Eiti į turinį
Lenny_Mob

Geriausios istorijos konkursas

Rekomenduoti pranešimai

Istorijos tema - „Ką daryčiau kitaip, būdamas pagrindiniu serverio administratoriumi. “. Konkursą laimės originalumas!

Sveiki, kadangi leidžia čia pafantazuoti tai prašom :D

Visų pirmą nuleisčiau ant žemės "vaikus" kurie vis verkia dėl kiekvienos nesamonės kitaip sakant sutvarkyčiau servą nuo tokių degradavusių žmonių kurie tik moka noulaifint ir drumsti ramybę kitiems žaidėjams su savo nesamonėm. O pagrinde pradėčiau tobulinti servą, kuris manau taptu vienas iš geriausiu visame kame ir nesiliautų ji žaidę. Būtu dažni atnaujinimai bei stiprūs "ko dabar Bumeris nepadaro", taip pat patobulinčiau darbus su pakvietimais t.y jų bazes bei darbų pobūdį, kad juos būtu idomiau dirbti, nes dažniausiai padirba kokias dvi dienas ir palieka iš neturėjimo ką veikt, bet kaip atsirado išdirbimai tai žymiai tokie atvejai sumažėjo. Toliau pereičiau prie mašinų, kai kurios mašinos yra beveik nebenaudojamos bei neįdomios, tai klausimas kam jos reikalingos ? O mano manymu jas galėtu pakeisti kitos žymiai geresnės mašinos, nes jų tikrai yra daug ir jos galėtų pagyvinti patį serverį bei ekonomiką, bei galbūt suderint su tomis mašinomis kokių nors naujų darbų arba tiesiog tie darbai kurie yra be pakvietimo arba su pakvietimais idėčiau naujų mašinų o tas senesnes jei tai naudinga išimčiau. Tuomet pereikim prie mafijų/gaujų, labai nervina pavyzdžiui man matyti tas pačias bazes, galėčiai daryti perversmą su tomis bazėmis ir sukurti naujų bazių bei dar pridėti kokio nors prieskonio toms bazėms. Gaujoms galėčiau pakeisti zonas, nes patyrę gaujiniai labai daug yra buvę tose pačiose zonose, tad žino daug taktikų bei žino kaip ir kur šaudyti, tai jei pakeisčiau zonas atsirastu daug naujų taktikų, bei manau gaujom būtu idomesnis žaidimas. Pereikim prie teisėsaugos ir prie narkotinių medžiagų/ginklų grobimų, stengčiaus padaryti kad iėjimas būtu ne per pickupą o tiesiog ieini tą pastatą kur slypi narkotikai ir ginklai, nes daleiskim visi tie gaujos/mafijozai sustoję prie pickupo ir šaudo ir kai atsikelia į tą interjerą teisėsaugą juos greit išaudo o stengčiaus padaryti kad tiesiog įbėgi į tą pastatą, tiek būtu lygybė teisėsaugai ir mafijai bei gaujoms. Toliau paprastiems namams padaryčiau naujų interjerų kurie parduodami būtu tiek pinigais tiek ir kreditais, bet aišku ne už papigiai, o tie pasiturintys serveryje kur nevisi išgali tokiomis kainomis nusipirkt. Kam to reikia ? Manyčiau smarkiai kilstelėtu serverio ekonomika, nes dabartiniai interjerai ar jie yra ar jų nėra tas pats daiktas nu gal kiek 200krd. vidus yra daugiau vertinamas. Toliau, dar norėčiau pasisakyti apie komandą /skamb nu man yra šeip nelogiška, kad atrodo skambini bet susirašinėji tas pats čia kaip /sms, tai siulyčiau tikru balsu igyvendint šį kalbėjimą t.y naudodamas /skamb komandą tu realiai gali šnekėt su kitų žaidėju bet tam yra kaina. Taigi dar norėčiau igyvendint, kad su tam tikru žaidėjo xp jis būtu apdovanojamas tam tikru rangu t.y pvz: 2k-50k (Naujokas) 50k-100k (Patyręs) 100k-300k (Pažengęs) 300k-500k (Turintis reputaciją) 500k-1m (Geriausias) 1m-ir daugiau (Serverio karalius). Tai tiek ;/ Bandžiau kažką, bet ir taip aišku nelaimėsiu, na bet nėr to blogo, kas neišeitu į gerą, visada sakau sau kad geriau sudalyvaut ir pabandyt :)

