Eiti į turinį
Lenny_Mob

Geriausios istorijos konkursas

Rekomenduoti pranešimai

Svečias Arnas_Topic

Ką daryčiau kitaip, būdamas pagrindiniu serverio administratoriumi.“

 

Ką aš naujas serverio administratorius? Manau iškart gavęs tokias pareigas pradėčiau galvoti ką gero padarius. Iškarto pradėčiau daugiau rodyti dėmesio serverio žaidėjams, teikčiau pagalbą, daryčiau dažnesnius event'us, renginius, konkursus. Ką aš pakeišiau serveryje? Tai yra tikrai labai įdomus klausimas ir manau daug ką reikėtu pakeisti tai manau reikėtu iškart pakeisti serverio darbų map darbus, kai kurias sistemas, pridėčiau kitokių komandų mafijos valdžioms direktorui/pavaduotojui, tai manau būtų /padalintinark V_P narkotikų pavadinimas kiekis - tai būtų galima padalinti žaidėjui narkotinių medžiagų. Daryčiau serverio atnaujinimus kas 2-4 dienas bet jie būtu unikalus, tie atnaujinimai manau būtu iš Pasiūlymai/idėjos skilties ten tiek įdomu pasiūlymų kad tikrai vertą peržiūrėti ir padaryti. Manau klausimas kylą ką reikėtu padaryti su forumų? Ką gi galėčiau pasakyti iškart pakeišiau forumo dizainą, nes šitas jau labai atsibodęs, pakeišiau f_icon, įkelčiau serverio monitorių manau jis praverstu naujokams pražiūrėti kiek serveryje žaidžia žaidėjų tai rodyti kur nors netoli logotipo. Kokių reikėtu serverui apsaugų? Tai manau reikėtu nuo ,,Aim-Bot'', ,,s0b - CHEAT'' sistemą patikrinti jeigu žaidėjas turi Neleistina modifikaciją būtų iškart išmestas tokių reason: [sERVERIS]: Arnas_Topic išmestas už CHEAT turėjimą. Būdamas serverio savininkas gal į dieną praleiščiau apie - 100minūčių manau serverio žaidėjams būtu didesnis malonumas kad kažkiek jie galėtu pasikalbėti su serverio savininkų nes, serverio žaidėjai tikrai nori kažko daugiau sužinoti, o ne tik žaisti. Manau dažniau žiūrėčiau ,,Emigracijos'' skiltį emigruočiau greičiau naujokus kurie galėtu žaisti iškart, o ne laukt 24valandų kol gaus patirties taškų. Būtu pakeistos paslaugos, o dabar kaip yra 100 kreditų - 1.45eur, tai aš padaryčiau taip kad būtų galima nusipirkti 50 kreditų už - 65eur centus. Manau dar išrinkčiau kokį serverio pagalbininką kuris yra tikrai geras programuotojas ir galėtu padaryti tikrai unikalių sistemų su forumų ir surišti serverių.

Redaguota , redagavo Arnas_Topic
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką daryčiau kitaip, būdamas pagrindiniu serverio administratoriumi.

             Rugpjūčio 22. Anksti ryte atsikėlęs, prisijungiu į serverį ir gaunu žinutę nuo pagr. administratoriaus Tautrimas_Juska, kad Admin_Bumeris dėl laiko stokos ir atsibodusios rutinos atsisako pagr. administratoriaus statuso. Juška nusprendė, kad vienas jis su pareigomis nesusitvarkys ir todėl  po ilgų apmastymų ir dvejonių, iš daugelio kandidatų remiantis mano puikia veikla būnant adminstratoriumi išsirinko mane.

             Iš pat pradžių likau šiektiek nesupratęs, galbūt ne man buvo skirta ši žinutė, bet... T`Juska patikino, jog tai ne sapnas, aš tikrai dabar esu vienas iš pagr.administratorių didžiausiame sa:mp serveryje Lietuvoje. Mažumėlę atsikvošėjęs, pradėjau mastyti, kad serveryje žūt būt reikia permainų ir aš būsiu jų iniciatorius.

             Po savaitės, po ilgų derybų su J`Juske ir po didelio triūso, žaidėjai prisijungę ryte buvo apstulbe. Visi likusieji darbai (kurie dar nebuvo gavę) gavo naujas bazes, buvo įdėta pati naujiausia anti-cheat, bei anti-ddos sistemos. Po ilgo laiko žaidėjai vėl su dideliu noru ėjo į mafijas, nes žinojo, kad karai bus sąžiningi, tap pat žygiavo į teisėsaugą, nes žinojo, kad treniruotėse ir turnyruose visi bus su lygiomis teisėmis ir grįžo dar daug daug žaidėjų, kurie manė, kad jau niekada jokiu būdu nebegrįš į serverį, nes dabar jis saugus ir atviras visiems.

