Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Admin_Bumeris

Versija 2.0.29 SPD pakeitimas, nauja medikų siūloma paslauga

Rekomenduoti pranešimai

Laimonai - Kad tu tik ta žodi moki sakyt : "Pavydi" "Pavydi"

Niekas čia nebepavydi.

Pats gal ir pavydi. ;)

nenusisnekek,dar paneik kad tie kurie stumia del to tai ne del pavydo ? ,jei neturi kur postu rinkt tai aik y off topic.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Tadas_Dealeriuxx

Toks jau grybas su situ atnaujinimu SPD budavo SPECIALUS darbas o ka jus norit kad jis butu kaip suknisti usiai ar ka?????? NESAMONE Aadmin_Bumeris ne kas kitas turi buti SPD direktorius...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Žinot perskaičiau aš jūsų visų pranešimus ir pritariu didžiajai daliai iš jūsų. Manto nesmerkiu ir tikrai nestumsiu kad jis "verchas ir pnš" nes pats esu su juo bendravęs ir gerai jį suprantu. dabar išreikšiu savo nuomonę smerkit nesmerkit man nesvarbu serveryje nebesilankau.

1. Dėl Pesliako - Mano manymu ribos buvo peržengtos, nes Policijos Departamento direktorius turėtu gerbti kitus serverio žaidėjus būti tolerantiškas, bet pažįstų Mantą ir suprantu kad jis yra linksmų plaučių virukas ir mėgsta pakelti nuotaiką. Ir manau už tai galime jam atleisti juk visi darome klaidas.

2. "Mantas pasikėlęs" - Kadangi Mantas yra Policijos Direktorius ir dabar įvyko daug šaunių atnaujinimų kurie padidino smagumą, įdomumą dirbti PD, todėl Mantas sulaukia daugiau įkirių /sms Žinučių į kurias jis turėtų atrašyti (kogero to nedaro) ir po dienos gauto floodo, patikėkit mielieji jau tikrai nebesinori atrašinėti ir senbuviams ir padėti žmonėms. Todėl teigimo kad jis pasikėlęs neužskaitau.

3. Mantas nesusitvarkys su savo pareigomis - Daug sakot kad Mantas nesusitvarko, floodiną, uždonatino visus savo Xp. Taigi iš bendravimo su Mantų žinau kad Donatina ne jis, o kiti žmonės. Nesusitvarkys? Tai žmonės pasižiūrėkim ką jis išrinks mėnesio darbuotoju ir ką paims į SPD. Na o jei priims neteisingai arba tikrai padarys kažką blogą tada ir sakykit kad jis blogas, nesusitvarko ir pnš. Manau istorija kartojasi kaip ir su Sigitu, jis daug ką padarė serveriui, visi stumė stumė bet tik žmonės kurie jį pažįsta gerai apie atsiliepė.

Mano išvada: Duokit Mantui laiko ir pasitikėjimo ir nespauskit jo taip stipriai. Apie Invision pasakyt nieko negaliu kaip apie Policijos pavaduotoją. Bet Mantas ir davė kelias neblogas įdėjas kurias įdėjo į forumą.

Patarimas Mantui: Būk santūresnis, užsibindink dažniausiai klausiamus klausimus kad galėtum padėti žmonėms kurie nori kažką sužinoti apie Policiją, būk tolerantiškas ir suprantyngas kitiems serverio žaidėjams, nesakau kad juokauti nėra gerai, bet daryti tai šiek tiek švelniau.

Tai tokia mano nuomonė, ir man iš tiesų giliai p* ar jūs ant manęs stumsit ar ką apie mane manysit.

Peace out.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...