Na aišku kalbant apie realybę, tai Sarg.lt projektas pakeičia gyvenimus, bet nereik tuom piknaidžiaut, nes kaip skaičiau kitų postus jei užsidarytų šis projektas tai visas tas praleistas laikas taptu tik prisiminimais, nes nieko nėra amžino :/ Na bet tikėkimės, kad šis projektas gyvuos ilgai ir laimingai :D Ir aš tapsiu pagr. Adminu ir viską igyvendinsiu :D

Atsiprašau, kad pildau ne tikru forumo nick'u, bet tikrame sėdžiu su atimtom rašymo teisėm ;/ O tikras nick'as Karko_Grand

Redaguota , redagavo Saimonas_Torreto
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Kadangi mano tėvas turtingas ir pinigais valosi subinę, aš galiu sau leisti bet ką. Tačiau prisijungiau į serverį ne pažaisti ir pamiršti tai kas vyksta ar įvyko realybėje, o pasijuokti iš to, kad Pagringiniai Administratoriai nežino kaip tinkamai išnaudoti savo statusą taip pat ir serverio statusą kuris yra dabar, nors tai geriausia ką žinome Lietuvoje , tačiau tai toli gražu nieko gero. Mintyje man sukasi mintis nusipirkti pagrindinį adminą, bet tėvo pinigus aš vertinu ir nenoriu jam daryti gėdos leisdamas jo pinigus tokiais dalykais, tačiau vieną vakarą pasijungęs ir pasižiūrėjęs savo žaidėjo informacija esu pagrindinis administratorius, šis nepelnytas statusas apsuka man galvą. Esu patyres informacinių technologijų srityje, nes savo noru ėjau į pamokas ir galiu pasakyti kelis metus iš eilės buvau geriausias. Ką gi aš turiu visą naktį žinau viską ko man reikia, kad serveris taptu elitiniu ne tik Lietuvoje bet ir pasaulyje. Panašu, kad visiems pasaulio samperiams sekančia diena teks mokytis lietuvių kalbą kaip ir aš neleidau laiko veltui mokydamasis jų kalbas ir lošdamas pasaulyje vertinamuose serveriuose. Aš neturiu idėjų, tačiau žinau kas jų turi, aš kaip ir sakiau turiu pinigų. Išsirinkau 10 geriausių pasaulio scripterių kurie kuria ir dirba atlikdami aukščiausiojo kūrėjo darbą dieną ir naktį nejausdami miego stokos ir sako sveikatos problemų, miega kaip praranda sąmonę ir nulūžta ant savo klavietūrų, atsibudus jiems reikia sutvarkyti scriptą kuri sugadino, bet tai sekundžių klausimas. Po ilgos nakties geriausias scriptas buvo įkeltas ir padarytas toks atnaujinimas kokio dar niekuomet nėra matęs jos žaidėjas parašęs /versija. Žmonės spėliojo kieno tai darbas. O Admin_Bumeris žinojo tik buvo gėda prisipažinti, kad jis įvėlė klaidą, dėl kurios jo serveryje žaidžia 2000 žmonių ir po truputį mažais žingsneliais su nežymiomis klaidomis užsieniečiai mėgina pritapti prie mūsų lietuviško serverio sarg.lt ir bijo pasidaryti gėdą prieš mus.

Redaguota , redagavo Arnas_Xerok
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Kartą buvo čia toks serveris pavadinimu SARG. San Andreas Realus Gyvenimas kaip sakydavo praeiviai.

Buvo niūri diena, lijo sniegu ir aš nusprendžiau laiką praleisti namuose, prie savo 1GHz kompiuterio ekrano. Prisiminiau, kad draugai žaidžia kažkokį realų gyvenimą. Suvedžiau į google "Realus gyvenimas" Ir spėkit ką man surado - samp serverius žinoma. Keliavau per raides, šokau per tarpelius, jojau pelyte, kol galiausiai suradau šį serverį. Apsilankiau, o čia administratoriai ristele jojo per žaidėjų galvas net nesusimąstydami, kokią žąlą daro jų smegenims. Ant kiekvieno kampo vaikščiojo žmonės su suplyšusiais skarmalais, naik kedais, kurie jau trečio naudojimo ( iš humanos tikriausiai pirkti ), bei keistom, kaip jos malonybės ministro Kubiliaus plaukais.

