Eiti į turinį
Lenny_Mob

Geriausios istorijos konkursas

Rekomenduoti pranešimai

     „Ką daryčiau kitaip,būdamas pagrindiniu serverio administratoriumi.“

Pradėsiu nuo naujokų,juk visi būvome naujokais,visiem būvo sunku pradėti žaisti,atsistoti ant kojų,kad gyvenimas būtų lengvesnis.Tai naujokams būtų atskiri event,kad ir prizas mažas,bet tas mažas prizas džiugintu,pvz XP ar kokia mašina paprastesne,ar 30k eurų arba kažką panašaus,kad būtų lengviau pradėti žaisti.Šventinėmis dienos padaryčiau akcijas,kad valiuta ar kreditai būtų pigesnis,serverio pinigai ar kitokie skin,padaryciau klubus pigesnius,kad daugiau pelno būtų.Sukurčiau naujų darbų,kad žmonėms dirbantiems be pakvietimo ar su pakvietimu būtų didesnis pasirinkimas dirbti.Padaryčiau dienos event,pvz su parašiutu nušokti ant medžio ar su bike užšokti ant tam tikros vietos prizas 10k eurų arba ten 100xp,kad būtų idomesnis žaidimas serveryje.Daugiau bendraučiau su paprastais žmonėm,kuriem iškyla klausimu ar reikia šokios tokios pagalbos,visiem reikia padėti.Padaryčiau daugiau serveryje atnaujinimu,kad ir koki dangoraižį pastatyčiau sf mieste,o ten būtų visko,naujų mašinų nusipirkt galimėtų,restoranų,drabužių parduotuvių,skelbimo lentų,galiojančiu 2h už tam tikrą sumą ar kažką panašaus.Lažybų punktų,kur žmonės galetu statyt 2kart per dieną,šaudyklų ar visokių tikokių smulkmenų.Padaryčiau kokioi dykumoi galimetu kasinėti,ieškoti aukso,naftos,sidarbro,kurios galimetu parduoti antskiroi parduotuvei,žinoma,ta auksą ar naftą būtų sunkiau surasti,kad būtų idomiau ieškoti,tie kurie nori daugiau turėti savo pinigėlių.Padaryčiau kino teatrą,pastatyčiau didelį televizorių,kuriam rodytū visokias programas,filmukus,filmus,tada manau ženkliai padidėtū serverio lankomumas,kad matyti kitas programas,reiktu mokėti pinigus.Prie savo nuosavo namo žmonės galetų turetį daržą,sodinti daržoves ir vaisius,o poto parduoti parduotuvėms arba pačiam suvalgyti,kad padidėtu sotumas,bet tą daržą reiktu pirkti už serverio pinigus.Ivesčiau daugiau pasiekimu,padaryčiau grąžių vietū,kurios atrodytu nuostabiai.Taigi,va ką aš pakeiščiau būdamas pagrindiniu serverio adminu. :) 
                                                                                                         Pagarbiai,Paulys_Endaz :)

Redaguota , redagavo Paulys_Endazs
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

„Ką daryčiau kitaip, būdamas pagrindiniu serverio administratoriumi ?

 

 

 

