Eiti į turinį
Lenny_Mob

Geriausios istorijos konkursas

Rekomenduoti pranešimai

Ką daryčiau kitaip,
būdamas pagrindiniu serverio administratoriumi?
 
Taigi, puikus naujas konkursas SARG serveryje ir puiki proga užsidirbti valiutos žmonėms, todėl laime pabandysiu ir aš.
 
Rugpjūčio 20 diena. - Grįžtu iš kiemo ir užeinu į SARG serverį. Užėjęs pamatau Admin_Bumeris žinutę: Dėl laiko stokos pagrindinį serverio administratorių perleidžiu žaidėjui Erikas_Barca. Daug žmonių juokiasi, kai kurie leaviną serverį, kai kurie jau pradeda "nardyti". Atsitokėjęs aš suprantu kas katik įvyko ir pirmiausia uždarau duris ir išeinu iš tikro gyvenimo, o atsirandu SARG gyvenime. Tada skubu į forumą, kur prisistatau kas toks esu, kad žaidėjai žinotų kas valdo serverį. Šiandienai užteks, nes jau vėlu ir galva pilna minčių, tad einu miegoti ir kita diena laukia sunki.
Rugpjūčio 21 diena. - Atsikeliu anksti ir skubu prie kompiuterio pradėti darbų. Visų pirmą pasidarau planą ką pakeisiu, ką naujo įdėsiu ir kaip pritraukti kuo daugiau žmonių į serverį. Dirbu visą dieną ir pagaliau baigiu planą. Esu pavargęs, bet reikia dirbti. Užeinu į serverį, dėja serveryje jau tik 153 žmonės. Aš nepasiduodu ir pasižadu sau, kad šis serveris pasieks Lietuvos žaidėjų rekordą. Kas pirmas plane? - Forumas. Puolu į forumą ir pradedu jį tvarkyti. Visų pirmą daug moderatorių patys išėjo, o likusius pats išmečiau, kadangi visas forumas perrenkamas. Tada "Svarbios naujienos" skiltyje paskelbiu : "Ieškomi nauji forumo moderatoriai" ir sudarau jiem anketą, kurią jie užpildys ir bus išrinkti tik geriausieji ir patikimiausieji serverio žaidėjai. Tada pereinu prie skilties "Blogai". Dauguma blogerių ypač retai rašo vlogus todėl dauguma pašalinu ir taip pat ieškau naujų. Tada pradedu keisti forumo dizainą, nes jau visiems šis atsibodęs ir nepabaigęs einu miegoti.
Rugpjūčio 22 - 29 diena. - Vėl kimbu į darbą ir šiandien pabaigiu forumo dizainą ir štai forumas atnaujintas. Galime pereiti prie serverio. Gaujos / mafijos. Taip žinau, perskaitę šį žodį mes iškarto matome direktorių papeikimus, DDOS atakas ir cheat'us. Todėl visų pirmą perrenku direktorius ir sugriežtinu viską. Bereikšmių direktorių papeikimų kūrėjai bus smarkiai baudžiami, DDOS'eriai bus aklai stebemi ir mafijų, gaujų karus stebiu labai dažnai, tam, kad panaikint cheat'erius. Tada pereinu prie kitų darbų. Gaisrininkus padarau darbą su pakvietimu, tam, kad jį atgaivinti, nes jis nėra nuobodus darbas, tik apleistas, todėl aš jį prikelsiu. Tada įdedu dar vieną darbą, tai yra NASA. Jis galimas tik nuo daug xp. Ir jame veiksmo tikrai nestinga, nes jie teikia medžiagas narkotikų prekeiviams, skrenda į kosmosą ir daug daug visko kito.
Rugpjūčio 30 diena.- Štai atėjo ta diena kai pradėjo daugėti žmonių serveryje, jau yra 324 žaidėjai. Aš nesustoju ir įdedu daugiau darbų be pakvietimo, nes naujokų daug. Ir šią dieną išrenku naujus forumo moderatorius, todėl forumas atsigauna ir jis yra akilai prižiūrimas kaip ir patys moderatoriai. Taip pat ir nauji blog'eriai išrenkami ir jie jau kimba į darbus ir rašo savo naujus blog'us ir taip žmones pritraukia į forumą.
Rugpjūčio 31 diena. - Nusprendžiu sumažinti serverio administratorių galimybes, nes jie seniau turėjo per daug ir darė tikrai nenaudingus serveriui darbus. Žinoma, dėl to sumažėja ir administratoriaus kaina. Tada man užkliūna klubai. Jų yra tikrai per daug, todėl jų skaičių sumažinu iki 5 pagrindinių ir, kad tai būtų jau panašiau į karus, o ne kaip seniau, 5 klube prieš kitus 4 klube. Dabar klubai yra užpildyti ir jie pasidarė įdomesni. Tada pereinu prie eventų ir skelbiu pirmajį lenktynių eventą ir jų bus daug daugiau nei seniau, nes seniau jų buvo tikrai labai mažai.
Rugsėjo 2 diena. - Vakar atšventėme Rugsėjo 1 - ają ir kimbam į darbus toliau. Užeinu į serverį o jame 482 žmonės. Serveris atsigauna ! Kadangi krepšinio čempionatas, aš įdedu statymų vietelę, kur žmonės galės statyti. Taip bus ir su kitais čempionatais. 
Rugsėjo 15 diena. - Serveris pasiekia Lietuvos rekordą surinkdamas 999 žmones vienu metu ir jis tampa populiariausiu serveriu Lietuvoje.

