Eiti į turinį
Vladislov_Locki

Skrydžiai lėktuvu.

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki visi.Pirmiausia tai noriu pasakyti atsiprašau jei buvo jau tokia tema sukurta ,bet aš tikrai ieškojau ir jos neradau.Na iš pavadinimo supratote apie ką kalbėsime.Klausiu jūsų žaidėjai apie skrydžius lėktuvu.Štai manęs laukia skrydis į Turkiją pirmadienį.Galbūt jau yra tokių kurie skridote lėktuvu ? Kaip įspūdžiai ? Nebijojote skristi ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tiesiai šviesiai sakau ZJBS ! Pakilimas ir nusileidimas man labiausiai patinka :D Kokius 3 kartus skridęs Vilnius-Londonas-Vilnius ir 1 kartą Vilnius -Dublinas-Vilnius.Nėra ko bijoti tiesiog jėga,žiauriai faina,ir aš kad ir dabar norėčiau kokį 30min paskraidyti nes visas 2.5 val atsibosta skristi :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Geico_Honda

I amerika skrydziai buna po 8valandas, tevas gyveno ten pries 7metus, kai tokie skrydziai ilgi buna duoda maisto gerti kiek nori (pepsi, sprite ir t.t) tai sake jau galia skrydzio lieka maisto ar gerimu kisa per prievarta valgyti :DD

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Na šis skrydis kuriuo dabar skrisiu tai kaip ,Geico, sakei nemanau ,kad koks irakietis įlips ypač Lietuvoje :D TezTour kelioninis tai niekas net nepateks manau į jį be kažkokio specialaus lapo. Šeip tėvai sakė ,kad kylam 5:30 atrodo iš oro uosto ,o jau ten būsim 8:30 ir sakė ,kad valgysim pusryčius :D Kai pasiklausiau tėvų ar bus ten valgyti skaniai kaip Lietuvoje..Tai atsakymas buvo: daugiau bus jūros gėrybių visokių krabų ir pnš. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Na pasidalinsiu savo skrydžio įspūdžiais,skridau kelis kartus vieną kartą į Graikiją,kitą kartą į Bulgariją,abudu skrydžiai truko apie ~3h,į Graikiją gal truputį ilgiau,man asmeniškai nelabai patinka skrydžiai,dar kai atsiranda visokie oro tarpai ir pradeda lėktuvas siūbuoti,na tie tarpai atsiranda,aki lėktuvas kyla aukštyn,nes reikia pasiekti,ten 9 km aukštį,o daugiau,tai ramiai skrenda visai liux,aišku stiordesės vaikšto,siūlo maistą,atsigerti,bet kainos aišku yra labai didelės,o tau patarčiau,geriau negalvoti apie blogą nuojautą,kad lėktuvui kažkas atsitiks,nes mln žmonių skrendą ir atsitinka mažiau katastrofų,nei su automobiliu ar autobusu,nes autoavarijų yra kur kas daugiau,bet aišku jeigu bijai,tai sunku,tai nugalėti,na o apie maistą kaip sakiai Turkijoj aišku labiau jis bus azijietiškas kaip sakiai bus toks iš jūrų gėrybių kas nors,bet kitą vertus,kam tu skrendi į kelionę,tam,kad pažintum labiau Turkiją,jos kultūrą,paragautum turkų tradicinių patiekalų,visada reikia nebijoti bandyti bei keliauti,nes gyvenimas trumpus ir reikia iš jo pasisemti kuo daugiau,kad nesigailėtum,kad nespėjai,kur nors nuvykti,ką nors pamatyti,,na šiaip sėkmės tau aš irgi šią vasarą skrisiu į Graikiją,tik į kitą salą ne Kretą,o Rodo,jeigu kas neaišku ir nori paklausti,tai būtent šioje temoje klausk,pasistengsiu atsakyti bei pagelbėti ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...