Redaguota , redagavo Sasha_Bellyj
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

 „Ką daryčiau kitaip, būdamas pagrindiniu serverio administratoriumi Klausimas į kurį daug kas atsakytų fantazijomis duočiau admin visiem vipus ir pnš bet čia kiekvienam Rinktis
Jei bučiau kas dieną meginčiau pražaist bent 100 min ne kaiup Admin_Bumeris ir Tautrimas_Juska tik reikalų ateina sutvarkyt.Budamas pagrindinių administratorium budamas nepiknaudžiaučiau savo privelegijom laukčiau atrankų tiesiog nedaryčiau diskiriminacijos tarp savęs ir ir kitų .Jei bučiau pagrindinis admin nebučiau kaip manoma parduok hatą arba recon arba taiduok hatą arba recon viską daryčiau savarankiškai,taip pat čytus gaudyčiau ir bausčiau grieščiau . Taip pat nebučiau pasikėlęs kaip Admin_Bumeris arba Juška ignor pasisveikina pasisveikinu argi man gaila būtų .Su versija nieko nedaryčiau tiesiog kaip ir dabar paikčiau kas 3 dienas bet įdėčiau pasiekimų naujų kuriu pasiulymių skiltiese kaip mačiau yra kuriuos tikrai galetų įdėt .Gražinčiau galimybę įsidt dviratį į bagažinė ir jei siulo su dviračiū rašytų *Mašinos siulyti negalite, nes joje yra nuosavas dviratis. Padaryčiau mažiau namų už kreditus, panaikinčiau puse namų kurie ant stogų perdaryčiau bazes ir ir pagyvinčiau Mapp skiltį reikia įkelt video ir link failų ir tada bus įdėta už patį DDOS dečiau recon ne VDB nes čia daug kam yra kaip sakoma px tie darbai su pakvietimu padaryčiau info skiltį forume apie ACC 1 kaip apsaugoti ir pnš  acc pardavimas acc užšaldymas milų pardavinėjimas recon metam + pamažinčiau recon laikus 

Redaguota , redagavo Povilas_Rimkus
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

                                                               „Ką daryčiau,būdamas pagrindiniu serverio administratoriumi. “.

