Eiti į turinį
Zilvinas_Sandnes

Astral projection (Out of body experience)

Rekomenduoti pranešimai

prieš 10 valandas(-ų), Gytis_Driftingas rašė:

Visus jumis reiktu perduot policijai, uz narkotiku vartojima.

 

prieš 4 minutes(-ių), Rick_Sanchez rašė:

/gydytis

Tipiniai sarginiai XD, ką man apie tokius kaip jūs pasakyt, niekas neprašė jūsų čia free-postint, šita tema yra tiems žmonėm, kurie supranta tokius dalykus, o jeigu jūs daugiau nieko nežinot ,kaip sargą žaist, tai sėkmės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Zilvinas_Sandnes rašė:

 

Tipiniai sarginiai XD, ką man apie tokius kaip jūs pasakyt, niekas neprašė jūsų čia free-postint, šita tema yra tiems žmonėm, kurie supranta tokius dalykus, o jeigu jūs daugiau nieko nežinot ,kaip sargą žaist, tai sėkmės.

www.reddit.com/r/iamverysmart

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 11 valandas(-ų), Zilvinas_Sandnes rašė:

 

Tipiniai sarginiai XD, ką man apie tokius kaip jūs pasakyt, niekas neprašė jūsų čia free-postint, šita tema yra tiems žmonėm, kurie supranta tokius dalykus, o jeigu jūs daugiau nieko nežinot ,kaip sargą žaist, tai sėkmės.

Aš sargo nežaidžiu, sėkmės ir tau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Martynas_Nomercy rašė:

@Zilvinas_Sandnes gerai, kad domiesi tokiomis temomis, bet nesiūlyčiau tuom dalintis su sarg žaidėjas, kadangi čia 95% žaidžiančių yra labai, labai žemo mentaliteto. sėkmės!

Ačiū, tesiog kažkaip galvojau ,kad atsirastų ir čia forume vienas arba kitas iš tokių žmonių, kuris žinotų apie visus šituos dalykus ir pan, pabendraut ir pasidomėt įdomu, o tie kiti tikiuos, kad tesiog praeis pro šalį ir viskas. :231_wolf:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 6 valandas(-ų), Keilo_Dollar rašė:

čia susiję su third eye kažkas?

Realiai reiketų paklausti daugiau išmanančių žmonių, bet iš dalies manau ,kad taip ,jeigu daugumai vibracijos prasideda kaktos srityje, na bet gali ir būt del kitų dalyku, dauguma žmonių medituojant, sutelkia dėmesį į trečiają akį, ir kiek žinau, kad praktikuojant tą projekciją veiksmingiausias metodas koncentruotis vien ties trečia akim, tai vat nežinau realiai sidabrinė styga lyg iš kaktos eina, nežinau pats ,kaip suprast, tebunie iš dalies susyja, gal atsiras žmonių kurie daugiau žino apie tai.

  • Ačiū 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...