Nusprendžiau pakeisti šį serverį iš šaknų. Išroviau jas n* ir pasodinau naują, žalią, mažą kaip mano ... medį, tačiau, kad ir koks jis mažas būtų - aš tikiuosi, kad iš jo išaugs didelis medis, kuris bus didesnis, nei dabartinis.

Paėmiau ir užspaudžiau sarg'o tinklapį, o kol spaudžiau - kūriau naująjį, su kuriuo pavergčiau žmoniją ir jos giminaičius. Kai atėjo laikas atspausti, aš susisiekiau su hostingo tiekėjais ir paprašiau Bumerio vardu pakeisti šį domeną į manąjį. Jis be abejonių pakeitė, tad nuo šiol, jei jūs nežinote - priklausote man..

Pasikeitęs su Bumeriu ir kažkokia Juška vietomis nusprendžiau SARG'e įsteigti "Trip Shop" parduotuvę, kurioje būtų galima nusipirkti ką tik pagamintus naik kedus ir treningus, kurie derėtų kai valgytum prie /tpsf pagamintus kebabus. Pastatyčiau bažnyčią, kurioje visi pamaldūs galėtų man atskleisti savo nuodėmes, suteikčiau visokeriopą pagalbą ausiams ir ūsiams, įdėčiau jiems taip būtinas naujas bazes, į kurias negalėtų patekti paprasti žaidėjai, suteikčiau šiems darbams direktorius, nes šie darbai yra PATYS SVARBIAUSI SERVERYJE,  be jų - serveris niekas. Taksistai turėtų galimybes keliauti po pasaulius, vežioti ten žmones už minimalų mokestį, na o teisėsauga - jie saugotų, saugotų serverį nuo įsilaužėjų, tokių kaip aš.

Redaguota , redagavo Miroslav_Kovalenko
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

                                    Ka Daryčiau būdamas sarg administratoriumi

 

Kaip as pasielgčiau su sarg serveriu turedamas privilegija redeguoti serveri ir t.t.

 

1.Pridėčiau daugiau darbu tokiu kaip: astronautas (turėjau savo serveryje),baldu pardavejas ir t.t.

2.Daryčiau konkursus dėl 1-10 mil. kokius 5 kartus į savaitę.

3.Padaryčiau jog drk postus darbu gautu tik patys profesionaliausi ir griežčiausi, kad į tokį kaip POLICIJOS darba neitu tinginiai dėl kuriu turi vargti.

4. padaryčiau kad butu isiregistruojant į žaidimą reiketį parašyti savo amžiu ir jeigu esi iki 18 metų gautum 100k baudą ta prasme padaryčiau komendanto valandą nuo 00:00 iki 07:00.

            

                                    Taigi viso gero :)

Redaguota , redagavo Max_Driftas
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

 „Ką daryčiau kitaip, būdamas pagrindiniu serverio administratoriumi. “

 

2018 metai rugpjūčio 29 diena. Jau praėjo 2 metai nuo to karto, kai Tautrimas ir Bumeris su titaniku ( taip tuo pačiu kuris nuskendo) išplaukė į kruizinę kelionę po Antarktidą. Man vos tik paėmus valdžią į savo rankas, įvedžiau savo taisykles. Serveryje įteisinta nelegali veikla. Taip puikiai supratot - kreditų ir valiutos pardavinėjimas. Mano pirmoji versija atrodė taip:

 

Sveiki mano vergai. Nuo šiol už valiutos ir kreditų pardavinėjimą baudžiami nebūsit. Naujos komandos - /pvaliuta V_P [kaina] ir /pkreditai V_P [kaina]. Kas pradės donorus banint sėdės be neto. Peace.

 

Po tos versijos, mano gyvenimas, tapo šviesesniu. Mano mėgstamiausia veikla tapo stebėti banko sąskaitos skaičiukus kurie keitėsi kas 15 minučių.