Budamas administratorium​ priversčiau visus serverio žaidėjus gerbti gyvūnus tokius kaip šunys , juk jie tokie mieli ir gražus o ir ne pavojingi , imčiaus veiksmų su šiu laikų administratoriais , kurių paprašai pažiūrėti cheateri , kuris kaleimo DM zonoj su INV(Nemirtingumu) jau žaidžia kokias 5 minutes ir administratorių per prievartą prašant vienas pradėda filmuoti žaidėją , kuris jau buvo išjunges , bendraučiau su žaidėjais atrašynėčiau i /vip čatą , kadangi šiais laikais Admin_Bumeris arba Tautrimas_Juška parašo žinutė i /vip čatą puse žaidėju iškart sudrėgsta , man būtu tai vienas malonumas tenkintis tuom , duočiau savo draugui ir tokios pačios veisles šuniui (Maišytas aviganis su rotveileriu) Dog Alen 4 levelio adminą (būtų tik jam sukūrtas) , tesiog iš širdies bandyčiau susižinot veiksmų , kad neveiktu tie prakeiktieji cleo mod'ai kuriu jau turi netgi patys limuzino vairuotojai , privažiavus prie ju , jie tave išvadina d* ir pradeda šaudyti su colt-45 , yra ir kito levelio limuzino vairuotojai jie yra I-III levelio administratoriai tai isitrenkus i juos jie pradėda daryti /to ir šaudyti su m4 , pervadynčiau jų darbą į šūnų skriaudėjus , kiti mano veiksmai būtų visu pirmiausia apramint gerbiama "The ballas pavaduotoją" Kotryna Diesel kaip žinią būvo įrodyta , kad ji be gailėsčio mėte pro langa 2 savaičių mažus bejėgius šuniukus pro langą aš jos Varda Pavarde žaidime pervadinčiau i Virtuali Katyte , nes kaip žinoma katės nemėgsta šunų , poto naikinčiau žmonės kurie neturi sąžinės , pvž jie prašo žmogaus paskolint pinigu , paskolines matai kaip jis jau /tpls monetą žaidžia ir poto tikina ,kad tu jam nepaskolinai o atidavei ,nes jis taves papraše , jaigu bučiau scripteris , idėčiau visus šunų skinus į serverį , (Gerbiamas Dog Alen ji turėtu nešioti visa laiką) , ir idėčiau koki varnos skiną , butent Kotrynai Diesel , nes ji nemyli šūnukių ir mėto juos pro langa. Visalaiką budamas administratoriu eičiau už Grove street ir Cosa nostra mafijas nes ten bachurai renkas , o kalbant apie mafijas , tai jau ganėtinai atsibodo tos teisėsaugininklų privilegijos prieš mafijas , jų yra keturios sritys , jie turi /taz komandas ir /ant jie gali viską naudot iš tu komandų , o mes mafijozai ne visados atlaikyti galime tos /taz visu pirmiausia perdirbčiau tazerį , uždaryčiau Kotryna Diesel pas saves bunkeri , ir neleiščiau išeiti ,kol ne maldautu ant kelio , šuniuku atsiprašymo ir nueitu i Los-Antos šunų kapinės , atnešti gelių ir juos pagerbti , ir ju nuoširdžiai atsiprašyti už atimtą gyvenima , galbut tie šuniukai buvo , kur jie kažkada ateiti ves aklajį žmogu per gatve ,  gal jie tesiog norėjo būti mylimi šiam pasaulyje gerb. Kotryna diesel aš būdamas administratorius tau neatleiščiau , uždaryčiau tave bunkery , prisidėčiau prie serverio gerovės

 

 

 

 

 

 

Žilvinas_Sandnes

Dognes'as

Au Au Au​

Redaguota , redagavo Dognesas_Dog
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Aš pagrindinis šio serverio savininkas?

Taigi pabandykime išsivaizduoti apie kitokį SARG.LT serverį, kuriame žaidėjai galėtu atsipūsti nuo realybės ir pajausti tikrą virtualaus gyvenimo skonį.

Manau daugelis man pritars juk pagrindinių serverio savininkų geranoriškas bendravimas, bei aktyvus pagalbos suteikimas serverio žaidėjams yra geriausią, nuo to atsiranda ir žaidėjų motyvaciją toliau žaisti serveryje ir siekti jame savo tikslų. Dabartinė serverio ekonomika nėra itin gera, kadangi daugiau nei pusę serverio žaidėjų nebevertina turimų pinigų, daugelis juos tiesiog dalina kitiems, kiti nenorėdami siekti užsidirbti savo pinigus, aukoja realius pinigus ir gauna virtualius milijonus už kuriuos perka įvairius bustus, transportą ir daugelį kitko. Mažas darbo užmokestis, panaikinimas emigracijų į serverį/patirties pirkimas/pinigų pirkimas už realius pinigus, pradžiai suteiktu žaidėjams motyvacijos daugelį laiko dirbti, bei stengtis norint nusipirkti tam tikrą transportą, bustą ar panašiai, emigracijų ir serverio patirties taškų panaikinimas būtų tik į naudą, žaidėjai taipogi siektu ir stengtusi kuo daugiau pasikelti patirties norėdami dirbti savo norimą darbą. Pradėkime nuo serverio administratorių pirkimo privilegijų, daugelis juos perka tik sau norėdami išpešti naudos, tačiau nepagalvoja apie tų privilegijų paskirtį. Dabar garsiai pagalvojus apie serverio administraciją, kurį turėtu bausti žaidėjus už serverio taisyklių nesilaikimą, dažnai patys tas taisykles pažeidžia naudodami neleistinas modifikacijas kurios suteikią pranašumą prieš kitus.. Manau sprendimas yra panaikinti administracijos pirkimą ir pradėti juos rinkti forume, galbūt yra tokių, kurie norėtu geranoriškai prisidėti prie serverio gerovės padėdami kitiems, bausdami žaidėjus už taisyklių nesilaikymą, tačiau neturintis galimybės nusipirkti privilegijų [suteikus privilegijas, bei joms nusižengus žaidėjui jos būtų nebesuteikiamos serverio ir žaidėjų labui]. Pakalbėkime ir apie dabartinį mafijų/gaujų veiksmą serveryje kuriame daugiau nei pusę žaidėjų naudoja neleistinas programas kurios suteikią pranašumą prieš kitus norėdami lengvai laimėti karą, nesilaikant pagrindinių taisyklių. Dabar nebe tie 2010 metai kuriuose manau nebuvo apsaugų nuo visų [aim, inv, sob], tačiau dabartiniais laikai yra ir lengvai galima su tuos susitvarkyti tik reikia noro ir motyvacijos iš pačių serverio savininkų. Sutikit su manim, juk už dabartinį šį serverį yra geresnių tiek savo turimomis sistemomis, įvairovėmis ir maketuotais darbais kurie galėtu nukonkuruoti šį serverį, tačiau tiek laiko gyvavęs serveris apipiltas ištikimais žaidėjais lengvai nepalūš ir tes veiklą dar daugelį metų, bet ką čia kalbėti apie 2010 metų serverį ir dabartinių laikų su naujausiomis modifikacijomis. Daugiau labai neišsipliesiu apie įvairias serverio sistemas kurias kūrčiau aš, manau mano papasakoti dalykai irgi yra itin svarbus serveriui ir jo likimui.  

