Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Dark_Cyrus

Mano istorija

Prabalsuok už vieną iš kandidatų.  

178 balsai(-ų)

  1. 1. Kieno istorija tau patiko labiausiai?



Rekomenduoti pranešimai

Nutariau pabandyti ir aš, juk nėra taip ir sunku.

 

Taigi viskas jeigu gerai pamenu prasidėjo 2012 metais, dar tuomet buvau jaunas berniukas, buvo žiemą Kalėdų proga gavau nešiojamą kompiuterį, ir ta diena nubėgau į maksima nusipirkau pelytę, parsisiunčiau šį žaidimą ir žaidžiau kiauras dienas. Atėjo laikas kai namuose neleisdavo taip ilgai sėdėti, pamenu nakvodavau pas sesę, kad tik kuo ilgiau pažaisčiau. Net gi į savo pirmąjį darbą (Narkotikų prekeiviai) patekau savo sesės pagalbą, tuomet buvo Jacob direktorius ar kaip ten jis, leidau savo sesei pašnekėt, ir taip patekau. Ilgai neteko dirbti kadangi buvau jaunas ir nieko nemokėjau. Laikui einant pradėjau dirbti mafijose, ten įsitaisiau ir buvo gerai, tada pas Erke_Erikas perėjau į NP, ir pradirbau tikrai ilgą laiko tarpą, o galų gale, 2015metais perėjau į teisėsaugą, ir ten dirbu iki šiol, aišku su pertraukomis, bet visuomet dirbau teisėsaugoje. Tokia ir istoriją, paprastukė.

 

Qiuqu,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Žaidimo Istorija:

Pradėjau žaisti Sarg.lt Nuo 2015metų (Kitame Acc). Pradėjas atrodo naujoku būti nėra įdomu. Taip taip ir buvo naujoku man būti būvo nelabai įdomu, bet po biški išsikapščiau. Pradėjau keltis Xp kiekį, susikaupęs 20.000 ėjau dirbti į Taksi I firmą. Išdirbau +- 12dienų, nes paskui pabodo dirbti būvo labai nuobodu iškvietimai vis mažėdavo todėl būvo laikas palikti tą darbą. Pradėjau verstis ant pinigų tai yra verslas. Neturiu verslo, bet pirkdavau mašinas, o paskui jas parduodavau žymiai brangiau. Tas pats ir su namais. Pasikėliau nemažai xp tai yra 720.000 pradėjau buti mafijozas/gaujinis. Pradėdavau daryti Dm ir visą kitą. Ant galo susikaupęs viską ko reikia viską išdalinau (Išskyrus Acc) ir nebežaidžiau ant šio accounto.

 

B.Fanas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Renis_Auto sargo istorija

 