 

Nusipirkęs penkias vilas Ispanijoje, pastebėjau, kad šiek tiek pritrūko pajamų, tad nusprendžiau patuštinti donorų kišenes labiau. Gražinau atgal DPKT komanda ( jos nebuvo,nes direktorių postus dalinau pats saviems), bet jie rinko direktorius pagal mano nustatytas taisykles. Na viskas atrodo taip:

 

Lukas_Tor: [DPKT] Renkamas naujas Armijos direktorius. Visi norintys laukiami SF vyriausybei. Laukiami tik tie, kurie turi prieigą prie tėvų banko sąskaitos. Minimaliai turi būti ~ 150 eurų.

 

Vyriausybei visi sustodavo prie sienos ir Lukas_Tor padiktuodavo mano banko sąskaitą ir direktorių gavo tas kuris daugiausia pervedė eurų. Po armijos direktoriaus rinkimų aš užsikaliau apie 3 tūkstančius eurų ( ir dar sako, kad lietuviai blogai gyvena...)

 

Įvedęs tokią direktorių rinkimo sistemą, aš vėl grįžau prie saldaus gyvenimo.

 

Kartą manęs vienas naujokas paklausė:

 

- Pone ar galima naudoti DDOS programą? - paklausė jis. Ilgai negalvojęs atsakiau:

- Taip, kodėl gi ne. Palauk porą valandų, aš sukursiu versiją ir palengvinsiu tau darbą.

 

Prisiminęs 2015 - 2016 metus kai visi visus palikdavo be neto, nusprendžiau tai vėl grąžinti. Nauja versija:

 

Sveiki vergai. Mačiau seniai niekas nesiskundė, kad sėdit be neto, nieko tuoj vėl skambinsit tiekėjams, nes nudosint dabar bus dar lengviau! Virš kiekvieno galvos bus rodomas jo IP adresas. Jei IP adresas raudonas, reiškiasi jį reikia laikyti minimum 3 valandas. Jei neturit su kuo dosint va linkas. www.Palikbeneto.lt Peace.

 

Dabar mafijom/gaujom bus lengviau kariauti. Kam šaudyt jei matai visų IP. Tiesiog nufotkini jo IP su 3310 išmaniuoju telefonu ir nudosini.

 

Mafijozai ir gaujiniai labai apsidžiaugė, o aš gavau papildomų pajamų už tai, kad pareklamavau DDOS programos pirkimo tinklalapį.

 

Tai va, taip aš įsivaizduoju Sarg.lt projektą jei jis būtų mano rankose. Peace

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką daryčiau kitaip,

būdamas pagrindiniu serverio administratoriumi?

 

 

 

        Sveiki, taigi kas būtų jeigu būtų.. Mano nuomone, būti Sarg.lt vienu iš pagrindinių administratorių yra viena ir didžiausių svajonių tų žmonių, kurie taip pat kuria serverius panašius į šį. Bet mano nuomone, pritraukti tiek žaidėjų kiek jau yra čia praktiškai neįmanoma, jei tu kurdamas serverį galvoji nukopijuoti kuo daugiau visko iš šio serverio, kadangi žmonės nori kuo daugiau naujovių, įvairumo. Taigi kaip suprantate einu būtent prie pagrindinės minties.

 

       Taigi, būdamas vienas iš pagrindinių serverio administratoriumi užsiimčiau tuo, kas man būtų paskirta. O mano nuomone, dabar labiausiai trūkumas yra serverio pagalbininkai. Taigi užsiimčiau Skype programa, kur dažniausiai žmonės ir kreipiasi. Manau tikrai daugelis pastebime, tuo tartu ir tu Lenny, kad žmonės nuleidžia rankas rašydami į skype, nes ten pagalbos sulaukia tik kas trečias žmogus, todėl galų gale kreipiasi forume, per skundų skilty. Bet viskas yra puikiai suprantama, reiktų jau nebe vieno žmogaus kuris padėtų, o netgi kokių 2-3, kadangi serveryje žaidžia apie keturis šimtus žaidėjų, kas yra tikrai daug ir suteikti pagalbą kiekvienam iš jų per tą pačią dieną yra praktiškai neįmanoma. Kiek pamenu Eele, buvo pasiryžęs padėti serverio žaidėjams, susikurė naują skype vartotoją ir ten teikė pagalba kaip galėdavo. Tai manau buvo labai šaunu tiek iš serverio žaidėjų pusės, tiek iš pačių pagr. administratorių pusės. 