Redaguota , redagavo Rain_White
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Jei būčiau pagrindinis serverio administratorius tai daryčiau viską, kas būtų naudinga serverio žaidėjams. Pvz: Akylai stebėčiau pasiūlymai/įdėjos temą ir žiūrėčiau kokius pasiūlymus siūlo serverio žaidėjai. Jeigu tai būtų pasiūlytas koks nors automobilis per kokį nors event'ą, tai aš jį ir įdėčiau, nes žaidėjai to nori. Jeigu tai nebūtų event'ui jokio pasiūlymo, tada automobilį kelčiau savo nuožiūra. Daryčiau event'us per šventes, t.y kalėdas, kūčias, naujus metus, žolines ir t.t. Stengčiausi daryti viską kas mano jėgoms, kad tik būtų kuo daugiau žaidėjų serveryje. Ypač bandyčiau panaikinti čytus, kad serveryje nebūtų galima jų naudoti t.y sukurčiau tokią  sistemą kurį dar efektyviau pagautų čytą,aim'ą ar sob'eitą. Nes manau be čytų ar kokių nors kitų magijų pvz gaujų karas būtų žymiai įdomesnis, išliktu tik stipriausia gauja. Stengčiausi būti aktyvus serveryje, nes kai kurie parašytų /vip chatą ar kreiptusi į manę, tai aš turėčiau suteikti pagalbos. Visiems stengčiausi atrašyti ir atsakyti į visus klausimus, kad būtų gera bei malonu žaisti šiame serveryje kitiems žaidėjams. Taip pat stengčiausi visiems žaidėjams atsakyti į visus klausimus kurie kreiptūsi į skype.
Stebėčiau ar stengčiausi pagauti nelegalius žaidėjus t.y kurie kitiems žaidėjams perka valiuta/kreditus ir tokie žaidėjai būtų užblokuojami sarg.lt serveryje. Kaip jūs ir sakot kad tai būtų yra didelė nauda sarg.lt serverio savininkui, bet tai visgi yra nelegali veikla.
Įdėčiau daugiau skin'ų kuriuos būtų galima pirkti už sarg.lt kreditus. Vieno skin'o kainą padaryčiau 25 kreditus, kad žaidėjai galėtų pasidžiaugti pigiomis kainomis, nes mano manymų vieno skin'o kaina 50 kreditų t.y tikrai labai daug.

Redaguota , redagavo Danielius_Songokas
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką daryčiau kitaip, būdamas pagrindiniu serverio administratoriumi.“


 


Nors pagrindinių administratorių darbas yra varginantis, bet toks jau jų darbas.


 