 
Redaguota , redagavo Erikas_Barca
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

                                                                            c3ed25f70c7cc332f2d7467225a90879454.png

„Ką daryčiau kitaip, būdamas pagrindiniu serverio administratoriumi. “

 

Ech, dabar taip pasvajojau ir manau jog visų pirma daryčiau, labai didelę lygybe tarp žaidėjų. Kaip dabar kiti po 500milijonų turi, kiti net po 10k kartais neturi. Mano manymu apmažinčiau serverio pinigus, kokiu nors išskirtiniu būdu, pavyždžiui - įdėčiau kokią mašiną ir ją galėtu tik pirkti už 200 ar 100milijonų, o kainą jeigu norėtum parduotum neviršitų 10milijonų limito. Taip pat jei norėčiau sugalvočiau daug tokių būdų. Taip pat manau padaryčiau neaktyvių žaidėjų namų restartavimą taip pat ir verslų. Kaip žinome kurie turi didesnius verslus juos šiektiek pamažinčiau, nu kažkur apie 1-2k kad šiektiek mažiau pelno gautų ir nedidėtų tie milai. Trečias dalykas, ką daryčiau manau padaryčiau daugiau namų. Serveryje taip pat yra namų, kurie yra neįdėti į pirkimą. Juos rasčiau ir padaryčiau, bet padaryčiau kad tik po mano serverio restarto jie atsirastų. Restartą daryčiau dieną, nes naktį žaidėjai kurie žaidžia gali ant kelių acc'ountų prisipirkt namų ir laikyt, ir tai vėl - nelygybė kitiems žaidėjams. Ketvirtas dalykas - dažniau stebėčiau forumą, visas temas, tai pat savo skype, dažniau būčiau serveryje, nes galima sutikti daugiau čytų. Penktas dalykas - manau nelegalią veiklą - legalia! Kodėl? Nekiekvienas nori leisti ant žaidimo pinigus, tai galėtų nusipirkti iš kito žmogaus už žaidėjo norima pinigų sumą. Šeštas dalykas - labai griežta administratorių sistema, jei kas ne taip iškarto admino atėmimas ir ban'as (aišku ne visam laikui, bet kaikur pažiūrėčiau) nes, administratoriai nieko negalvodami , nemokamai duoda jail'o, nemokamai deda mute's ir nemokamai banina - o šitas dalykas varo žaidėjus (dažniausiai naujokus, kurie katik pradėję žaistį serveryję) iš mūsų serverio, o pagrindinis administatorius nori kad žaidėjų būtų daugiau. Patobulinčiau anti-cheatą kad ir betkokią smulkmeną pagautų ir administratoriams kurie žaidžia serveryje praneštų, ir jį galėtų nufilmuoti ir užbaninti. Septintas dalykas - pamažinčiau patirties gavimo skaičių kurie turi virš milijono XP - Kodėl? Dabar daugelis senų serverio žaidėjų turi daugiau nei 1milijoną bendro xp - tai reiškia jog naujokams kurie norėtų įgyvendint svajonę būti serverio top 500 ar top50 pagal xp neįmanoma , nes nesvarbu ar tu vipas vistiek bus sunkiai. Aštuntas dalykas - daugiau daryčiau eventų kurių prizai būtų - valiuta, kreditai ar dar kažkas. Mano manymu tai pritrauktų daugiau žaidėjų į šį serverį. Sugalvojęs padaryčiau daugiau pasiekimų (/pasiekimai). Įdėčiau jų daug, bet jie būtų labai lengvi, už įvygdymą nebūtinai galima būtų gauti pinigų ar xp, galima būtų gautį kažkiek kreditų, kokią nors mašiną paprastą (aišku nemokamai). Dabar apie darbų tobulinimą: Darbai be pakvietimų galėtų tapti naudingi