Eiti į turinį
Zodzio_Galia

Visa tiesa apie SARG.lt

Rekomenduoti pranešimai

Dalis GALIMOS tiesios, dalis sąmokslo teorijos. Kas liečia mane, jau minėjau jog aš jo neplanavau gauti, tiesiog mano optimistiškumas nenusileido, taip kad stengiausi. Mano įvaizdis yra suterštas jog greitu metu man būtų kokių nors šansų grįžti į komandą. Kaip ir minėjo Emilis, aš taip pat prieš rinkimus kontaktavausi su Tautrimu, bet ne su klausimu ar galiu grįžti į komandą. Mano klausimas buvo ar JO AKYSE aš turiu šansų grįžti į komandą, ar neesu pasišiukšlinęs prieš patį savininką. Atsakymas buvo pozityvus, gavau žalią šviesą ir paskatinimą pildyti, bet pažadėti nieko negalėjo nes VISKAS PRIKLAUSYS NUO KOMANDOS. Tai yra logiška. Komanda renkasi su kuo jie nori dirbti, demokratiškai.

 

Tavo pasisakymai apie 'Ramybės taką' daugumai nuskambėjo ganėtinai juokingai, turbūt dėl priežasties jog tu juos apibūdinai kaip kokią sektą, kuri ruošiasi užkariauti pasaulį :D Logiška padėti savo draugams, bet asmeniškai nemanau jog viskas vyksta taip kaip tu aprašei. Nebe tie laikai jog direktorius būtų taip paprastai 'duodamas draugams', taip lengvai pro pirštus nepraeis, taip kad nemanau jog kažkas imsis to.

 

Labai didelė dalis šio rašinio konteksto yra sąmokslo teorija, kurios tikslas yra skątinti negatyvumą bei pasipiktinimą situacija, kuri nėra bloga.

  • Patinka 5
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Manau, kad įdomiausias niuansas šioje situacijoje yra tas, kad laikai save tvarkdariu ir tvirtai tiki, jog buvai (esi) vertas moderatoriaus pozicijos. Tu sieki, o jei galėtum, padarytum taip, kad visi rinkimai būtų viešai skelbiami, o publika pasirinktų jiems palankiausią ir geriausią variantą.

 

Tiesa, pats save vadini žodžio galia, tačiau savo giliausias mintis nusprendei išreikšti prisidengęs anonimo kauke. Tu trokšti rinkimų proceso skaidrumo, tačiau pats nesi šios idėjos šalininkas, nes nepaisant to, ką parašei, vis tiek tiki savo būsima sėkme ir nenori jos paleisti vėjais atskleidęs savo tikrąjį vardą.

Apie ką mes čia kalbam?

  • Patinka 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...