 

        Kitas aktuolus dalykas, į kurį taip pat atkreipčiau dėmesį tai yra žaidėjų mažėjimas. Spręsčiau problemą kodėl žaidėjai palieka šį serverį ir mano nuomone dėl veiklos stygio. Manau būtų labai aktuolu patyrusiems žaidėjams. Taigi įgyvendinčiau savo įdėją - /uzduotys. Pasiekę 200,000 patirties taškų, žaidėjai galėtų vykdyti užduotis. Tokias kaip surasti tam tikrus objektus kituose miestuose, į algą uždirbti tam tikrą sumą ir taip toliau. Šių užduočių galėtų būti 50, kadangi veiklos būtų ilgam, kiekvieną dieną vieta kurioje yra tam tikri objektai galėtų keistis, kaip dabar yra su Ghost Cars. Nes kiek pastebiu, per Helovyną, kai reikėjo ieškoti peilio ir t.t. buvo susitelke beveik visas serveris, kas yra tikrai šaunu, veiklos buvo ir pačių žaidėjų dar daugiau buvo. Žinoma, galima daugiausiai veiklos sugalvoti, tačiau šiam kartui parašiau tik vieną iš jų.

 

        Dar sekantis, taip pat aktuolus dalykas labiau iš išvaizdos pusės būtų Map darbai. Kiek pastebiu, dabar mūsų naujasis Maperis nelabai viską spėja, kaip ir daugelis mano, net nieko nedaro, bet dėl šito nesutinku, nes pats tiksliai nežinau. Tarkim dabar yra tikrai nemažai klaidų mapinant, vieni gavo naujas bazes, kiti vis dar jų laukia, bet taip ir nesulaukia. Žinau jog serveryje yra žaidėjų kurie užsiima tuo, kodėl gi nepaskelbus atrankos į juos? Rinkčiau pagal jų map darbų sugebėjimus, paskirčiau du žmones, kurie tuo užsiimtu ir už kiekvieną darbą suteikčiau serverio valiutą ar kreditus, žinoma priklauso koks tas darbas. Palyginus kur vienas žmogus dirbs, o kur du. Vienas žmogus dirbtų su darbo bazėmis, kitas su miesto išvaizda, taip darbas vyktų sklandžiau.

 

        Taigi, kol kas tiek. Mano nuomone čia iš vienos pusės gavosi rašinys, o iš kitos pusės pasiūlymai jau esantiems pagr. administratoriams kas yra tikrai naudinga taip pat iš abiejų pusės. 

 

 

 

 

 

- Evan

        

Redaguota , redagavo Randall_Evan
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

d95f02df538fa08860e308663ba4ce3a579.jpg

Aš turiu labai daug įdėjų,bet visas įgyvendinti labai sunku,tai papasakosiu tik apie svarbiausias mano įdėjas.

Taigi visų pirmą aš pasistengčiau ištaisyti nors 50% sarg.lt serverio bugų,nors tai yra labai sunku.Aš pastebėjau,kad beviaik visi sarg.lt žaidėjai skundžiasi,kad serverije yra labai daug bugų ir tai yra viena iš priežasčių,dėl kurios žaidėjai išeina iš šio serverio,o mano tikslas šiame serverije - padidinti žaidėjų kiekį šiame serverije.

Serverio pagrindinis administratorius turi atsižvelgtį į žaidėjų norimas įdėjas šiam serveriui,todėl serveris iš 70 procentų būtų padarytas iš žaidėjų įdėjų.

Kadangi serveriui reikalingi geri administratoriai,tai aš rinkčiau 3 administratorius kartą per mėnėsį forume.Šie administratoriai prižiūrėtų kitus administratorius,kurie pirko šias privilėgijas.Ši įdėja labai svarbi,nes dabar serverije administratorių beviaik niekas neprižiūri ir jie dar ką nori.

Padaryčiau balsavimą,ar reikia padaryti pinigų restartą.Šis restartas labai reikalingas žaidėjams,kurie turi labai daug pinigų,nes jiems jau nėra kuo siekti ir žaidimas pasidarė jiems nebeįdomus.Turbūt visi žino,jog šitie turtuoliai užsidirbo pinigus apgaudinėjant kitus žaidėjus,todėl po restarto labai skirčiau dėmėsį į tai,kad žaidėjai užsidirbtų pinigus sąžiningai.