Zdrv visi sarginiai, šiandien aš nutariau kaip ir visi papasakoti savo sarg.lt istoriją. Viskas prasidėjo 2013 metų rugsėjo 18 dienos dieną. Eilinė diena, grįžtu iš mokyklos ir tiesiog sėdžiu prie pc žaist sampą. Sampą žaidžiau jau gal 6mėnesius tik kitame serveryje. Žaidžiu, žaidžiu ir pagalvojau - "nu nh kaip man atsibodo tas servas, einu paieškosiu kito". Nu ir nuėjau aš į samp serverių listą ir tik žiūriu - sargas. Pažiūriu info ir galvoju - nu neblogas servas gal reik išbandyt. Taip ir gimė žaidimas sarge. Taigi papasakosiu kaip man sekėsi žaisti sarge. Visų pirmą kalbant apie mano V_P, jis gimė iš niekur, tiesiog random žodžiai. Toliau papasakosiu apie žaidimą serveryje. Prisijungiau, susipažinau su taisyklėmis ir pradėjau žaist. Iš pirmo atrodė serveris netoks ir geras, bet po truputį po truputį jis man vis labiau darėsi įdomesnis. Išsilaikiau teises, nusipirkau mašiną. Kiek pamenu mano pirmoji mašina buvo "Remington", nes jis buvo viena iš pigesnių. Žaidžiu toliau, sužinojau vis daugiau apie šį serverį, kad jis populiariausias Lietuvoje ir t.t.  Taigi toliau pratęskim apie mano žaidimą serveryje. Dirbau "ūsiu", vežiojau žmones ir man tas labai atsibodo, tad nutariau nueiti į darbą su pakvietimu. 2014 metų balandžio kažkelintą dieną žaidžiu serveryje ir matau - atranka į medikus kurią skelbė tuometinis direktorius Ignas_Ramas. Šiaip netaip patekau. Pirmosios dienos buvo sunkios, nemokėjau greit iškvietimų imti, dar nebuvau pilnai su serveriu susipažinęs. Ėjo laikas ir man žaidimas serveryje pasidarė labai įdomus. Susiradau naujų draugų, užsidirbau pinigų ir nusipirkau pirmąjį savo namą - /maph 501. Jis buvo pirktas už 2milijonus litų(tada litai dar buvo). Pamenu dar kaip džiaugiaus (XDD). Atėjo 2014 metų vasara. Kadangi atsibodo dirbti medikuose nutariau juos palikti. Ir tą pačią dieną buvo atranką į ginklų prekeivius pas Emilis_Evil ir Vytenis_Blaack ir pagalvojau kodėl gi nenuėjus į vieną iš pelningiausių serverio darbų? Tai ir nuėjau į gp. Pradirbau 2 savaites, nieko gero ir nepasiekiau čia. Po to vėl sekė mano ūsio dienos. Įsidarbinau ūsiu ir vėl vežiodavau žmones. Prasidėjo mokslo metai ir įsidarbinau į "Taksi I" pas Volkswagen_Passat. Pradirbau mėnesį pasiekiau 4 rangą ir palikau nes irgi atsibodo (xd). Vėl sugalvojau nueiti į medikus ir kažką daugiau pasiekti. Pradirbau vėl mėnesį bet irgi nieko nepasiekiau. Po to sugalvojau nueiti į mechanikus pas tuometinį direktorių Arnas_Max. Mechanikuose dirbti patiko, pasiekiau labai daug ir buvau arti savo pirmojo įgaliotinio. Pradirbau apie ~2 mėn ir palikau. Sugalvojau kodėl gi nenuėjus t en kur pilna veiksmo - į gaujas. Nuėjau į Groove Street gaują. Pradirbau kelias dienas ir supratau kad gaujiniai ne man. Atėjo vėl vasara. Grįžau į medikus nes niekur tuo metu nesinorėjo eiti. Tuometu buvo direktorius Anglas_Frozy. Čia patyriau turbūt daugiausą nuotykių per visą laiką kiek žaidžiau sarge. Susiradau naujų draugų, pasiekiau labai daug. 2015-07-17 vakaras, vyko atranka apklausinėjau žmones. Galvojau eilinė atranka, bet ši buvo neeilinė. Direktorius Anglas_Frozy davė man įgaliotinį. Aš tiesiog labai džiaugiaus,  nes tai buvo pirmasis mano įgaliotinis sarge. Pradirbau apie ~4mėn įgl išbuvau ~2mėn. Tada buvau ir taksisuote daug kartų, ir radistuose, apsaugoj. Atėjo 2016 vasarą. sugalvojau nueiti į mechanikus pas direktorių Domaxz_Intensive. Dirbau dirbau, ir už savo gerą darbą gavau įgaliotinį. Ir iki dabar jį turiu. Tad tiek tos istorijos ir tikiuos neprailo skaityt.

 

Peace.

 

Renis_Auto

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Užsiregistravau į serverį 2012 metais, tuomet žaidžiau kai lavonas, galiausiai susiprotėjau ir 2016 metais turėdanas vos 300k (Taip... Per 4metus tik tiek užsidirbau, minimuma mokėdavo.) nuejau i TeamSpeak, laimėjau bazaru kovas, Tuomet turėjau 2,3mln, kėliausi xp (Nors ka aš ten ir kėliausi...), kėliau rida (Dažniausiai mašina neatlaikydavo 10min ir prude gulėdavo...). Galiausiai užsidirbau 11mln (Depozita rinkau.), nusipirkau nama (Lušną), mašina (Triperi) ir vipą (Brokuota). O poto Nuejau i tpls prie vyru kurie lošia iš pinigu. Pabandžiau ir aš, prapisau viska taip greit kaip

Žaibas Makvynas.

