Eiti į turinį
Edvinas_Jaskevicius

Fast and Furious 7

Rekomenduoti pranešimai

Buvau filmo premieroj tiesog OSUM filmas žiauriai irgi visiem sakau kas nematė tikrai nuvarykit negailėkit ten tu eurų ir nusipirkit ta bilietą verti pažiurėti!

Mėgstamiausi tai Vin Diesel ir Paul Walker personažai :)

Pilnai sutinku dėl filmo su tavimi. Mano mėgstamiausias personažas irgi Paul'as :P

 

Nu as pats vakar buvau sitame filme, filmas tikrai patiko ir galima butu ji ziureti dar karta ir dar karta. Mano nuomone del 8 dalies, tai filmas lyg ir pasibaige taip kad butu kita dalis, kai jisai issilaisvins is to kaleimo, o paul walkerio personaza turetu suvaidintj jo brolis, bet pats ir noreciau ir nenoreciau pamatyti kitos dalies. Jo broliai vaidina tik filmo gale tik tame papludimyje. Del paulo avarijos ka galiu pasakyti tai kiek girdejau is ziniasklaido kad jis mire ne po susidurimo o tipo sudege automobilyje. Nu čia irgi yra klasimas. Siaip tao visiems patarciau nueiti ir nusipirkti bilietus ir paziureti kuo greiciau, nes bilietu sparciai nebera pvz lika 1 ir 2 eileje paslutiniai bilietai po 1 laisva vieta. Taip kad butinai paziurekite sita filma!!

Taip filmą iš tiesų galima žiūrėti ir žiūrėti. Apie 8 dalį Diesel'is sakė, kad bus filmuojama New York'e, Manhattan'e. Nesu tikras, kad Statham'as pabėgs kaip pats Hobbs'as sakė 12 metrų betono ir pats matei kokios apsaugos, bet žiūrėsim viskas įmanoma. :D Broliai vaidino ne tik filmo gale, kai Bryan'as bėgo krentančiu autobusu tai scena suvaidinta vieno iš brolių. Kalbant apie jo mirtį yra daugybė faktų, kad jį yra inscenizuota, bet yra ir kita daugybė kuri patvirtina jo mirti. Faktai remiantis mirties inscenizacija pateiksiu kelis kitus gali rasti internete: nėra padangų žymių avarijos vietoje, mirtis buvo paskelbta viename portale anksčiau negu kitose "Saturday's morning" nors mirė jei neklystu vakare ir kita. Aš irgi patariu filmą pamatyti visiems tikrai verta!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nesakau, kad filmas lėvas, bet sakyt kad čia best movie ever... Čia tas pats kas aš sakyčiau, jog redirected best movie ever net ir jo nematę žvengtu iš mano tokio pasakymo. Ir kitas dalykas žiūrėk ką cituoji ir ką rašai aš tau ne koks debi... iš tavo kategorijos ''kas tas spd''

nu nebesvaik paziurek, dar kart sakau, kai as nesu gurmanas filmu, man jis kolkas geriausias is matytu
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Planuoju tikriausiai šiandien eiti į šį filmą iš komentarų tikiu nenusivilti. Kalbant apie Paul Walkerio inscinizavimą taip, galima, bet kokia priežastis? Kam inscinizuoti? Blogai sekės kažkas ar t.t? 2PAC tai taip, į jį kėsinosi, visi tie gaujų karai čia galimas dalykas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Na, filmo dar nemačiau, bet ketinu tikrai pažiūrėt. Visas dalis mačiau ne vieną ir ne 2 kartus. Dėl tų gandų tai abejoju ar tai gali būt realu. Nes kam jam taip daryt? Jeigu jis būtų tikrai gyvas, manau būtų pasirodęs pats. O dėl kitų dalių tai galimas variantas, kad bus. Na čia mano nuomone. Kadangi Paul Walker nespėjo nusifilmuoti visuose F&F7 scenuose, kai kurias scenas turėjo atlikti jo brolis Cody Walker ir kitoms F&F dalims gali pakviesti filmuotis Cody. Tai manau galbūt ir bus kitos dalys.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Vakar žiūrėjau, tiesiog super! Ir juokingų vietų buvo ir daug visko, išties patiko kaip pabaigoj paminėjo ji, jo ta šypseną atrodė lyg kompiuterinė, žodžiais sunku apsakyti pati filmą, nemanau jog bus 8 dalys. Aišku labai norėtusi pažiūrėti, bet be Paul'o nelabai ištiesu patiktu. Spėjau kelias nuotraukas padaryti   :lol:

P.S Žiūrėjau Marijampolėj.