visiem serverio žaidėjams. Pavyždžiui maisto išvežiotojai - Prie namų galėtų būti kokia nors pašto dėžutę ar panašus dalykas, namo savininkas galėtų paskambinti maisto išvežiotojai ir užsisakyt ko jis nori pvž: Norėčiau užsisakyti Traškučių bei Coca-Colos. Maisto išvežiotojas parašo kokią komandą pvz /atvesiu ir tada namo savininkas laukia kol atveš į tą pašto dėžutę maisto. Atvežęs maistą galėtu pasiimti ir persikeltų tas maistas i jo namą, ir parašius komandą /maistas galėtum pažiūrėti kiek to maisto turi. Taip pat maisto išvežiotojai galėtų maistą išvežiot į kioskelius, barus,kavines , kazino ir taip toliau. Krovinių vežikų patubolinimas: Manau krovinių vėžikai neturi beveik jokio darbo tik važinėtis. Manau jie galėtų į kioskelius išvešt pvž: Loterijos biietus, gėles, ar dar kažką Gaisrininkų patubolinimas: Padaryčiau sistemą kad į dieną užsidegtų 100 namų kas 10 min, ir gaisrininkai turėtų juos užgęsinti ir gautų premiją pvz 5'000 ar kokią nors kitą. Drabužių parduotuvėsę įdėčiau daugiau skinų kuriuos galėtu pirkti naujokai. Manau visi sulaukiame mažai pagalbos iš serverio administratorių, tai manau padaryčiau forume atranką į serverio administratorius kurie turėtu 4lvl adminą, ir padėtų žaidėjam jei tik iškiltu jiem kažkoks klausimas. Žaidėjai administratorių galėtu paklaust kažko su /admin ir tie administratoriai galėtu atsakyti pvz /ats , o kiti paprasti kurie nusipirkę adminą negalėtu taip. Būtų skaičiuojama tų administatorių /ats kiekis į klausimus, ir tie administratoriai gautų kažkokias tai premijas kurias pats sugalvočiau. Manau visiem žaidėjam yra atsibodę tie patys mapp'inimo darbai. Ieškočiau gerų "mapp'erių" kurie būtų aktyvus ir mapp'intu mum naujas bazes ir t.t. Už darbą gautų premijas kurias galėtu panaudoti žaisdami serveryje. Manau perrinkčiau visus serverio direktorius, ir gautų daugiau naujokų, nes mano manymu naujokai, labiau atsakingi , stengsis neprarasti direktoriaus, nei seni patyrę žaidėjai, kuriems tas direktorius kaip sakant nesvarbus. Kiek žaidžiu serveryje (1,5metų) tai visada buvo tos pačios gaujos zonos. Turbūt patiems "gaujiniams" atsibodo lakstyt,šaudyt, tos pačiose niūriuose vietovėse. Tai manau kelias senas vietas išimčiau padaryčiau , kitas ekstremalesnes, kur būtų sunkiau išgyvent ir sunkiau grįžt į ginamą/puolamą  zoną. Manau kreditinius namus išimčiau ir padaryčiau juos normaliais namais kuriuos galėtu pirkti už serverio pinigus, nes dažniausiai tie namai stovi per dienų dienas, ir jų niekas neperka, nes žino kad vistiek už mėnesio baigsis ir beveik iš jo jokios naudos.  Įdėčiau sporto salę, kurioje galėtų mankštintis, sportuoti, ir būtų galima turėti raumenis. O ką su jais? - Žmogus galėtu taip greit nepavargtų bėgdamas ir t.t. Įkurčiau senąjį legendinį klubą "Konkurentai" iš naujo, juo galėtų tapti žmogus turintis daugiau klubo XP serveryje. Jis atkurtų savo veiklą iš senų senovės, ir triuškintu kitus klubus. Tai vat manau viską supratot - čia mano fantazija.

 

Pagarbiai - Renis_Auto.