Taigi Taigi Taigi 2015-01-01 Nauji metai, bumeris daro eventus, Pgririausius ir BAM Pirmas parašęs geriausia/gražiausia istorija, ką nuveiktu su pgr.Admin. Geriausios istorijos autorius gaus Pgr.Admin 31dieną, jaigu jis bus itin nuostabus/šaunus pgr.Administratorius Bumeris žada jam leisti būti pgr.Administratoriumi ilgai ilgai. Taigi praleidžiame 10dienų žaisdami Sarg.lt serveryje ir beabejo realiame gyvenime, ir ziurime Admin_Bumeris per /S Bumeris skelbia:
Admin Admin_Bumeris: Konkurso laimėtojas jau forume!
Visi pildė istorijas skuba pažiūrėti(tarp jų ir aš) ir bum žiūrime Konkursą Laimėjo Just_Stogas!
Taigi nuo tos dienos aš tapau Pgr. Administratorium, ir taigi prasidėjo mano laimingosios dienos!
Pirmąją dieną aš pagalvoju, o jaigu man taip pasisekė, kodėl nepadarius šventės ir kitiems?
Taigi tą dieną aš padariau pati Pirmą toki eventa šiame serveryje, tai buvo sukurti 50 medžių į kuriuos galimą užlipti, o viršuje buvo kaip CheckPointas kuriame sustojus gaunate 125xp ir 2Kreditus. Bendras serverio medžių kiekis buvo 1237medžiai!!!!!! Taigi tuos 50 buvo surasti sunku. Bet kai surinkdavai visus 50 Galėdavai nusipirkti Vincent mašina kuri kainavo 90kreditu, nors bendrai surinkus 50 medžių jūs užsidirbate 100kreditu ir 6000xp. Taigi pirmas visus medžius surinko Giedrius_Capnap ir nusipirko Vincent! Jo išsvajotą mašina. Išviso medžius surinko tik 17žmonių. Taigi eventas truko 5 dienas, ką gi pasižiūrėkime savo /info, o ten žiūrime jau liko tik 25d Pgr. Administratoriaus.
Taigi jau 5 Diena kaip aš sarg.lt Pgr. Administratorius. Taigi dar per 5 dienas pažadėjau padėti sutvarkyti bugus, taigi ir vėl iš to padariau naudos ir bumeriui ir žaidėjams. Taigi paskelbiau, kad daugiausiai bugų suradęs žmogus laimi 50kreditų, 1000xp,10,000eur. Taigi išvis buvo sutvarkyti 739bugai!!!! Ir eventą "Kas atras daugiausiai bugų" laimi:
Nepilnametis ką tik į serverį prisidėjas Nepilnametis 12 metų žaidėjas Tiz_Tunex! Taigi jis praturtėjo 50Kreditų,1000xp,10,000eur, kas kaip naujokui yra labai šaunus prizas!
Taigi jau praėjo 10 Pgr. Administratoriaus dienų, ir 10dienų buvo paaukotą Savininko ir Žaidėjų Gerovei. Taigi šias 10d praleisiu gerinant serverį, ir pačiam sau.
Taigi pirmas 5 dienas aš praleisiu savo gerovei, taigi būkim teisingi, reikia pasidžiaugti ir sau, nemeluokim kad viskas tik kitiem! Taigi kolkas nebuvau niekad vairavęs "HotRing Racer A" taigi sugalvojau nusipirkti sau tokį gražuolį, ir išbandyti jį, nes turėjau pinigų kiek norėjau, bet Bumeris liepė nepiktnaudžiauti! Tad pinigų pasiemiau tik HotRingui ir Savo namukui už 70milijonų šalia /tpls teleporto. Taigi šias dienas praleidau kaip Sergėtojas, bet tiesą sakant, pažažaidžiau su admin, ir bumeris man davė vardinį įspėjimą, kad nedaryčiau to daugiau! Taigi praėjo 5 dienos. Kaip ir žadėjau dar 5 dienas praleisiu serverio gerovei.
Taigi 1 mano atnaujinimas buvo, kad iš mašinos neitu išlipti kol neatrakinai mašinos!
17 dieną buvo Sumappinta naujoji Traukinių Stotis, kuri buvo prie dabartinės Admin zonos. Atsiliepimai buvo tikrai geri.
18 dieną buvo panaikintas teleportas /tpkalnas, todėl kad dabar ten būdavo perlengva patekti, tad biski realistiškumo! Ir visi kam reikia ten nuvykti važiuokite keliu kuris padarytas į Everestą.
19diena Buvo sukurtas atnaujinimas.
Kuris leido perkant mašina pasirinkti Automatinė ar mechaninė pavarų dėžė, kad galėtum vairuoti mašina turėjai praeitį dar viena teoriją, Vairavimo Mokykloje.
20 dieną buvo Padaryta didelė Prisiminimų lenta šalia Muziejaus. Prisiminimų lentoje buvo surašyti visi buvę ir esantis Pgr. Administratoriai. Ir visi kiti svarbus prisiminimai.
Taigi atėjo 21d Pabandžiau Prižiūrėti serverio tvarką, Skype, Adminus, pavogimus. Taigi man sekėsi nelengvai. Vakarė pajutau, kad šis krūvis skirtas ne man! Ir jį atlaikyti yra labai sunku.
22d aš dariau paskutini eventą tai buvo Geriausias bėgikas. Buvo prizai
3. Vieta: 500,000eur
2. Vieta: 1,500,000eur arba 100kreditų
1. Vieta: 6,000,000eur arba 12 Sarg.lt Valiutos.

Eventas vyko 2015-02-03 16:00
Evento trukmė 3 valandos
Evento užduotis Apibegti Kuo daugiau ratų nuo San Fierro Vyriausybės pro Los Santos pajūrį Pro Las Venturas kalnas, ir atgal pro San Fierro Vyriausybę.
Dalyvavo 72žmonės
3. Vietą laimi Donny_Vrickus apibeges 4 ratus aplink mapą.
2. Vietą laimi Lenny_Mob apibeges 5 su pusę rato
1. Ir 1 vietą laimi Jim_Profaci apibeges 8ratus aplink Mapą!!!!!!!
Taigi atėjo 23 dieną ir taigi šįvakar aš nusprendžiau pasitraukti iš Pgr. Administratorių, nes šis postas man yra per sunkus, o Admin_Bumeris su Tautrimas_Juska tai vykdo idealiai. Turi šaunius moderatorius. Taigi atsisakau posto, ir palieku tai toliau nuostabiai globoti ši serveri Gerbiamiems Savininkams. Linkiu jums laikyti ši serverį dar ilgai ilgai! Kai pasensit perduokit ši serverį savo vaikams, ir tegu jie globoja ši serveri taipat gerai kaip jums. TAIGI SĖKMĖS JUMS!