 

http://www.part.lt/perziura/905a01a5e34900af04a84506890f289f187.jpg

http://www.part.lt/perziura/1373ad182b6bf4ee46627d1c0db5710b966.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Planuoju tikriausiai šiandien eiti į šį filmą iš komentarų tikiu nenusivilti. Kalbant apie Paul Walkerio inscinizavimą taip, galima, bet kokia priežastis? Kam inscinizuoti? Blogai sekės kažkas ar t.t? 2PAC tai taip, į jį kėsinosi, visi tie gaujų karai čia galimas dalykas.

Būtinai nueik. Priežasties nežinau, žiūrėsim gal pasirodys 8 dalyje. :D Kadangi kūnas sudėgė tai dabar ir kyla neaiškumų dėl jo mirties. Iki šios dienos keista man, kad profesionalus vairuotojas, lenktynininkas nesuvaldė sportinio automobilio su labai stabilia sportine važiuokle, greitame posukyje kuriame leistinas greitis 45 MPH. Greitis buvo šiek tiek viršytas, bet trasoje lenktynininkai tvarkosi su žymiais greitesniais posukiais įlėkdami į jos didesniu greičiu. Visi klystame tikriausiai ir jis padarę klaidą kuri ir tapo lemtinga. :/

 

Ką tik grižau, filmas labai patiko, verta buvo. :)

Malonu girdėti. :) 

 

vakar buvau kino teatre,ziaurei geras filmas,siulau visiem paziuret

Aš irgi siūlau pažiūrėti šį filmą! Filmas tikrai geras!

 

Na, filmo dar nemačiau, bet ketinu tikrai pažiūrėt. Visas dalis mačiau ne vieną ir ne 2 kartus. Dėl tų gandų tai abejoju ar tai gali būt realu. Nes kam jam taip daryt? Jeigu jis būtų tikrai gyvas, manau būtų pasirodęs pats. O dėl kitų dalių tai galimas variantas, kad bus. Na čia mano nuomone. Kadangi Paul Walker nespėjo nusifilmuoti visuose F&F7 scenuose, kai kurias scenas turėjo atlikti jo brolis Cody Walker ir kitoms F&F dalims gali pakviesti filmuotis Cody. Tai manau galbūt ir bus kitos dalys.

Būtinai nueik į kino teatrą įr pažiūrėk! Visos dalys tikrai įdomios, vertos dėmėsio. Nežinau to priežasties, bet gal pasirodys 8 dalyje :D. Taip kai kurias scenas vaidino broliai, tai manau jie pratęs savo brolio darbą. 

 

Vakar žiūrėjau, tiesiog super! Ir juokingų vietų buvo ir daug visko, išties patiko kaip pabaigoj paminėjo ji, jo ta šypseną atrodė lyg kompiuterinė, žodžiais sunku apsakyti pati filmą, nemanau jog bus 8 dalys. Aišku labai norėtusi pažiūrėti, bet be Paul'o nelabai ištiesu patiktu. Spėjau kelias nuotraukas padaryti   :lol:

P.S Žiūrėjau Marijampolėj.

 

http://www.part.lt/perziura/905a01a5e34900af04a84506890f289f187.jpg

http://www.part.lt/perziura/1373ad182b6bf4ee46627d1c0db5710b966.jpg

Iš tiesų buvo visko komedijos, dramos ir begalė veiksmo. Pabaiga puiki ypač citata "Aš gyvenu tose 10 sekundžių, jis irgi gyveno tik jose" bei akimirkos iš visų dalių su Paul'u. Bryan'ą vaidins turbūt panašus į jį broliai juolab jau šioje dalyje jie Paul'ą pavadavo. Puiku, kad spėjai padaryti kelias nuotraukos, neblogai gavosi. :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...