Redaguota , redagavo Renis_Auto
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

                                                                         c3ed25f70c7cc332f2d7467225a90879511.png

 

 

            Gegužės20d Tautrimas_Juška susipyksta Su Admin_Bumeriu Ir Tautrimas kažkaip paslaptingai ištrina iš bumerio kompiuterio sarg.lt serverio host"ą, ir visus kitus duomenis apie sarg.lt serverį ir Renka naują, sarg.lt Pagrindinį administratorių forume. Visi bėga pildyti anketa. Anketa nei Silpna nei stipri, Į sarg.lt serverio pagrindinį administratorių užpildė net 194žmonės tarp jų ir aš, pildžiau tik,dėl smagumo nes nebuvo ką veikti. 

        Atranka vyko, vieną mėnesį ir pagaliau išrinko, naujajį sarg.lt pagrindinį administratorių. Dvi sąvaites pražaisdavau į diena po 300-400minučių. Ir štai ta diena kai turi jau paskelpti sarg.lt naujajį pagrindinį administorių. Atsikėliau  ryte ir bėgau isijungti kompiuterį nuėjau į sarg.lt serverio Forumą ir norėjau pažiūrėti ką išrinko sarg.lt pagrindiniu administratoriumi, štai dingo elektra. 

           Galvoju ką daryti, sugalvojau nubėgsiu pas draugą, gal bus pas jo elektra. Dėja jo nebuvo namuose. Turėjau dar vieną šansą pažiūrėti ką išrinko, reikėjo bėgti į biblioteką esančia mieste, ilgai galvoti nereikėjo, greit nuėjau į namus pavalgyti ir bėgau į miesto biblioteką... Štai ir nubėgau, greitai paprašiau budinčiosios kelioms minutėms prisėsti prie kompiuterio, ji maloniai man leido. Štai ir išaušo šita nekantrumo valanda... 

       Ką aš pamačiau, :o Ogi manę išrinko Pagrindiniu sarg.lt administratoriu, pradėjau šaukti ir šokti iš laimės, bibliotekininkė nesuprato kas daros. Aš labai apsidžiaugiau, bet ir labai susikrimtau, jugi ant mano pečiu kris visas sarg.lt serveris. 

 

   O jeigu aš jį sušlugdysiu? Parėjau namo, jau vėl elektra veikė isijungiau kompiuterį ir numėjau į sarg.lt serveri ten pasisveikinau per /vip ,,Chata", net nesitikėjau kad tiek žaidėjų atrašys į mano pasisveikinimą. Visi pradėjo rašyti į /sms, Flodas buvo didelis todėl teko išiungti telefoną. Per /s chata parašiau štai tokia žinutę: Sveiki,palaukite aš dar ne pagrindinis adminitratorius ir aš šio posto atsisakyti galiu" visiems žaidėjams buvo šokas, pamačius šią žinutę.

                Paskui palikau žaidimą ir nuėjau į sarg.lt forume ten radau Tautrimo žinutę Cituoju ,,Ar tikrai sugedėsi? ar sutinki kad tau būtu uždėtas serverio pagrindinis ministratorius?"Aš atrašiau ,,pagalvosiu ir rytoj pasakysiu savo sprendimą" Visą naktį negalėjau užmigti, galvojau ką daryti, tą naktį miegojau tik ketrias valandas. Jau tautrimas nervuojasi kodėl aš jam neatrašau, ir nusprendžiau kad Sutinku. Jis aišku apsidžiaugė ir paprašė, kad prisijungčiau į serverį aš greitai prisijungiau, ir jis uždėjo man pagrindinį administratorių ir per /s Chata parašė ,, Naujasis sarg.lt serverio pagrindinis administratorius Jack_Tony Sveikinimai!! Visas /vip Chatas ir atsakiklis paskendo sveikinimais, kokias penkias minutes visi flodino.

               Ta diena daugiau serveryje nebuvau prisijungęs, kalbėjau su Tautrimu visą diena kokios temas perimsiu aš, ar keisime ,,DPKT" Narius, ar rinksime naujus ,,Moderatiorius" ir ,,G. Moderatorius" kolkas nusprendėmia taip: Kad ,,DPKT'' paliksime, o apie ,,Moderatorius" ir ,,G.Moderatorius" paklausime sarg.lt tautos. Nuėjau į foruma ir padariau apklausa ar ,, Turime perinkti ,,Moderatorių" ir ..G.Moderatorių" komandas. Apklausa vyko ketrias dienas ir atsakymai tikrai nustebino ne vien Tautrimą bet, ir manę.

