Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Martynas_Baalsys

Stipri ideja ;) Teisesauga/Paprasti žaidėjai

Nuomonės  

59 balsai(-ų)

  1. 1. Nuomonės

    • Už, pritariu jog taip neturėtų būt.
    • Prieš, nepritariu


Rekomenduoti pranešimai

Sveikas, tai kiek suprantu, nori Sarg.lt projekto žanrą pakeisti į RolePlay iš RPG, tačiau to niekas, nedarys, o kas nesupratot, ką turėjau omenį, tai galima sakyti reiktų išimti visas komandas, nuo komandos /ant iki /bega ar dar kitų komandų.

Kodėl būtent paėmei tik policininkus, jai dirbęs teisėsaugoj ir žinai tą rutiną, tai manau suprastai, kam reikalingas "Num2", nes retas atvejis, kada žmogus bėga su automobiliu, dažniausiai su NRG ar kitu motociklu galų galiausiai su Mountain bike, tai kaip siūlai pagauti, tai uždraudžiam visus bike Jump, stuntus įvairiausius ir išima tegul NRG-500, vienu žodžiu panyram į RolePlay žanro projektą.

Padirbk savaitę, kokia teisėsaugoj suprasi, koks sunkus pareigūno darbas.

Nes visgi kodėl teisėsauga į savaitę ar dvi daro atrankas į teisėsaugą, nes retas žmogus, rimtai pasinerdamas į darbą po kelių dienų - savaičių pasiduoda, nes atsibosta vis gaudyti tapatį žaidėją, kuris bėga su NRG bei su draugų pagalba.

Todėl ir daug kas juokasi, vieną gaudo daug teisėsaugos ;/

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

4 hours ago, James_Stalker said:

Sveikas, tai kiek suprantu, nori Sarg.lt projekto žanrą pakeisti į RolePlay iš RPG, tačiau to niekas, nedarys, o kas nesupratot, ką turėjau omenį, tai galima sakyti reiktų išimti visas komandas, nuo komandos /ant iki /bega ar dar kitų komandų.

Kodėl būtent paėmei tik policininkus, jai dirbęs teisėsaugoj ir žinai tą rutiną, tai manau suprastai, kam reikalingas "Num2", nes retas atvejis, kada žmogus bėga su automobiliu, dažniausiai su NRG ar kitu motociklu galų galiausiai su Mountain bike, tai kaip siūlai pagauti, tai uždraudžiam visus bike Jump, stuntus įvairiausius ir išima tegul NRG-500, vienu žodžiu panyram į RolePlay žanro projektą.

Padirbk savaitę, kokia teisėsaugoj suprasi, koks sunkus pareigūno darbas.

Nes visgi kodėl teisėsauga į savaitę ar dvi daro atrankas į teisėsaugą, nes retas žmogus, rimtai pasinerdamas į darbą po kelių dienų - savaičių pasiduoda, nes atsibosta vis gaudyti tapatį žaidėją, kuris bėga su NRG bei su draugų pagalba.

Todėl ir daug kas juokasi, vieną gaudo daug teisėsaugos ;/

Sveikas sveikas, tu tiesiog neįsigilinai ką aš rašiau ;) Su kiekvienu num2 paspaudimu mašinos -100 gyvybių. 7 toki sustabdymai ir tavo mašina jau dega. ;) O dėl to man problemų nekyla ;) O dėl viso kito su tavim pilnai sutinku, patikėk žinau tą rutiną galbūt net geriau už tave :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 17 valandas(-ų), Martynas_Baalsys rašė:

Sveikas sveikas, tu tiesiog neįsigilinai ką aš rašiau ;) Su kiekvienu num2 paspaudimu mašinos -100 gyvybių. 7 toki sustabdymai ir tavo mašina jau dega. ;) O dėl to man problemų nekyla ;) O dėl viso kito su tavim pilnai sutinku, patikėk žinau tą rutiną galbūt net geriau už tave :) 

Na sakykim, jai neduos automobiliui damage, tai koks tikslas, tos funkcijos Num2, kadangi jai ir variklis užsigesins, bėglys visada turi komandą, /variklis, arba tokiu atveju padaryti, kad automobilį vestų apie 5-10sec.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 17 valandas(-ų), Martynas_Baalsys rašė:

Sveikas sveikas, tu tiesiog neįsigilinai ką aš rašiau ;) Su kiekvienu num2 paspaudimu mašinos -100 gyvybių. 7 toki sustabdymai ir tavo mašina jau dega. ;) O dėl to man problemų nekyla ;) O dėl viso kito su tavim pilnai sutinku, patikėk žinau tą rutiną galbūt net geriau už tave :) 

Iš mechaniku nusiperki rakta ir nėra bėdos lakstyt, yra žaidėju kurie sugeba begioti nuo teisėsaugos 3 ir daugiau h ir nesiskundzia

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

19 minutes ago, James_Stalker said:

Na sakykim, jai neduos automobiliui damage, tai koks tikslas, tos funkcijos Num2, kadangi jai ir variklis užsigesins, bėglys visada turi komandą, /variklis, arba tokiu atveju padaryti, kad automobilį vestų apie 5-10sec.

 

Anyways, seniau to nebūdavo, ir teisėsauga pagaudavo visus ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

On 2017-02-05 at 9:12 PM, Martynas_Baalsys said:

Anyways, seniau to nebūdavo, ir teisėsauga pagaudavo visus ;)

Tai seniau ir vielų nebūdavo , tai seniau ir ftb su swatais neturėdavo seasparrow ,  nelygink dabarties ir praeities ,  reikia tobulėti, atnaujinimai taip pat reikalingi . Tie kas labai nori gali begioti ir po 1-2. Tereik noro ir įgūdžių

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...