Spoileris

e89437028fa6802f68156310d4518c5729.jpg

Nepraradau vilties. Užsisakiau

Verslas nuo 0 pamokas.:

Spoileris

9bb121bca16f6f73b0354a67bfff1549348.jpg


Sekėsi hujovai, nes pirmą pamoką praleidau namuose žaisdamas Sarg'a

Poto atejau kita dieną mane išvadino tešlagalviu ir išmete...

O pinigus pasiliko.(0,48e)

 

O poto tapau valkata, kuris griove namus už dozę.

 

Išvada tokia.:

Nėra išvados. Gyvenk savimi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Pradejau žaisti gan senai net nepamenu kelinta diena ir kury vakara,metai buvo 2011m.Žaidimas prasidejo nuo RC išvežiotojo,laikuj begant istojau i Limuzinu vairuotojus ir laibai buvau laimingas,is mano miesto man pasiule i Gauja ''The Ballas''.Šaudymas pigiu narkotiku vartojimas bei Kekšės.Ir iki šios gražios dienos dar vis žaidziu ir net nežinau kada paliksiu šita Įdomū projokta. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Šiaip jau esu parašęs savo pilną istoriją bloguose, bet ten labai daug ir nenorėjau visko kopijuoti, todėl perrašiau trumpiau.

 

Viskas prasidėjo bėgant paskutinėms 2012 metų vasaros dienoms, kai draugas, kuris čia jau seniai nebežaidžia, pakvietė užsiregistruoti į šį projektą. Iš pradžių, nieko nenumaniau, galvojau, kad tiesiog pažaisiu ir nusibos, tačiau, kaip matome, tuo viskas nesibaigė. Susikūręs "random" slapyvardį pradėjau žaisti. Visada mėgdavau pinigus, todėl ir čia pradėjau nuo to - kėliau ridą už 500lt (tais laikais čia buvo ohoho!), daug dirbau tolimųjų reisų vairuotoju (tuo metu dar nebuvo su pakvietimu), taip ir bėgo mano dienos, kol galiausiai susigundžiau nusipirkti VIP'ą. Taip ir užsikabinau. Dažniausiai šuoliuodavau iš darbo į darbą, nė negalvodamas, kad šiame projekte viskas taip rimta - vis dar žiūrėjau į tai kaip į eilinį žaidimą, kur žmonės susirenka tiesiog laikinai pažaisti, kol galiausiai nusibosta. Tačiau, bėgant laikui, šis serveris vis labiau ir labiau mane įtraukė į savo rutiną ir pradėjau megzti pažintis, iš kurių kai kurios buvo išlaikytos net iki šių dienų. Šokinėdamas iš darbo į darbą užklydau į reporterius, kuriuose, išdirbus apie 2-3 savaites, Edvinas_Exelis man pasiūlė pavaduotojo postą. Žinoma, kaip eilinis darbų emigrantas, išbuvau lygiai 2 savaites ir atsisakiau posto. Po to jau nelabai atsimenu kur nuėjau, tačiau sekantis rimtas darbas buvo Policija pas Laimonas_Samg bei Nikita_Shavrov. Pasiekiau viską, net ir juodas mašinytes, buvau per plauką nuo pavaduotojo posto, tačiau aktyvumas pakišo koją. Iš tiesų, labai dėl to neliūdėjau, nes žinojau, kad, turbūt, nesusitvarkyčiau. Išdirbau 4 su puse mėnesio, kas tuo metu buvo pakankamai daug, ir palikau. Vėliau dirbau narkotikų prekeiviuose kur gavau tiek pavaduotojo, tiek direktoriaus postą. Ten susirinkau pakankamai didelį prekeivių patirties skaičių ir ne už ilgo gavau taksi 1 firmos direktorių, o po poros dienų sekė ir moderatoriaus pareigos, kuriose išbuvau apie 9 mėnesius. Tuo ir baigėsi pirmasis mano istorijos skyrius.