 

Iš viso balsavo net 411žaidėjų:

 

Taip turime peringti komanda,balsavo: 53 žaidėjai

Ne neturime peringti komanda, balsavo: 311 žaidėjai

Neturiu nuomonės, balsavo: 27 žaidėjai

 

 

Taigi su Tautrimu nusprendėme neperingti ,,Moderatorių" ir ,,G.Moderatorių" Komandos. Paskui pagalvojau jog labai daug žaidėjų užsijimėje nelegalia veikla,pagalvojau ką čia padrius jog ji sumažėtu. Paskyriau žmogų jog jis prižiūrėtu tema ,,Nelegalai", kas tas žmogus buvo? Ogi Admin_Bumeris nes, jis liko nuskriaustas negavo nieko, taigi taigi bumeris, labai gerai susitvarkydavo su savo paskirtu darbu. Prižiūrėdavo forume tame ,,Nelegalai" Ir banindavo nelegalus, Gavus 3ban-x už nelegalę veiklą gauni automatiškai R-con baną ant Ip, adreso. Labai griešta sistemo kad, niekas nenorėtu vygdyti ,,Nelegalios" Veiklos. Štai ir susitvarkiau su vienu galvosukiu,galvoju ką dar reikia pakeisti šiame serveryje....

 

Jugi šiame serveryje yra labai daug sukčiaujančių žaidėjo, kitais tarent ,,Čytu", taigi pagalvojau ką daryti, kad sumažėtu ,,Čyterių" skaičius, neseniai žiūrėjau video kaip sukurti ,,Čytų" Bloką, Kas tai? Tai sistema kai įjungi pavyzdžui ,,Pro aim" ir tavę iškarto išmestu iš serverio, taigi pasiryžau sukurti šia sistema kūriau, kūriau taigi reikia išbandyti ar pavyko sukurtu ,,anti čytų sistema", ogi labai nusiminiau nes nei velnio ji neveikė. Galvojau pabandysiu sukurti antrą kartą, vargau mėnesį. Štai ir pavyko, Tautrimas tikrai džiaugėsi ir didžiavosi manimi, jis man davė premija kad tiek daug aš padariau šiam serverui, kokio buvo premija? Ogi nesakysiu :)

                          Jugi, jau greitai mokslo metai greitai reikės eiti į mokyklą, galvoju ką dabar darysiu jugi taip gerai nebeprižiūrėsiu serverio bet nieko susitvarkysiu. 

   Štai šiandien jau kaip puse metų kaip esu šio serverio pagrindinis administratorius, galvoju ką čia padarius? Padarysiu kokių ,,Eventų" Padariau Pirma ,,Drift" Eventą,

Kurį laimėjo:

 

Pirmą vieta: Freddy_Orton jis gavo ne tik 24 sarg.lt valiuots bet ir 5k xp ir 100,000sarg.lt eurų

Antrą vietą: Visiems žinomas mafijonas  Lukas_Kalanta jis gavo 18sarg.lt valiutis ir 5xp k ir 70,000sarg.lt eurų

Trečia vieta: Beta_Smile ji gavo 12valiutos 5k xp ir 50,000sarg.lt eurų

 

Antrą ,,Eventą" padariau ,,DM" Kurį laimėjo:

 

Pirma vieta: Gang_Pukiss: Jis gavo 5,000,000eurų Juos galės išleisti ant Narkotikų ir ginklų.

Antra vietą: Robertas_City: Jis gavo 3,000,000eurų Juos galės išleisti Ant mergų ir ginklų

Trečia vieta: Paulius_Nation:  Jis gavo 1,000,000euirų Juos galės išleisti Ant operacijų, Kurias patyrė per ,,Eventą"

 

 

Taigi, po eventu viskas gryžo į savas vežias, aš buvau Pagrindiniu administratoriu dar ilgai...

 

 

 

 

    -Pagarbiai Jack_Tony sarg.lt

                  

Redaguota , redagavo Jack_Tony
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Istorijos tema - „Ką daryčiau kitaip, būdamas pagrindiniu serverio administratoriumi. “. Konkursą laimės originalumas!

 

Na, sakiau, sakiau ts kad naują erą rašyčiau, tai ir sugalvojau ištikrūjų parašyti.

 

Jeigu prisijungčiau prie pagrindinių administracijų, daryčiau - 

 

Daryčiau naują SARG.LT erą.

------------------------------------------

T.y. pradėčiau nuo smulkmenos t.y. admin papeikimų. Padaryčiau, kad papeikimai būtu tikrinti jei ir jau praėjo. 24h. Bet, papeikimas, vistiek būtu rašomas 24h įrodymu

 

tarpsnyje, tiesiog tikrinimui būtu ilgesnis tarpas. Nes dabar daug adminų išsisuka.

