Eiti į turinį
Vladislov_Locki

Skrydžiai lėktuvu.

Rekomenduoti pranešimai

Esu skridęs ~10kartų. Iš jų 5 kartai į Turkiją. Pats baisiausias skrydis buvo pirmas. Tada nei nežinojau to jausmo kai skrendi. Kylant pradedi jausti pilve drugelius (tas pats kas sėdint mašinos gale ir važiuojant per kalniukus), po to užgula ausys ir negirdi kurį laiką daug ko, bet kai pakyla lėktuvas - pradedi viską normaliai girdėti. Spėju, kad tu ryte skrisi? Jei taip - lėktuve bus žiauriai šalta. Išlipsi turkijoj - tau žiauriai bus karšta. Skrydžiai man labiausiai patinka iš visų keliavimo būdų. Tai dėl to, kad tai yra greita, daug vietos. Važiuojant mašina ar autobusu labai nepatogu, jei karšta lauke, kai kuriuose autobusuose irgi karšta. Nepatogu sėdėti.. Jei kylo klausimų - rašyk

:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Baimės nėra, kiekvieną vasarą skrendu po 5-6 kartus pas šeimos draugus Airijoje ar Ispaniją atostogauti. Skrydžiai nėra baisūs, tiesiog sėdėti kokias 5 valandas užknisa (jeigu dar vaikas sėdi šalia ir verkia jau pamiršk miegą). Skrydžiai vargina daug mažiau, nei bilietų išsikeitimas, jeigu skrydis atidedamas.

  • Patinka 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Kaip ir Fezzed'as sakė, labai užknisa kai dar lektuve yra mažas vaikas, kuris pradeda verkt.. Tada belieka užsidėti ausines.. Na, šeip aš irgi esu nemažai kartų skridęs, ištikro man skrist patinka, tik nelabai kai kyla, bet viskas liux, dažniausiai stengiuosi sėst prie lango ir viską žiūrėt pro jį, nes vaizdų gali prisižiūrėt tikrai gražių :))

Na, arba užknisa kai judina tavo kėdę, pvz aukštas žmogus o tarpai būna kai kur siauri tai jam tenka įsirent i mano kėdę ir kai jis pajudina kojas man viskas jaučiasi, na žooodžiu, šeip afigenai, žymiai geriau nei su mašina ar kažkuom. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Baly, taip skrisiu ryte.Išskrendame berods 4:30.Jei sakai ,kad jausmas lyg važiuotum per kalniukus su mašina gale tai fantastika...Užgula ausys ir nieko negirdi ? Irgi px :D Šeip klausimų kaip ir neturiu.Nebent kas buvę Turkijoj kokie įspūdžiai ? Ką aplankėte ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Evaldukass_Sarg

Neskrides dar, bijau biski, bet labai noriu skristi, nera ko bijoti juk gyvenimas tik 1 ir turi tik 1 galimybe per savo gyvenima todel nereikia nieko bijoti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...