Manau žinote,kad tai yra reklama serveris,tai ir reikia padaryti,kad šis serveris būtų,kaip realus gyvenimas.Ar realiame gyvenime galima teleportintis?Manau ne,tai aš norėčiau išimti visus teleportus šiame serverije ir pagrinde šis serveris turėtų tik vieną miestą,kad nereikėtų labai daug važinėti su mašina.

Kadangi daugeliam jau nusibodo vis tie patys pastatai,namai ir t.t., aš pakeisčiau 30-40% map darbų serverije.Aišku tai būtų San-Fierro miestas,nes tai bus pagrindinis miestas serverije.

Manau po šių įdėjų įgyvendinimo,serverije žmonių kiekis padidėtų ant 20-30 procentų.

Štai ir mano pagrindinės įdėjos.Kaip ir sakiau turiu dar labai daug įdėjų,bet kad jas įvardinti,reikėtų labai daug laiko

Redaguota , redagavo Leonas_Sniper
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

„Ką daryčiau kitaip, būdamas pagrindiniu serverio administratoriumi. “ Tai gana sunkus klausimas. Šis serveris yra labai popiularus tarp Lietuvos "SAMP" žaidėjų, mano manymų jis yra geriausias, nes šis serverys tiesiog nepriekaištingai sutvarkytas. Bet ką aš daryčiau kitaip? Primiausia prisiregistraviusiam žmogui reikėtų duoti šiek tiek daugiau pinigų, kad jis galėtų, daugiau nuveikti budamas naujoku. Tuomet stengčiausi taisyti serverio bugus, nes taip pat stengčiausi taisyti šio serverio bugus, nes jų yra ganėtinai daug. Tuomet stengčiausi lyginti skirtumą tarp turtingų ir vargšų. Klausimas kodėl? To reikėtų, nes turingi turi žymiai daugiau pinigų nei vargšiai, o šiuo klausimu padėtų Pagrindinių serverio administratorių, bei pasiturinčių savanorių įsteigtų fodų, Jis veiktų taip - iš didelį verslą turinčių žmonių butų atskaičiuojami 1 proc jų uždirbtos arlgos, kurie būtų skirti naujokams bei vargšams. Taip pat įsteigčiau "Pagalbininkų" grupę, kurią sudarytų 5 daugiausiai patirties šiame serveryje turintys žaidėjai. Jie padėtų žaidėjams tuo metu kai nebūtų pagrindinių adminų aišku ne piniginiu klausimų. Tuomet rinkčiau 3 administratorius kurie prižiurėtų kitus vip/admin statusa turinčius žaidėjus. Žinoma ko daug kas trokšta idėčiau daugiau sklypų, bei padaryčiau taip kad 1ip priklausytų po 1namą, nes yra tokiu kurie susikuria daug acc ir perką po 10 namų. Tuomet daryčiau daugiau eventų, prizai butų pinigai/valiuta/kreditai ar kokia nauja mašina. TRV buvo didelis pasiekimas, tad reikėtų padaryti dar tokių pasiekimų. Idėčiau dar vieną darbą su pakvietimu. Na yra daug idėjų, jų čia galima vardint ir vardint, manau šiam kartui užteks. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Jei būčiau sarg.lt serverio pagrindinis administratorius, padaryčiau kiekviena krepšinio arba futbolo sezona statymų 2 kioskelius, viena prie SF drabuziu parduotuvės,  kita prie LV ridos kelėju vietelės. Padaryčiau, kad žaidejai galėtu pirkti garažus už sarg.lt pinigus. Igyvendinčiau idėja - būtu bilietukai ''TikTak,, iš jų pavadinimo galima suprasti kaip jis žaidžiamas :). Sukurčiau Parkour'a kas tris mėnesius ir ten būtu pirma, antra ir trečia vietos Pvz. 1 Vieta 12 valiutos, 2 vieta 100 kreditai na ir 3 vieta 3 milijonai Sarg.lt serverio eurų. kas 100 tūkstančiu XP žaidėjai gautu po misija Pvz. pasiekti nuvykti prie užrašo '' There is no egg up here, go away,, ir taip tos misijos tęstusi iki 1,5milijono XP. Tai tik tiek, sėkmės kitiems pildantiems :).

Redaguota , redagavo Dark_Pheonix
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...