Pailsėjau ir po beveik metų pertraukos vėl prisijungiau.. Iš karto nuėjau į taksi, kaip labai patyręs darbuotojas greitai viską pasiekiau ir net gi buvau įkalbėtas užpildyti anketą į tuo metu vykusią moderatorių atranką. Gal tikėjausi, gal ne, tačiau praėjau.. Tai va, vėl gavau moderatoriaus pareigas, po kurių sekė globalus moderatorius bei DPKT pareigos. Su viskuo tvarkiausi beveik 7 mėnesius, kas sudėjus su praeitomis pareigomis jau gavosi virš metų. Gaila, bet laikui bėgant žaidimas darėsi vis nuobodesnis ir banalesnis, dingo noras žaisti bei prižiūrėti "begalvių armiją", todėl atsisakiau visų pareigų ir leidau tai daryti tiems, kam tai patinka. Vienintelis dalykas dėl kurio galbūt norėčiau grįžti į komandą, tai moderatorių chat'as bei kompanija. Kad ir kaip naiviai žiūriu į virtualų bendravimą ir vertinu realų, tačiau tikrai būdavo smagių akimirkų, kurios praskaidrindavo dieną ir kartais norėčiau, kad tai grįžtų. Dabar jau retas kas parašo. :38_worried:

Tai tiek tos mano istorijos, nežinau ar ji prasitęs, ar ne, bet šiuo metu taškas padėtas čia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

*Sveiki Tagi Aš sarge jau žadžiu kaip 1mėnsi ir noriu papasakoti istorija apie sarg.lt

Viena gražu vakra gyveno Hero_Gta jis neturėjo darbo pinigu artimu todėl jis buvo bomžas bet laikui begant jis susirado padoru darba ir susirado simpatija ir draugu jis ilgai nesdžauge tuomis laimės akimirkomis nes vina nakkti apie 00:00  jis buvo užpultas gaujos nariu iš jo atėmė pinigus tada Hero nusprendė nusišauti bet jam kažkas paskanbino i mobilu telefona jam pasiulė darba už 50‘000‘000 jis žinoma sutiko prima užduotis buvo nužudyti Laurynas_Noleifer 2užduotis sudalyvauti narkotiku gabenime kureme jam pasiėk sekmigai tačiau juos vijosi policija ir varius parieigunai bet nieko nepavyko narkotikai jau buvo nugabenti ir tada mafijos bosas paraše žinute hero -*Labas tu darbus atlikai ganėtinai gretai ir tave paskatinsime 50milijonu ateik ju atsimti pire apgruvoso pastato lauksiu 1:00 Mafijos BOSAS Admin_Bumeris.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Šuns istorija.

 

Viskas prasidėjo , kai su draugais pradėjom žaisti kitus sa-mp serverius , tai yra užsienietiški free-roam bei lietuviški rp serveriai, kuriuose žaidžia 50-100 žmonių , aš ieškojau tokio kuriame butų žaidėjų apie 1000, tuo metu ir radau sargą, o radau jį ieškodamas per SA:MP programą, jame pirmiausiai man į akį įkrito Sarg.lt, iškart prisijungęs į serverį nežinojau kiek ilgai šį projektą žaisiu , ir ar jis man patiks, bet iškart tik prisijungus bei užsiregistravus su paskyra Dedas_Karolis, iškart patiko ,kad po apmokymu supratau kaip žaist, tuo metu dar nebuvo nemokamo vipo, todėl viską turėjai susižinot pats , kas ir kaip nuo ko pradėt, tai vyko 2012 metų pradžioj, todėl drąsiai galiu sakyti, kad esu vienas iš tų kuris žaide 2011 metais, nors ir buvo gal 10 dienų po naujako, serveryje pagrindinis tikslas buvo keitinėti darbus, keliant kuo greičiau patirtį, dirbau menesį ar du "Ausiuose" (Kelių prižiūrėtojai), poto kažkaip kėliau ridą infernusui po 1k į km, kas buvo tais laikais milijonų milijonai, galėjai jaustis turčium turėdamas tokį darba, kontraktų nebudavo. Staiga važiavau ir Arnas_Max tuo metu darė atranką prie lv rato, aš tik spėjau padaryti /mapp ir jis buvo visai visai prie pat, galiu sakyti ,kad viskas taip ir buvo nulemta man ,kad dirbsiu mechanikuose didelį dalį žaidimo, buvo pirmi įlipe g arba pirmi pasiekė, nepamenu jau, tuo metu jis nusivežė mus į bazę ir darė apklausą, aš kadangi buvau sukčius ir tuo metu kai nuleisdavai žaidimą, nerodydavo ,kad užspaudėi escapą. patekau be jokių problemų , mechanikuose dirbau 4 mėnesius , aktyviai , turėjau aukščiausią rangą, bet viena diena , draugas Lukas_Janksa kuris tuo metu dirbo "The Ballas" gaujoi , man pasiūlė ateiti į gaujas, nes mes jau bendravom kurį laiką , per naktis taipat susitikdavom žaidime, tuo metu buvo direktorius James_Vercetti, pavaduotojas Cese_Piotr, apklausa į gaują buvo sunkesnė nei sunki, turėjau bent valandą skirti , mokymuisi apie gaują, turėjai eidamas ten žinoti visas taisyklės, neužtekdavo turėti aimą, ir mokėti vartoti, klausdavo visko, apklausos ilgos vykdavo, taip patekau ten per pastangas, o toliau nieko įdomaus kaip ir nebuvo, dirbau išvien mafijuose,gaujuose, labiausiai pasisekęs dalykas žaidime, tai kad likimas manę nuvedę pas Bond_Alen, nors jis ir buvo brisius pudelis, vistiek buvo mano autoritetas, Aldelis mielas, jo kailis buvo toks purvinas , kad pradėjo po kurio laiko slinkti kailis, tada jis dingo ir nebesirodė.