Taigi pradėčiau nuo informacijos skleidimo, kad žmonės kuo daugiau turėtų informacijos visais klausimais aktualiais ir svarbiais, bei greita paieška pagalbos suradimui, tiek forume, tiek žaidime, kad žmonės galėtų viską sužinoti kas jiems yra aktualu ir svarbu. Labiau spręsčiau aktualias ir dažnas problemas, kur akys krypsta į [Teisėsaugą/Mafijos/Gaujos/Klubai/Administratorių papeikimai/Stoka informacijos] - Nes tose srityse trūksta priežiūros ir sprendimų, nes vyksta visiški nesklandumai ir dauguma žaidėjų tiesiog ignoruoja šitą problemą, o tie kurie bando spręsti vieni, dažniausiai būna nesuprasti kitų arba įžeisti, nes kiti pripratę prie tokio chaoso ir jiems yra vienodai... arba laikosi "bandos instinkto" ir pritaria jiems visados. Būna situacijų, kai žmonės yra teisūs, bet jie nukenčia patys ir gaunasi taip kartais, kad tas pažeidėjas lieka nenukentėjęs visiškai, todėl ir reikia labiau atkreipti dėmesį į žaidėjus, nes jie neša pelną, o jei būčiau pagrindinis administratorius, tai žiūrėčiau į tai rimčiau ir atsakingiau. Šiaip reikia tokias problemas spręsti ir ieškoti alternatyvų. Kai pabaigčiau pirma dalį, tada prieičiau prie ekonominės situacijos serveryje, nes po visų kitų problemų ateina ekonominės problemos serveryje. Pradėčiau nuo to, kad reiktų suderinti realistines kainas, nors čia yra žaidimas, bet jis vadinasi "realus gyvenimas", tai reiškia kad šitame serveryje bandoma perteikti tam tikras "realistinio gyvenimo" savybes. Tai būtų perdaroma sistema, kad pinigus būtų galima gauti sunkiau nei dabar, kad už važinėjamą su darbiniu transportu gautų ne kas minutę, o kas dešimt minučių ar ilgiau, arba iš vis negautų. Nes pinigus būtų galima gauti tik už padarytus tam tikrus darbus. O darbai be pakvietimų būtų labiau įvertinti, nei dabar ir daugiau naujovių priskirčiau, kad eitų jiems kažką naudingo nuveikti ir būtų surišta su ekonomine sistema. Kadangi paprasti darbai labiausiai nukenčia ir jie galėtų būti naudingi, bet nėra jiems padarytos jokios funkcijos, su kuriomis galėtų klestėti, kaip darbai su pakvietimais. Todėl imčiausi priemonių, kad jie suklestėtų ir paprasti žaidėjai būdami darbe be pakvietimo irgi atliktų šį ta naudingo... Laikui bėgant jeigu pavyktų viską padaryti, ką rašiau aukščiau, tai perdaryčiau V.I.P - privilegijas, kad nebūtų teleportų ir sukurčiau kitokią alternatyvą, kad žmonės turėtų tikslą pirkti VIP ir jis būtų naudingas kitais dalykais, ne vien teleportais, kaip yra dabar. O dar vėliau prieičiau prie teisėsaugos komandų, kaip [num 2] panaikinimas ir padaryčiau, kad eitu šaudyti pro langą ir būtų įdomesnis žaidimas, nes bėgliams būtų smagiau, o teisėsauga ir taip gaudo keliese iš visų sričių, tai prisidėtų ir keletas naujų ginklų, kurie labai nekenktų "visuomenei", bet praverstų nusikaltėliams. O po visų šitų sunkumų, kurie būtų įgyvendinti laikui bėgant, atsirastų šis tas smagesnio, tai yra lėktuvai. Padaryčiau taip, kad už žudymą su lėktuvais būtų baudžiama griežtai, o jų įsigijimas būtų sudėtingas. Tai prasidėtų nuo turimo patirties taškų - xp, ir pražaisto laiko serveryje iš viso, bei brangi kaina lėktuvo. Tai sudarytų sąlygas įgyti lėktuvus ar sraigtasparnius tik tiems žaidėjams, kurie atitiktu reikalavimus ir turėtų pinigų tam tikrą sumą, tada jie galėtų įsigyti lėktuvus ir jie būtų kaip trečia transporto priemonė, bet norint turėti trečią transporto priemone, reiktu kas mėnesį mokėti tam tikrą sumą, o nesumokėjus jos, neitų dvi savaites naudotis trečia transporto priemone, o jeigu po dviejų savaičių būtų dar nesusimokama, tai jie pradingtų automatiškai. Jeigu atsirastų tyčinių žudymų su lėktuvais ir būtų nusiskundimų, tai jiems būtų atimta skraidymo licenciją vienam mėnesiui, o po mėnesio jei pasikartotų pažeidimas būtų atimta dviem mėnesiams ir jei po dviejų mėnesių pasikartotų pažeidimai, tada būtų atimta iškarto vieniems metams ir tai būtų pažabotas pažeidinėjimas su lėktuvais, bei būtų konfiskuotas lėktuvas/sraigtasparnis, tai tada žaidėjai naudotųsi atsakingai ir tada galėtų turėti lėktuvus ir skraidyti atsakingai, tai būtų naudinga. Šiaip, kaip ir viskas ką padaryčiau būdamas pagrindiniu administratoriumi, o laikui bėgant turbūt, kaip ir visi atsirastų dar daugiau idėjų, pasiūlymų ir kitų gerų minčių, dabar manau ką parašiau čia, tai yra aktualu dabar ir jei to niekas nedarys, tada bus tik blogiau ir blogiau. Tikriausiai tuo ir baigsiu šių minčių dėstymą, nors gal ir nebuvo lengvai skaitoma, bet manau buvo įmanoma, tai todėl linkiu atsižvelgti į aktualius dalykus, klausimus, idėjas, bei gerus pasiūlymus, kurie bus naudingi ateityje.