 

 

O dabar prie didžiausio bei įdomiausio SARG.LT eros atnaujnimo

 

(San-Fierro mafijos)

 

Taigi, sukurtumė 2 naujas mafijas, kurios kariautu san fierro mieste. Karų metu, vietos būtu uždaromos, kad perdaug civiliai nesimaišytu. Taippat, sanfierro važinėjant,

 

galmėtu ant sienų, pamatyti mafijų pavadinimus, kas tą zoną valdo.

 

O mafijos būtu tokios "Ūsiai" t.y. limuzinu vairuotojai taptu mafija :) Ir "Ausiai" t.y. kelių prižiūrėtojai tappat taptu mafija. Idėja ištiesų juokinga, bet ištiesų manau būtu

 

linksma taip pakariauti :) P.S. būtu svarstoma su žaidėjais, ar juos vadint mafija ar gauja! Ačiū kad skaitėt, mano vaizduotę :D Gal netaip detaliai aprašiau, bet pasakiau, ką

 

norėjau :)

Redaguota , redagavo Black_Collar
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Hmm. Didžiausias Lietuvos SA:MP projektas mano?? Teks daug ką pakeisti, kad serveryje žmonės jaustusi patogiai ir norėtu patys jį plėsti. Taigi pirmiausia būtų pašalinti 3 lygio adminai kurie gali baninti ir pan. Kodėl? Nes tie žmonės turi būti patikimi, žinoti visas taisyklės ir būtų pasiruoše šitam darbui, nes dabar daugelis adminu net nėra skaitė admin taisyklių ir nežino, kad adminą perki ne sau, o perki žmonėm kuriems nori duoti pagalbos, o ne savivaliauti ir daryti nesąmones. Bugų ieškojimo skatinimas. Būtų sukurta komanda /bugas ir parašai koks tai bugas tuo metu prisijunges adminas galėtu peržvelgti problema ir jai tai tikrai bugas duoti žaidėjui pinigu ar xp, tai paskatintu žaidėjus ieškoti klaidų, ir paties gerinti žadimo kokybę. Daugiau eventų be stafkių ir panašiai, būtų sukurtas /adminfondas į kuri pagrindiniai administratoriai įdėtu pinigu eventams, nes dabar eventų tikrai labai mažai, nes retas žmogus nori mokėti kitiems iš savo kišenės. Geresnis hostas apsaugotas nuo nekenčiamiausiu doseriu kurie trigdo žaidėju ramybę serveryje. Forume būtų vedamos pamokos kaip apsisaugoti nuo jų pinklių. Šventės tai gerumo metas, dėl to per įvairias šventes butu eventai su tikrai gerais prizais, kreditais ar valiuta, kad serveryje būtu šventinės nuotaikos. Sukurčiau dienos misija ją gali sužinoti parašius /misija ir tarkim pravažiuoti su mašina 500km ar per diena surinkti 5000xp. Arba atsirastu random checkpointas ir pirmas i jį nuvykes gautu ten kažkoki prizą. Taškų systema už surastus bugus, pasiulytas idėjas ar pakviestus žaidėjus rinktum taškus ir paskui juos iškeistum i žaidimo pinigus, xp , ar kreditus. Visiems pabodo matyti verslus ar namus kurių savininkai jau nežaidžia pusę metu ir tiesiog trugdo kitiems žaidėjams juos įsigyti. Tai padaryčiau, kad jeigu neprisijungi į serverį pusę metu ar daugiau tu tiesiog atgautum sumokėtus pinigus už ta verslą ar namą ir jį vėl galėtu nusipirkti kiti žaidėjai. Ištikrujų serveris tikrai nera tobulas ir jame dar daug ką reikėtu keisti ar tobulinti. Tad aš pakesčiau šitus dalykus ir pan. Šiandien iš manęs tiek. Iki, susimatysime serveryje.

