Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Raimaa_Runy

Gabenimas į kalėjimą.

Ką manote?  

285 balsai(-ų)

  1. 1. Ką manote?

    • Padarom!
      266
    • Nenorim.
      19


Rekomenduoti pranešimai

2016-09-21 at 16:02, Kevin_Turner rašė:

 

Tai Policija tokiam veiksme manau ką galėtu daryti tai tik vairuoti tą furgoną ir tverti visus pravažiuojamus kelius, o jūsų manau darbas turėtu užtvirtinti maksimalų saugumą pridengdami konvoju  su sniperiais nuo gyvenamūjų stogų ir sekti tą furgoną su savo transportais pilnai apsiginklavę, kad įvykus kažkam nenumatytam užpuolimui galėtumėt konvoju apginti. Nu nežinau manau čia šiek tiek per daug vaizduotės pasitelkta iš mano pusės kuri nėra SARG'ui, tiesiog sakau kaip tokios operacijos mano galva turėtu būti vygdomos :) Aš turiu šiek tiek kitokia įdėja SWAT'ams norint atgaivinti šios teisėsaugos srities darbo veiklą kuri labiau atitiktu šio darbo role, o jeigu tai norėsi išgirsti galėsi susisiekti su manim žaidime.

Na taip, prifantazuot galima daug ko:D bet būtų labai smagu, jei pasidalintum savo idėjom su serveriu. Parašyk kokią temą arba man į PM parašyk. Dėkui! Jei galima būtų tokias fantazijas perkelti į serverį, būtų šaunu:D

 

2016-09-19 at 10:23, Cleve_Raven rašė:

Labas aš už, tai pagyvintų serverio teisėsaugos darbą ! O idėja taip ogi labai įdomiai išdėstyta. Jei bumeris ją įgyvendintu būtų labai didelis žingsnis!

Geras požiūris!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

13 hours ago, Edvinas_Dyzel said:

Manau sutinku būtų idomiau žaisti būtų relištiškiau. Būtu daugiau darbo swatams ir daugiau norėtų eiti į swat darbą.

Būtent!

Davai visi, nesidrovėkit, balsuokit už mano idėją!

Tikslas: Pasiekti 95% teigiamų balsų!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

21 hours ago, Rokas_Field said:

Visiškai sutinku, bet gal reiktu padaryti, jog į tą kitą kalėjimą sodintu tik mafijas/gaujas. O juos bandant pervežti ju mafijozai kolegos megintu juos išlaisvinti.

Tai kažkas panašaus ir yra parašyta!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...