 


By Shelby_Cobra


Redaguota , redagavo Shelby_Cobra
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

„Ką daryčiau kitaip, būdamas pagrindiniu serverio administratoriumi. “

 

 

Kiekvienas žmogus su savom įdėjom ir savais poreikiais, todėl aš išpasakysiu savo planus toliau siekiant išlaikyti prestižą ir geriausio serverio vardą. Žinoma visi galvoja dabar kaip norėčiau būti Pagrindinis serverio administratorius, bet tai nėra dirbti Privačiu sėkliu. Tai atsakingas ir daug laiko, bei pastangų reikalaujančios pareigos, nes tu atsakai pats už savo serverį ir kiekviena klaida, smukdo serverio vardą. Žinoma pradžia kaip ir kiekvienam kas esą turėjąs kažkokį serverį ant kažkokio žaidimo yra sunkiausia ir svarbiausia. Dabar kai SARG.LT projektas jau nebėra paprastas ar naujas projektas būtų ištikro kurkas lengviau. Kodėl sakau ne paprastas? Todėl, kad kaip ir visi matome, kad serveris vis realiau atspindi i tikrą gyvenimą, dabar nebetenka kaip ankščiau prieš 5 metus nejausti jokio realistiškumo. Per daug nukrypau nuo temos, bet reikia apžvelgti visus dalykus, nes kaip ir minėjau tai yra atsakingas darbas. Kaip ir visi matome serveryje yra dviejų žmonių grupės Turtuoliai ir Ne. Kodėl taip yra?. Žinoma ši problema jau seniai yra visiem aktuali, ir nėra labai realistiška tikroviškumo atžvilgiu. Dabar visi prisipirkę verslų, ir taip smukdo mūsų ekonomiką, nes jų uždirbti pinigai vistiek patenka ir serverį. Aš padaryčiau, kad kuo tavo didesnis verslas, tuo daugiau pinigų būtų pervesta į aukos krepšelį, čia kaip mokestis, visi tie pinigai būtų matomi /auka. Ir tik aš daryčiau iš jų eventus, kad galimėtų laimėti tokias ir tokias sumas. Žinoma, dabar atrodys, tai niekas nebepirks verslų serveris nebeuždirbs, bet situaciją žinome visi jums tuos verslus perką jaunaus amžio žmonės, jus jais manipuliuojat, kai kurie apgauna, kai kurie turi jau ilgalaikius tiekėjus valiutos, tad čia dėl šito tikrai nebūtų nuostolio. Ir apksritai, kad man ir nebesijaustų iš serverio labai didelio uždarbio aš neikreipčiau dėmesio, na žinoma pinigai yra gerai, bet šis serveris yra kažkam kaip antri namai, čia praleidžia daug laiko tai yra kaip hobis žaisti šiame serveryje, todėl aš džiaugčiaus matydamas serveryje senus veidus ir toliau žaidžiant. Ir dar vienas dalykas apie ekonomiką, aš padaryčiau, kad žaidėjai vertintų labiau pinigus, viską papranginčiau, arba kaip ir minėjau ivesčiau mokesčius jiems didesnius. Prieikime prie serverio administratorių, kuriuos galima nusipirkti už atitinkamą kainą. Dabar serverio administratoriai nėra labai suinteresuoti kažkam padėti ar kažką panašaus, žinoma nekalbu apie visus juos. Ką aš daryčiau kitaip su administratoriais, tai kad aš su jais daugiau bendraučiau, tiesiog nemeluočiau sakyčiau jog serverį keliant į aukštumos reikalinga ir jūsų pagalba, padedant naujokams iki visokiausių žmonių. Dabar serveryję yra įprasta /admin /heal pagirymas bus ačiū, ir administratorius pagydo juk tai nėra sunku, arba /admin /get pas save ne vipas ir panašiai. Už juos dalykus rašantis gautų automatiškai iš serverio /mute, o adminai kentėtų ispėjimais taip darant gydant arba getinant, nes juk yra Medikai ir Taksistas, tai kam tada tie darbai jeigu viską galimą daryti admin komandomis?? Žinoma administratoriui renkant pagirymus jis už tai tikrai nebus nubaustas, o atvirkščiai jis bus pagirtinai apdovanotas. Žinoma dar serveryje yra toksai dalykas, kaip pažintys daro viską, dabar galbūt nebėra tokių žmonių kurie nepažysta vienas kito. Mafijos ir gaujos yra išvis toks darbas jog dirbą visi savi ir mažai suteikia šansų kitiems patekti į visą tą samišį gaujų, bei mafijų. Žinoma ir vėl atsiras kritikų naujokai sugadins viską jie nepatyrę, bet kaip ir sakyta tema yra ką daryčiau aš kitaip, todėl nesmerkit visų nuomonės skirtingos. Tad pas mane nebebūtų tų "1 pasiekęs bus apklaustas" po 2 sekundžių "stop" nu ar tai yra normalu? Juk kiekvienas turi vienodas galimybes, ir ką tu žinai iš naujų žmonių ir tampama lyderiais. Kiek galėjau tiek sudėliojau turbūt nelabai viską vizualiai. Ir kaip ir minėjau serveryje keisčiau daugiausia tuos dalykus kurie yra auksčiau, kadangi serveris jau yra pasiekęs samp serverio tikrai aukštas viršūnes, todėl dar keletas smulkmenų ir manau pasikeistų vizualiai serveris. Ačiū kas nepatingėjot paskaityti, ir kaip minėjau visi skirtingi kaip ir pačiame serveryje žaidime, stilius ar visą kitą, todėl nesmerkit, o darykit patys viską taip kaip norit, nes iš kitų pusės galit patys būti pasmerkti. AČIŪ