John_Cartelo

Redaguota , redagavo John_Cartelo
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

 

„Ką daryčiau kitaip, būdamas pagrindiniu serverio administratoriumi.“


Sveiki, esu Zipas. Esu naujasis sarg.lt pagrindinis serverio adminas. Taigi norėčiau pradėti nuo to, kad serveryje bus įvykdyti šie pakeitimai:

 

  • Įvestas naujas radijas: Hip-Hop forever. Jam vadovautu vyriausi sarg.lt reperiai, arba bet megėjai, būtu vedamos rubrikos atitinkančia tema, būtu visi žaidėjai pasveikinti su vardadieniais.
  • Atnaujinti ridos ir išlaikymo sentikį, nes visi žmonės tuom skundžiasi.
  • Atnaujinimų skiltį peržvelgčiau kiekvieną vakarą, taigi niekas neliktu nuskriaustas.
  • Atnaujinčiau valiutos pirkimą, kad žmonės galėtu pirkti kitiems žmonėms.
  • Neaktivių adminų, moderatorių būtu išrenkami nauji.
  • Padidinčiau serverio reklaminguma, jame žaistu daugiau žmonių.

    Tuom mano įdėjos ir baigiasi, tačiau įdėjų skiltis tam ir yra skirtis, kad jūs siūlytumėt, o aš atsirinkčiau
    .
Redaguota , redagavo Zipas_Yty
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

         5c773603f8372ac4b9f191cbd058eadb680.png

          Kadangi tiek šiame serveryje vienu metu žaidžia tiek daug žmonių ir jie čia užsisėdi gan ilgai, vadinasi serveris jau dabar yra labai geras, tačiau jam tikrai dar daug trūksta iki „puikaus“ statuso, todėl tikriausiai ne aš vienas esu bent kelis kartus susimąstęs, ką gi daryčiau kitaip būdamas pagrindiniu Sarg.Lt serverio savininku. Kiekvienas prisigalvojame neįtikėtinų ar netgi neįmanomų dalykų, tačiau mums jie vistiek atrodo realūs ir reikalingi. 

          Dauguma iš mūsų susidūrėme su pagrindinia dabar esama problema - serverio administacijos dėmesio nekreipimu. Aš suprantu, suvaldyti tokį didelį ir garsų serverį nėra labai lengva, bet kiekvienam žaidėjui, kuriam reikia pagalbos juk galima kaip nors atrašyti ar patarti. Dauguma lieka nuskriausti jie pavyzdžiui jų vartotoją pavogia, nors ir užpildo tą sarg.lt/lost dažniausiai savo paskyros vistiek neatgauna. Iš kur tai žinau? Ne vienam draugui taip buvo, kai nusiunčia tą laišką, bet atsakymo taip ir negauna. Todėl pirmas dalykas ir būtų toks, kad jei nepakanka duomenų įrodyti, kad ten buvo jo vartotojas tada uždavinėčiau kitokius klausimus, paprašyčiau kažkokio tai kodo ar kažko panašaus.

          Antras dalykas tai būtų toks, kad daugiau dėmesio skirčiau patiems žaidėjams, nes šiuo metu, kad ir tuos pačius konkursus daro moderatoriai. Kodėl jie, o ne pagrindinė administracija? Juk čia jų serveris, todėl juo ir turėtų daugiau užsiimti. Šiuo klausimu girdime daug nepasitenkinimo iš lankytojų pusės. Turbūt todėl, kad nori pabendrauti su dabartiniais savininkais, o gal tiesiog jie gali padaryti didesnius konkursus, nes turi daugiau galimybių (prieeigą prie sistemos ir panašiai). Šis dalykas turbūt yra būtinas, nes šiuo metu tokių dalykų labai mažai, o jei aš būčiau savininkas tokių konkursų daryčiau kelis kartus daugiau! Tokiu būdu galima pritraukti daugiau lankytojų bei sukelti jų susidomėjimą šiuo serveriu!

          Sekantis skirtumas būtų tas, jog bent simboliškai mokėčiau moderatoriams už jų sunkų darbą. Kadangi pelnas yra toks didelis, todėl bent kelių eurų tikrai nebūtų gaila pervesti ir moderatoriams už jų sunkų darbą.

          Dabar pastebime, kaip dauguma nori atnaujinti bazes, todėl taip pat atnaujinčiau visų darbų, klubų bazes. Taip pat miestas būtų daug graženis (stotis, teleportų vietos ir t.t.). Visur, kur lankosi daug žaidėjų.

          Įdėčiau sistemą, kuri turbūt sumažintų pelną, bet padidintų žaidėjų pasitenkinimą serveriu. Ji būtų tokia, kad galima būtų ilgiausiai 3 dienoms užsisakyti neaktyvumą, per kurį nesinaudotų jūsų VIP/Administratoriausi statusas. Žinoma, kad nepradėtų buginti kaip ir minėjau jį galima būtų užsisakyti ilgiausiai 3 dienoms kas mėnesį.

