Eiti į turinį
Zilvinas_Sandnes

Astral projection (Out of body experience)

Rekomenduoti pranešimai

8/9/2017 at 02:41, Erikas_Fun rašė:

bbž domėjaus aš ankščiau tais astral projection lucid dreams t.t, bet paskaičius pamačiau, kad astral projection dar consequences gali turėti tai aš nebandžiau.

Na žinoma gali ten prisidirbti manau, jeigu ten vat ir keliauji kur nereikia kaip ir kažkas sakė, bet šiaip sako vieni ,kad tipo gali but blogai o kiti sako, kad išvis tau tas dalykas nepakenktų niekaip, nes tipo kalbant apie astralinį kuną, jam nieko neatsitiks, pajausi ten kažkokią baimę ar ką sugryši į kuną atgal, na aš dar pats nieko realiai nežinau apie tai kas ten, bet jeigu jau pradedi tai manau atsargiai reiketų ten elgtis vistiek o dar ypač kai pasakoja apie tas butybės kur energiją siurbia, tipo iš tavo baimės maitinasi ir pan xD

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

8/3/2017 at 01:34, Arnas_Anatomys rašė:

krc aš irgi seniau domėdavaus ir vakar kaip tyčia filma pažiejau, kur pasakojo bsk apie tas astralines keliones. Esu bandęs kokius 10 kartų virvės tą metodą, kai įsivaizduoji kad trauki virvę. Jauciau, kad jau buvo pradėję veikti, nes pradėjau nebjaust rankų, tai issigandau ir nebedariau ta nakti. Pats darydavau visada prieš miegą, db vėl žadu bandyt, nes gi nieko neprarandi :D O šiaip ką domina tokie dalykai, tai siūlau pasiskaityti angliškuose frm, pažieti tut ir pabandyti, nes tai visiškai nepavojinga. Ždž, jei kažkada pavyks, aprašysiu kaip ką dariau, ką mačiau ir pnš.

aš visada žinojau, kad kažkas blogai su tavim draugeli ;d 

  • Haha 1
  • Liūdnas 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Jei neišeina visiškai atsipalaiduoti pradėk medituoti, pats bandžiau, bet niekaip nepavyko įeiti į astralą. Jei bijau tų būtybių astrale, tai jos tik tavo pasąmonės būtybės, nustok žiūrėti siaubo filmus, skaityti panormalius reiškinius, nes viską ką perskaitai, matai, galvoji keliauja į pasąmonę. Pačiam praradus viltį išbandžiau pilnai atsipalaiduoti išbandžiau lucid dreaming ( aktyvus sapnavimas) , tai ne tas pats kaip astralinės kelionės, bet kur kas paprastesnis būdas išbandyti naują patirtį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 27 minutes(-ių), Karsas_Nitro rašė:

Jei neišeina visiškai atsipalaiduoti pradėk medituoti, pats bandžiau, bet niekaip nepavyko įeiti į astralą. Jei bijau tų būtybių astrale, tai jos tik tavo pasąmonės būtybės, nustok žiūrėti siaubo filmus, skaityti panormalius reiškinius, nes viską ką perskaitai, matai, galvoji keliauja į pasąmonę. Pačiam praradus viltį išbandžiau pilnai atsipalaiduoti išbandžiau lucid dreaming ( aktyvus sapnavimas) , tai ne tas pats kaip astralinės kelionės, bet kur kas paprastesnis būdas išbandyti naują patirtį.

aš va pats naudoju retkarčiais guided meditation, tai kai pvž pasijungi per ausines ir kalba tuopačiu atpalaiduoja visiškai ir padeda atsiskirti nuo kūno, rekomenduoju išbandyt Paul Santisi meditacijas, jų yra pilna ir visokio pobudžio p.s kas ilga laika nesapnuojat sapnų pabandykit jo meditacijas, praktiškai po meditacijos visalaik turiu sapnus, turėjau ir sąmoningą ,bet tuom pasibaigė ,kad nespėjau jo patirt tesiog supratau,kad sapnuoju ir atsibudau iškart.

https://www.youtube.com/user/directimpactshow/videos

 

Redaguota , redagavo Zilvinas_Sandnes
  • Ačiū 1
  • Sutrikęs 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Chiorni_Bumer rašė:

Paskui su hydra sapnuodamas kaip vidrickas šaudysi

:DD kas buna jei isskrendi ir ten tipo nebegryzti? ar tipo automatiskai gryzta

Redaguota , redagavo Kestas_Juskauskas
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 2 valandas(-ų), Kestas_Juskauskas rašė:
prieš 2 valandas(-ų), Kestas_Juskauskas rašė:

Nu tu cia ir uzvedei, reiks pasiziuret kaip cia padaryt,  cia butent pries miega ar bet kada gali?

:DD kas buna jei isskrendi ir ten tipo nebegryzti? ar tipo automatiskai gryzta

Tau tereikia pagalvoti ,kad nori gryžti į kuną ir gryš XD nu arba pvž išsigąsti labai, ir automatiškai sugryžta, bent jau taip pasakoja tie ,kurie jau patyrė tai, betkada kiek žinau gali, bet rekomenduoja daug kas, atsikėlus po miego pvž, nejudinti kuno ir pradėti seansą, nežinau čia pasidomėti geriau reikėtų ,kaip ir kur geriau.

Redaguota , redagavo Zilvinas_Sandnes
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...