Redaguota , redagavo Abraomas_Linkolnas
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

c3ed25f70c7cc332f2d7467225a9087998.png


 


Sarg,lt serveris mano , oho. Turbūt taip pagalvočiau būdamas šitoje vietoje dabar.


Na bet jeigu jau prakalbome tai reikia ir užbaigti. 


Pirmiausia serveryje pagrindinis serverio administratorius turi atsižvelgti į žaidėjų norimus atnaujinimus, performuoti juos , ir talpinti serveryje.  Padaryčiau labiau aktyvų Las Venturas mėstą , nes ten yra tik tolimųjų vairuotojų bazė grand vila ir medikų bazė. Reikia kažkiek atnaujinti. Mano Sarg.lt serveryje, pagrindinis miestas būtų ne San Fierro  , o Las Venturas.


Gaujos veiklos vyktų ne tik Los Santos mieste, bet mafijos galėtų persikelti į to pačio miesto kaimus bei miškus. Savo valdomoje teritorijoje Gaujos lyderis (Direktorius) galėtų joje ką nors įkurti, o ne tik ją valdyti , kaip kad yra dabar. Joje galėtų statyti lygiai taip pat kaip ir namą su baldais, žinoma proto ribose. Ryščiausi ir įdėti viena ar dvi papildomas gaujas. Vis būtų daugiau veiksmo.


Mafijos... Mafijoms leiščiau sudaryti sąjunga su klubais. Šito tikrai reikia, nes ir dabar tai maždaug vyksta. Mafijoms būtų atnaujintos bazės ir padarytos kitose vietose. Mafijų karai galėtų persikelti ne tik bazėje ,bet ir už jos ribų .


Pakalbėkime kai atnaujintume serverį ir jų darbus.


Serveryje būtų panaikinta /radijas komanda ir tekstinio radijo nebūtų. Radijos direktorius tuo pačiu metu būtų ir SargFM direktorius , todėl Radistai būtų tesioginemę eteryje! 


Panaikinčiau SargFM 2 radija ,nes jos nereiktų.


Jeigu žmonės nesiklausytų SargFm , jie galėtų klausytis jų sudarytą grojaraštį (ang : playlist'ą).


Kaip matėte viršuj rašiau , kad pagrindinis miestas LV todėl iš San Fierro miesto išimčiau tos darbus kurie čia netinka ir perkelčiau į Las Venturas , daugumai žaidėjo būtent SF mieste labai stringa (ang. Lagina) Todėl bandyčiau to išvengti ir padalyti per puse, puse darbų LV mieste puse SF taip būtų ,bent biškiuką sumažintas strigimas.


Man aktualus dalykas ir ką pirmiausią padaryčiau, tai išimčiau MONETĄ , kiek nervų kiek žmonių dėl jos paliko serverį.


Žaidimas liktų, nes pinigus vistiek kažkaip reikia leisti.


Jeigu būtų toks dalykas kai sumažinti Aimų ir Cheaterių skaičių serveryje įkelčiau Anti-Aim ir Anti-Cheat sistemą. Jeigu žaidėjas jungtūsi su Aimu ar Cheatu , jam prisijungti neleistų ir jis gauti IP BAN.


Kas 4 metus būtų Pinigų restartas, nes kai prisikaupią milijardus , nebeįdomu žaisti.