"DOGVA" turbut daug kas esat jau matė, kad egzistuoja tokia šunų grupuotė, taip ji atsirado per Bond_Alen, daug kas jį vadino šuniu, jis dėl to labai pykdavo, pas ji gaujoi įsitvirtinom kai kurie ,kaip "Šunys" vieni ir buvo katinai bet čia nieko tokio p.s sw Tropecai ,turbut atsimeni šitą dalyką :) , aš gavau vardą "Dognesas" nes "Sandnes" pakeistos į keturias pirmas raidės , ir pridėjau vietoj jų žodį "Dog" gaunas vardas Dognes, visą laiką tikėjaus , jog į manę žmonės serveryje taip kreipsis, kurie manę pažinojo, visalaik taip ir kreipdavosi į manę, 2013 metais nežaidžiau , poto po pusmečio gryžau , niekas manęs nepamiršo,  bent jau sampo draugai , tikrai visalaik prisimindavo ir sveikindavos, tas mane motyvavo , toliau laikyt "DOGVA" nes Bond_Alen berods jau apsileidęs buvo tada, prieš 2016 metus kai viskas su šunim jau buvo aprime, aš sugalvojau šitą dalyką prikelt, su Mantas_Žalgirietis, susitarėm ,kad laikysim šitą dalyką, ir jo neapleisim, neapleidom, kenkėm visiem , visais galimais dalykais, kas tik mus įžeidinėjo, bei nemėgo šunų ir garbino kates, poto prie mūsų prisijungė dar daugiau šunų, kas tik privertė "DOGVA" išgarsėti, mūsų daug klausinėjo , ar jum ne "Paleva" apsimetinėt šunimis?, kai kuriem , tesiog to neatsakydavau, nes nei supras kas ar ką, dabar atsovauju "DOGVA" esu vienas tas kuris neapleido šito dalyko, pavadinimą , sugalvojau aš, ir aš šitos grupuotės niekada neapleisiu, gyvensim toliau, ar žaisim toliau nežinau, todėl galiu dabar pasakyti visiems , kas galvoja , jog mes esam nenormalūs, žiūrėkit savo reikalus, nereikia priimti visko taip keistai, mes nesam nenormalūs, mes tesiog esam žmonės mylintis šunis, ir nereikia čia prikišti realaus gyvenimo, bet jaigu reikės perkąsim gerkles ir realiai. :275_feet:

 

Pagarbiai Dogva:205_dog: 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Mano žaidimo istorija : Taigi pradėjau čia žaisti 2016 metais , ne taip jau ir senai , šį serverį man pasiūlė draugas , aišku iš pradžių nepatiko serveris . Po mėnesio prisiregistravau i sarg.lt forumą , gavau pirma -REP , pradėjau rinkti daugiau . Pirmą kartą nusipirkau vipa iš mamos saskaitos , su vip pasidarė įdomiau žaisti . Po kiek laiko patekau į medikus , na va čia ir baigiasi mano istorija . Iki šiol nesuprantu žaidimo esmės ;) CYA .