          Taip pat dabar matome didelį nepasitenkinimą serverio atnaujinimuose, kai žaidėjai pyksta, jog atnaujinimai tokie menki palyginus juos kokie buvo seniau, todėl į tai tikrai atsižvelgčiau ir jie būtų tikrai didesni ir geresni. Žinoma, galvą gali tekti pasukti, bet gi yra tema „Pasiūlymai, idėjos“ kurioje yra pilna nuostabių ir puikių idėjų, kurias tikrai verta įgyvendinti.

          Na ir dabartinė problema yra per didelė ekonomika ir tai reikia kuo greičiau išspręsti. Tai padaryti nėra labai sunku, reikia tik pagalvoti... Galima kas dieną daryti /event kuriame būtų galima laimėti valiutos, nes ji visiems patinka, todėl dauguma tikrai statys didžiulius pinigus ir tokiu būdu jų sumažės. Taip pat įdėčiau daugiau pramogų kurios kainuotų serverio pinigus, tokiu būdu ekonomika taip pat turėtų sumažėti.

          Be visų šių problemų, tarsi to dar būtų negana serveryje yra labai paplitusius neleistinos modifikacijos ir „ddos“ programos. Būtų sukurtos tinkamus anti-cheat sistemos, kurių dėka neveiktų jokios neleistinos modifikacijos. Taip pat daugiau dėmesio skirčiau žmonėms, kurie yra kalti dėl kitų interneto sutrikimo.

          Svarbiausia yra kiek galima daugiau klausyti žaidėjų, nes jie geriausiai žino ko trūksta. Taip pat šių būdų pagalba pavyktų pritraukti daugiau žaidėjų ir pagerinti patį serverį, gal net padaryti jį puikiu, kuriame tikrai dauguma norėtų likti ir siekti kuo daugiau, nes jiems visiems būdų paskata. Tikiuosi nors keli iš jų išsipildys. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

nu jeigu as bucau ogr admin tai visu Prima padarycau nauju darbu isrincau naujus Moderatius bet seniu ir palikcau o 2 tai darycau atnaujinimus ir per Kiek veina atnaujinima butu zaidejam staigmena o dar padarycau ikelcau nauju namu sklypu ir teisesaugai nauja komanda ./Streikas ir roditu kad pasišlintu is streik0 o dar kaip ateina naujokas kad butu jam daugau xp 5k kad galetu iskat isilaikyti gun lic O sjp daugau nieko nenoriu pridurt ir dar isirncau savo pagalbinika :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką daryčiau jai bučiau Pagr,Administratoriumi? Padėčiau serverio žaidėjams, apsiprasti serveryje, ir jai, iškiltų kaškam bėdą, padėčiau kuo galėčiau, gaudyčiau čheaterius, serverįje, ir ieškočiau bugų, ir dar visokių klaidų, ir visą kitą.Laikyčiausi visomis taisyklėmis , ir dar, padaryčiau geresnį ANTI-CHEAT, nes vistiek einą dar paskristi su s0b, arbą turėti trumpalaikį inv, arba per s0b, spaudinėti INSERT, kaip jie tik paskristų arba, panadotų trumpalaikį INV, arba paspaustų, INSTER, ir iškart juos, užbanintų 24 Valandom PZV:Jus užblokuotas už trumpalaikį INV, nes kaip esu pastebėjas, kaip kiti žaidėjai, patenka su AIRBRK, į kokias darbų bazes, arba kai buną į SWAT atranka per vartus , su AIRBRK praėiną ir atsirandą bazėja, tai vis dėl to padaryčiau labai gerą ANTICHEAT.Per kaškokias šventes padaryčiau kokius eventus, ar dar visokias veiklas, ir įdėčiau kokią kitą mašiną pvz:SanKing, Hotring Racer A [PER ŠVENTES] O po švenčių išimčiau tai, būtų labai, įdomų serverio žaidėjams, ir būtų labai rėtos mašinos, ir tų mašinų būtų, labai rėtai, ir visų labai jie norėtu, bet jie visų pirmą turėtų. Pereiti kaškokį iššukį, kad nusipirktų tą mašiną, ir todėl ir labai norėtu serverio žaidėjai, visokių švenčiu, ir gavotų kokia mašiną įdėsiu , o kokie iššukiai ju lauks. Štai ir viskas :), Ir dar vos nepamiršau, išrinkčiau savo dešiniaje ranką, kaip skaitomą Pagalbinininką, daryčiau kiekvieną kart , atnaujinimus ir visokias kitokius dalykus.

Redaguota , redagavo Mantas_Blitz
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...