Jeigu būtų toks dalykas, kaip kitų žmonių modų jums rodymas būtinai jį įdėčiau ir padaryčiau ,kad su kokiu nors mygtuku, tai būtų galimą išjungti jeigu jiems stringa.


 


Na bet čia tik fantaziją, parašiau ką išmastė galvą.


 


Ačiū už dėmesį


Redaguota , redagavo Erko_Malboro
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką daryčiau kitaip, būdamas pagrindiniu serverio administratoriumi? Iš tiesų daug nieko nereikia keisti, tik tobulinti ir taisyti ankstesnes klaidas, visų pirma, tai ištaisyčiau visas gramatines klaidas, kurios tikrai yra dažnos, bei struktūrines klaidas, kai įlipi į valtį ir rašo, kad įlipai į mašiną ir t.t. Tada pereičiau prie sukčių gaudymo sistemos, nes serveryje kiekvienas žmogus gali vos ne " laisvai " skraidyti su sob., bei spausti F11 (inv.). Padaryčiau dar griežtesnę admin sistemą, nes dabar, bet koks adminas gali užblokuoti bet kokį žaidėją už to ko nedarė, kai žaidėjas jį apskundžia, administratorius yra baudžiamas, tačiau jis gali atsiblokuoti ir toliau sau žaisti. Aš padaryčiau, taip, kad administratorius gali užblokuoti žaidėją tik "24 valandoms", tam, kad žaidėjas negalėtu toliau sukčiauti, tačiau jei jis nesukčiaus, jis galės užpildyti atsiblokavimą, tačiau apie tai vėliau, žodžiu, jei administratorius pateikia, įrodymus į forumą, paraiška būna apsvarstoma ir moderatoriai užblokuoja žaidėją. Administratorius už neteisingą blokavimą gauną pats blokavimą ir negalėtu pirktis privilegijų (admin.) 6 mėnesiams, laikas eina, kai tik žaidžia serveryje. Dėl vadinamos " nelegalios veiklos " aš ją atsakyčiau, nes nematau nieko nelegalaus, bent jau mano nuomonė tik pinigų griebimas iš žaidėju, kai jie mokasi už blokavimus, čia jau nuo vieno ir kito žaidėjo pasitikėjimo ir tegul darosi pasitikėjimą/ reputaciją tarpusavyje. Tikriausiai bandyčiau atgaivinti visus darbus be pakvietimo, tam, kad žmones pasirinktu darbą pagal savo charakterį ,kad būtu kažkokia motyvacija pasilikti jame, bei klubus, gaujas/mafijas atgaivinti, nes anksčiau į klubus/mafijas/gaujas atrankos iki stop būdavom po 50 žmonių susirinktu ir tikrai viskas aktyviai veikė, o dabar kaip sako rusišką patarlė "Liudi strah patereli", nes visi vaikšto per darbus, per klubus ir neužsilieką.

Redaguota , redagavo Sergio_Tomusenas
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

  Sveiki, ką daryčiau KITAIP, jeigu būčiau pagrindinis serverio administratorius? 

 

   Kalbant, apie serverio EKONOMIKA, begalė „Broko“. Paprasčiausia kepurė, kainuoja trys (3) kartus daugiau, nei mašina. Žinoma, kalbu apie pačią pigiausią, bet neprasčiausią mašiną – Regina. Visai neseniai, serverio ekonomika pradėjo priklausyti Tolimųjų reisų vairuotojams (TRV), tai labai didelis pasiekimas, tačiau trūksta to, kad nuo jų priklausytų ir dar vienas, labai svarbus dalykas. Kalbu apie mechanikus, tai yra kuro, detalių atvežimas mechanikams. Beto kuras, dar turėtų būti vežamas į degalines.

   Toliau, serveryje esantys BUSTAS, net ir žmogus kuris neturi pinigų turi viešbutyje kambary? Ne, to neturi būti. Šitas dalykas būtų pašalintas. Kadangi, serveryje yra tikrai nemažai žmonių, taigi pridėčiau nemažai naujų namų. Prisimenant EKONOMIKĄ jie būtų parduodami už didelę kainą, kad nuo naujųjų namų, nekristų kitų namų kainos.

   Kalbant, apie NELEGALIĄ VEIKLĄ. Įkelčiau komandą, kurį padėtų kovoti su šiais „kenkėjais“, tai tiesiog komandos – /vparduoti, /kparduoti. Šių komandų paskirtis būtų, jeigu turi pas save kreditų, ar valiutos leisti parduoti kitam žaidėjui už norimą sumą. Siekiant, išvengti nelegalios veiklos, bei kenčiančių žaidėjų nusiskundimų.

