Diesel,jai bus 8-toji dalis,tai tikrai lauksiu,bet šeip nemanau kad ji bus :( Broliai niekaip nepakeis P.Walker'io :/

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

tai krv kai paziuresi tada ir pisk prota

Nesakau, kad filmas lėvas, bet sakyt kad čia best movie ever... Čia tas pats kas aš sakyčiau, jog redirected best movie ever net ir jo nematę žvengtu iš mano tokio pasakymo. Ir kitas dalykas žiūrėk ką cituoji ir ką rašai aš tau ne koks debi... iš tavo kategorijos ''kas tas spd''

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...