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Aš nedalyvauju konkurse, tiesiog pasidalinau istoriją ir aš. :11_blush:

:195_crown:

Oh, negalvojau, kad teks rašyti kažką panašaus, bet paskaitęs kitų istorijas, norisi papasakoti ir savąją.

Mano žaidimo istorija prasidėjo čia 2011 metais. Galima sakyti, tai buvo visai pradžia, nes dar tuo metu serveryje žaisdavo nuo 100 iki 150 žaidėjų. Tiesa sakant, serverį rado mano draugas ir būtent jis mane čia ir pasikvietė. Prieš ateinant į šį projektą, niekad nežaidžiau SAMP, todėl kažkas naujo buvo visai įdomu. Pradžia buvo labai sunki, nes tuo metu mažai kas turėjo daug pinigų ir tokie dalykai kaip dalybos tais metais buvo retenybė. Kai pradėjau žaisti, turėjau kaip ir visi naujokai apie 20-25 tūkst. litų (dar tais laikais). Nusipirkau mašiną (merit) dar puikiai atsimenu ir buvau be teisių.. Dirbau picerijoje, vežiodavau picas, ten už kiekvieną nuvežtą picą gaudavau po 100 litų gal mažiau, tiksliai nepasakysiu dabar. Ir taip užsidirbau ant teisių. Žaisti buvo labai įdomu, gal pusė metų žaidžiau be VIP, dabar atsimenu, kai sudaužo kas nors mašiną, tai rr darydavau, kad mašina būtų ir vėl graži.. Tais laikais, buvo labai sunku patekti į darbą su pakvietimų, net į klubą reikėdavo ilgai laukti atrankų. Puikiai atsimenu savo pirmąjį klubą „Organizuoti“, šiuo metu bazė klubo yra pakeista.. Na, apie darbą su pakvietimų galėjau tik svajoti. Ilgai dirbau tolimųjų reisų vairuotojų, anksčiau tai buvo vienas iš geriausiųjų darbų be pakvietimo serveryje. Aj dar, prieš ateinant į trv ilgai dirbau ir reporterių, kas nežino labai senai darbas buvo irgi be pakvietimo. Su laiku, susipažinau su labai gerais žmonėmis, kurių dėja, projekte nebėra nuo 2013.. Puikiai atsimenu, kai nebuvau adminų, kai mane free mutindavo ir į jailą sodindavo free (tais laikais bausmės nebuvo griežtos) ir jailas buvo 9999 sec, tas pats ir mute 9999 sec.. Dabar prisiminus viską yra labai liūdna, nes senosios kartos nebėra ir sutikti tokį žmogų čia – retenybė.. Manęs dažnai klausdavo iš kur pas mane mafijos xp. Taigi, pirmas mano darbas su pakvietimų buvo gauja „The Ballas“. Ir apie 2 metus, mano darbai su pakvietimų buvo vien gaujos bei mafijos, būtent todėl turiu apie 600 tūkst. mafijos patirties taškų. Tiesa sakant, galvojau, jog šioje srityje dirbsiu iki pat galo, bet 2014 metų pradžioje, nusprendžiau palikti mafijas visam laikui. Ir žinot, jau beveik 3 metus nesu dirbęs ten, priežastis to yra pasikeitę žmonės, atsiradusios iš niekur ddos atakos bei svarbiausia – trumpalaikiai direktoriai.. Palikęs mafijas buvau kažkur 30 vietoje /top10 pagal mafijų xp, per 3 metus viskas taip pasikeitė, kad atsidūriau ~120 vietoje. Išėjęs iš mafijų, nusprendžiau išbandyti savo jėgas ten kur ramu. Sulaukiau medikų atrankos ir patekau. Po geros savaitės gavau įgaliotinį. Ligoninės direktorius tuo metu buvo Phil_Laak. Jau tiek prirašiau, kad manau, reikėtų mažiau rašyti.. Žodžiu, dirbau visur kur tik galėjau, mane dažnai kviesdavo patys direktoriai, kol nebuvo visokių Astijų ir panašių serverio frikų, buvau vienas iš žinomiausių serverio žaidėjų. Buvau vienas iš tos grupuotės Auste_Lola, Emma_Moon, Cepas_Gold.. Buvo dar keli žmonės, kurie buvo mūsų draugais. O, nu kaip aš galėčiau pamiršti žmogų, kuris man tiek laiko sueikvojo, tiek padėjo, žodžių visas telemundo serialas.. John_Diesel. Tai vienas iš mano geriausiųjų, kuris pardavė savo paskyra dar 2013 rugsėjį.. Puikai atsimenu klubą „Fermafia“ kur direktorius buvo John_Diesel su Glieba_Nachui (toks jo nickas). Oj, dabar jeigu rašysiu apie kiekvieną atskirai, tai tikrai užims daug vietos, žiauri nostalgija.. Jūs greičiausiai pagalvosite, kas tas Cyrus, ką jis čia pasakoja ir kam jis reikalingas.. Meilės, aš per labai trumpą laiką tapau čia „zviozda“ p.s. mano išgalvotas žodis, kuris neegzistuoja. Niekad savęs neiškėliau, bendravau su kuo tik buvo galima bendraut..