   Pastebėjau, kad serveryje žaidžiantiems žaidėjams, patinka AZARTINIAI ŽAIDIMAI. Mano nuomonę, dviejų (2) žaidimų – /moneta, /zaidimas mažą. Taigi būtų įkeltas „Casino“. Mąstant, apie lažybas. Įkelčiau, ne tik „Europos krepšinio čempionato“, „Pasaulio krepšinio čempionato“, bet ir kas met vykstančios futbolo „UEFA čempionų lygos“ lažybas.

   Serveryje veikla vis ta pati, ir ta pati. Reikėtų kažko naujo – KREPŠINIS tiktų idealiai. Krepšinio turnyrai 3x3, 1x1. Statant pinigus ir žaidžiant krepšinį, arba ne. 

   Serverio gaujos, „The ballas“ ir „Groove street“. Tos pačios zonos - atsibodusios zonos. „Las venturas“ mieste, įdėčiau daugiau gaujų zonų, o kas įdomiausia gaujų zonos būtų ne tik mieste, bet ir už jo ribų!

   Keletas šviežių atnaujinimų, kelios naujos skiltys. Pridėta naują skiltys, parašius - /top10 galėsite matyti, žaidėjų kurie yra iš viso daugiausiai pakėlė ridos! Taip, pat „San fierro“ mieste atsidariusi „CJ kirpykla“, kurioje galės kirptis CJ žaidėjas.

   Įdėjos dėl darbo. Naujas darbas be pakvietimo – Picų išvežiotojas. Žaidėjui iškvietus Picų išvežiotoją, jis nuveža picą tiesiai žaidėjui į namus!

   Daug griežtesnė ANTI-CHEAT sistema.

 

Pagarbiai Paul

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką daryčiau, jeigu būčiau pagrindinis serverio administratorius?

 

 

Pasiimčiau bazooką ir iššaudyčiau visus serverio žaidėjus, he he heeeh. O jeigu rimtai kalbant, tai tiesiog uždaryčiau serverį ir Sarg.lt žmonėms pasakyčiau, jog tegul eina gyvent realų gyvenimą, o nesėdi toje mažoj dėžutėj ir nekovoja dėl kažkokių pavaduotojų, direktorių ir kitų virtualių šūdų, nes žinot dėl ko neverta? Nes visi tie pasiekimai žaidime ir lieka žaidimų ribose ir tarkim jei visam laikui nulūžtų Sarg.lt projektas visas jūsų praleistas laikas ir užkalti milijonai, verslai kibernetiniai ar Sandkingai tiesiog taptų virtualios dulkės. Pagalvokit serveryje yra žaidėjų, kurie turi 4, 3, 2 milijonus patirties taškų. Tarkim jei pagal xp apskaičiuotume pražaistą totalų laiką, tai gaunasi iš 4 milijonų xp - 277,77.. Dienos.. Jei suapvalinus, tai galima sakyt šis žaidėjas išsibraukė iš savo gyvenimo visus metus, tai yra pz, įdomu būtų paklaust jo, ką jis nuveikė tiek laiko žaisdamas.. Aš pats turiu apie 1,700,000 xp ir pagal /top10 bendrą xp esu gal 113 vietoj. Aišku, šis projektas nėra jaunas, jam jau penkeri metai, bet vis tiek tas pražaistas laikas gali būt panaudotas žymiai prasmingiau. Bet kame yra bėda, jog daugumai žaidėjų jau šis žaidimas įlindęs gyliai į smegenis ir jeigu užsidarytų šis projektas 80 procentų žaidėjų, o gal net 90 procentų žaidėjų ieškotųsi kažko panašaus į Sarg'ą ir toliau žaistų. Nes esu stebėjęs situacijas, kurie gaudavo šiame serveryje rcon'us, jie eidavo lošti kituose serveriuose ir grynai Sarg.lt pakaitaluose. Žodžiu Sarg.lt yra kaip narkotikas, bet jūs net nejaučiat to, būtų įdomu paklaust kiek žmonių ryte tik atsikėlę jungiasi į žaidimą, pamiršę nusipraust, pavalgyt (aš pats kartais taip darydavau, tačiau jau dabar išaugau iš to).. Kyla klausimas dėl ko šitai rašau? Rašau, nes noriu pasakyt, jog toliau keltumėt ridas iki ryto, sėdėtumėt užimtuose klubuose po 4 - 5 h be jokio išdidumo ir saiko ir siektumėt direktorių virtualioj erdvėj ir be abejo užimtumėt /varzybos pirmąsias vietas! Sėkmės sargiečiai laimint šį konkursą :)

Redaguota , redagavo Domas_Vakms
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...