                                                                                                                                                                                                                                                                                   Pagarbiai Just_Stogas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Kad serveris klestetu reikia daugiau idomybiu, linksmybiu, azarto, daugiau emociju, naujoviu.

Kas anksciau keldavo susidomejima ? Ogi kad ir paprastas slapstymasis nuo teisesaugos, budavo smagu, kai po visa miesta gaudydavo keli ekipazai be tu visu nesamoningu num 2, kurie priverstinai sustabdo ir atima hp automobiliui. Reikai ta fantastini teisesaugos privaluma naikinti, nes tai atima lb daug idomumo ir azarto is paprasto zaidejo.

Saugos zonos tpls, lv, sf irgi yra kazkieno nesamoninga fantazija. Anksciau budavo smagu, kai tokiose vietose kaip sf ligonine budedavo keli ekipazai teisesaugos ir tiesiogine sio zodzio prasme dirbdavo ta ka turi dirbti, o ne tai ka "dirba" dabar (tik vazineja po miesta beprasmiskai ir duoda baudas). Teisesauga palaikydavo tvarka aktyviuose vietose ir turejo gera reputacija. Be to ir mafijos buvo gresmingesnes ir buvo labiau gerbiamos, nes galedavo pridaryti daug daugiau blogio serveryje negu db. Juk juokinga ziuret, kai saugos zonoje naujokas su 3k xp ateina prie mafijozo padaro ant jo /pee ir dar pasitycioja, o mafukas nk padaryt negali. Net ir apsauga tada dazniau kas kviesdavosi, nes nuolat turedavo bedu su blogiukais.

Taipogi reiketu kazka daryti ir su ekonomika, nes yra nemazai turtingu dedziu, kurie susiperka pacius graziausius namus (pvz sf vilu rajone, vinewoode, pc kaime) per keleta accountu ir neleidzia naujokams ar pazengusiems tureti kazkokiu vos vos grazesniu namu. Jiems belieka tik sugriuvusios lusnos uz keleta mln sarg litu. Siulau pastatyti daugiau kazkokiu grazesniu, originalesniu namuku negyvenamosiuose rajonuose, miskeliuose ir pan. Butu daugiau namu, daugiau pasirinkimo, butu tikrai smagiau visiems.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką daryčiau kitaip jei būčiau pagrindinis serverio administratorius?

 

Jeigu būčiau pagrindinis serverio administratorius, sumažinčiau barjerą tarp savininkų ir žaidėjų, daugiau su jais bendraučiau, taip pat, labiau atsižvelgčiau į žaidėjų siūlomas idėjas arba patarimus serverio labui, taip pat, kartas nuo karto padaryčiau ''mini'' eventų iš 50 - 100 kreditų, valiutos ar panašiai. Taipogi, skatinčiau žaidėjus ieškoti ''bugų'', jeigu žaidėjas surastų kokį bugą, kuris yra tikrai svarbus, jam atitektų ar tai piniginė suma ar kažkas kito. Dar vienas dalykas kurį daryčiau būdamas pagrindiniu administratoriumi, tai bandyčiau dar labiau jeigu įmanoma patobulinti anti-cheat sistemą, taip pat, įvairiems ddoseriams, būtų duodamas VDB ne 3 mėn. bet metams, ar daugiau, kad jie tikrai pasimokytų, ir to stengtūsi nebedaryti. Šios idėjos manau, bent kažkiek pagerintų žaidimą.

 

- Kasparas

Redaguota , redagavo Kasparas_Gang
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

c3ed25f70c7cc332f2d7467225a90879454.png

 

Sveiki, perskaitėme jūsų istorijas. Didelio pasirinkimo nebuvo, kadangi mes iš jūsų norėjome, jog įdėjas  perpintumėte su fantazija, bei sukurtumėte įdomią istoriją.. Daugelis nežiūrėjote globaliai ir pritaikėte ne serveriui naudingas mintis, o būtent sau. Taip pat daugelio vadinamosios istorijos, buvo ne istorijos o tiesiog tekstas, kokius rašo žmonės, norėdami pateikti savo pasiūlymą pasiūlymų skiltyje. Tačiau žinoma konkursas pratęsiamas nebus, o administracija išsirinko savo nuožiūra prizų vertas istorijas.

 

1 vieta - Erikas_Barca 36vlt.

2 vieta - Robertas_City 24vlt.

3 vieta - Kornelijus_Kornis 12vlt.

 

Sveikiname nugalėtojus :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...