Kiekvienas nori daug milų, SK, vilų, autoriteto ir populiarumo čia, patarimas būtų toks:

„Norint kažko pasiekti, nereikia apie tai kalbėti garsiai. Viskas ateina su laiku, nereikia skubėti.“

Neturiu forume po 10k +rep, nesu buvęs moderatorius, prižiūrėtojas, nesu buvęs direktoriumi, bet patikėkite, tai nesvarbiausias dalykas šiame projekte! Tiesa, paskutinius 2 metus mano žaidimas čia sparčiai suprastėjo, jokių istorijų, intrigų.. O gi, kas mane atsimena iš senesnių laikų, žino, koks išdykęs berniukas esu, ir koks aš čia „drama queen“. Patarimas dabar tiems, kas iš senų žaidėjų nori, jog grįžtų „seni laikai“. To niekada nebus, mūsų laikai seniausiai baigėsi, mūsų karta taipogi išėjusi, kam keisti kažką naujoje kartoje, jeigu jie viskuo nepatenkinti? Viskas yra tvarkoje, bus naujų veidų, naujų istorijų, naujų intrigų.. Ir ko gero, projekto reitingai nekris bent jau tarp naujokų, pažiūrėkite patys, jog nepatenkinti vien serverio senbuviai bei ilgai čia žaidžiantys.. Aj ir populiariausias klausimas, kaip aš tapau free adminų. Atsakymas – Tiesiog paprašiau. Manau, aš jį sąžiningai pasiekiau. Ir dar, nebūkite pikti, bendraukit, sutarkit vienas su kitų, mažiau to pasikėlimo, mažiau ddos, ir patys pastebėsite, kaip bus įdomiau čia žaisti. Tikrai, noriu padėkoti kiekvienam čia žaidžiančiam. Kiekvienas iš jūsų yra ypatingas. Būkite atviresni ir jūs būtinai pastebės! Kad ir kokie šudžiai čia žaistų, aš jūs vis tiek visus myliu.

Ir tadadadam, mano bestukai, kurie čia seniausiai nežaidžia, žmonės, su kuriais čia praleidau gerus vakarus. Žmonės, kurie buvo yra ir bus mano širdyje..

John_Diesel, Ixioner_Glitched, Tautvis_Kumacka, Deivis_Mucius, Jurgis_Silver, Daniokas_Fiero, Auste_Lola, Cepas_Gold, Emma_Moon, Beata_Gold, Fokus_Marokus, Daliova_Pantera, Lukas_Asiliukas, Barbe_Vilte, Vilius_Suspekular… Atleiskit, ko nepažymėjau, šitie geriausi!!!

 

Atleiskite, už klaidas. :18_kissing_heart:

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...