Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Raimaa_Runy

Gabenimas į kalėjimą.

Ką manote?  

285 balsai(-ų)

  1. 1. Ką manote?

    • Padarom!
      266
    • Nenorim.
      19


Rekomenduoti pranešimai

3 minutes ago, Erikas_Barca said:

Niekam jau seniai neįdomus tas konvojus, nebent kokie mafijų naujokai pagaudo, pastebėk nors vieną konvojų vežimą, kiek mafijozų gaudo :))

O tu nepagalvojai, kad tokie vežimai būtų slapti ir mafijos nariai net nežinotų, kad nusikalteliai yra gabenami, nebent, jei pats mafijos narys būtų gabenamas ir praneštų jums per TS ar raciją. O apie konvojų jums kaskart yra pranešama.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

24 minutes ago, Erikas_Barca said:

:DDD. Ir taip teisėsauga pasidarėt tinginiai ir be hunterio ar hydros nieko nebepagaunat, nu naujokus nebent, tai ką kalbėt apie gabenimą tų nusikaltėlių ir jų atgrobimą, mafijoms ar gaujoms tai būtų vieni juokai, nes teisėsauga pavirto iš geriausių darbų į prasčiausius darbus.

Beje, koks skirtumas, būtų lengva ar sunku? Pripažink, kad būtų tikrai įdomu tiek teisėsaugai, tiek mafijos nariams. Ar tipo, jei mafijos nariams tai lengvas grobis, tai tokio atnaujinimo nereikia? JUK ĮDOMU! Ir smagu.

Aš tiesiog bandau paįvairint žaidimą, kad serverio žaidėjams (šiuo atveju dirbantiems SWAT ir mafijos/gaujos nariam) būtų įdomiau ir smagiau kapoti sampą. 

Jau geriau tokie atnaujinimai nei, kaip sakė Bronislav, kad patobulinta komanda, kad pastatytus baldus galima būtų redaguot ir pan. NUOBODU. Reikia kažko įdomesnio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Įdėja tikrai gan įdomi, bet nemanau, kad toki darba turėtu atlikinėti S.W.A.T. Jie yra atsakingi už įkaitų laisvinima ir nusikaltelių šturmavima, o ši idėja labiau tikti PD arba apsauginiams. Ką S.W.A.T. galėtu tokioj situacijoj parūpinti tai profisionale palydą nes pagal viska jie turėtu būti tas serverio elitinis burys kurie speceliai treniruoti susiremimas su bešaudančiais nusikaltėliais. Aš pilnai sutinku, kad jūsų darbas yra beprotiškai nuobodus ir žudbūt reikia kažko tokio kas pakeistu jūsų darbą ir veiklą kordinalei, bet nemanau, kad čia būtent tas atnaujinimas kokio jums ir reikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

8 hours ago, Kevin_Turner said:

Įdėja tikrai gan įdomi, bet nemanau, kad toki darba turėtu atlikinėti S.W.A.T. Jie yra atsakingi už įkaitų laisvinima ir nusikaltelių šturmavima, o ši idėja labiau tikti PD arba apsauginiams. Ką S.W.A.T. galėtu tokioj situacijoj parūpinti tai profisionale palydą nes pagal viska jie turėtu būti tas serverio elitinis burys kurie speceliai treniruoti susiremimas su bešaudančiais nusikaltėliais. Aš pilnai sutinku, kad jūsų darbas yra beprotiškai nuobodus ir žudbūt reikia kažko tokio kas pakeistu jūsų darbą ir veiklą kordinalei, bet nemanau, kad čia būtent tas atnaujinimas kokio jums ir reikia.

Nu ką žinau. Mano manymų, čia būtent ir yra SWAT darbas. Kelių policija nėra ant tiek ištreniruota, kad galėtų atsilaikyti prieš suplanuotą furgono užgrobimą, todėl ir reikia, kad tokį darbą atliktų tikri profesionalai, kurie yra pasiruosę viskam. Realiai, labai seniai žiūrėjau vieną filmą apie SWAT būrį, kuriam buvo paskirta pergabenti vieną nusikaltėlį, kuris per televiziją pažadėjo duoti milijoną ar daugiau tam, kuris jį išvaduos.

Nes būtent SWAT turi dirbti su ytin pavojingais nusikaltėliais. Policijos darbas yra skirtas patruliuoti mieste, prižiūrėti tvarką ir tvarkytis su menkesniais nusikaltimais.

Būtent SWAT darbas yra susijęs su narkotikais, pavojingais nusikaltėliais ir t.t.

https://en.m.wikipedia.org/wiki/SWAT

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

5 hours ago, Raimaa_Runy said:

Nu ką žinau. Mano manymų, čia būtent ir yra SWAT darbas. Kelių policija nėra ant tiek ištreniruota, kad galėtų atsilaikyti prieš suplanuotą furgono užgrobimą, todėl ir reikia, kad tokį darbą atliktų tikri profesionalai, kurie yra pasiruosę viskam. Realiai, labai seniai žiūrėjau vieną filmą apie SWAT būrį, kuriam buvo paskirta pergabenti vieną nusikaltėlį, kuris per televiziją pažadėjo duoti milijoną ar daugiau tam, kuris jį išvaduos.

Nes būtent SWAT turi dirbti su ytin pavojingais nusikaltėliais. Policijos darbas yra skirtas patruliuoti mieste, prižiūrėti tvarką ir tvarkytis su menkesniais nusikaltimais.

Būtent SWAT darbas yra susijęs su narkotikais, pavojingais nusikaltėliais ir t.t.

https://en.m.wikipedia.org/wiki/SWAT

 

Tai Policija tokiam veiksme manau ką galėtu daryti tai tik vairuoti tą furgoną ir tverti visus pravažiuojamus kelius, o jūsų manau darbas turėtu užtvirtinti maksimalų saugumą pridengdami konvoju  su sniperiais nuo gyvenamūjų stogų ir sekti tą furgoną su savo transportais pilnai apsiginklavę, kad įvykus kažkam nenumatytam užpuolimui galėtumėt konvoju apginti. Nu nežinau manau čia šiek tiek per daug vaizduotės pasitelkta iš mano pusės kuri nėra SARG'ui, tiesiog sakau kaip tokios operacijos mano galva turėtu būti vygdomos :) Aš turiu šiek tiek kitokia įdėja SWAT'ams norint atgaivinti šios teisėsaugos srities darbo veiklą kuri labiau atitiktu šio darbo role, o jeigu tai norėsi išgirsti galėsi susisiekti su manim žaidime.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...