Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Admin_Bumeris

Versija 2.0.29 SPD pakeitimas, nauja medikų siūloma paslauga

Rekomenduoti pranešimai

Svečias Tomas_Kival

Invision spd valdo, o ne mantas:

[12:35:29 AM] Lukas ''Q'': tu k1

[12:35:38 AM] Lukas ''Q'': kaškokiam ******** invisionui spd atidodi?

[12:35:45 AM] SARG.lt administracija: ja

[12:36:28 AM] Lukas ''Q'': nu aišku žiaurus

Tai juk atnaujinime aiškiai parašyta: "Į slaptają policiją gali priimti policijos direktorius (/priimtispd, kitos komandos tokiospat)". Tiek Mantas, tiek Invisionas galės valdyt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Aš jūsų nesuprantu...Kaip taip tai atnaujinima - Puikus ,bet šį karta gaunas,jog blogi ir mes su invision patys blogiausi..Nu jo šaunu tikrai šaunu..Atsirado Tomas_Kival kruis mus užgina ir aš jam esu labai dėkingas..Nes 2 prieš visus neatsiginti...O 3 - tai jau galia :lol: Vienu žodžiu ..Daug kas pyksta ant mūsų dabar...Negi mes kalti?Negi reikia " stumti " ?.. :unsure:

Mantai, ant jūsų nieks nepyksta ;) Jums tiesiog labai pavydi ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Aš jūsų nesuprantu...Kaip taip tai atnaujinima - Puikus ,bet šį karta gaunas,jog blogi ir mes su invision patys blogiausi..Nu jo šaunu tikrai šaunu..Atsirado Tomas_Kival kruis mus užgina ir aš jam esu labai dėkingas..Nes 2 prieš visus neatsiginti...O 3 - tai jau galia :lol: Vienu žodžiu ..Daug kas pyksta ant mūsų dabar...Negi mes kalti?Negi reikia " stumti " ?.. :unsure:

issakiau savo nuomone,paziurek virsui,tikrai nestumu.matau invision tvarko darbuotojus,todel ginsiu ir as.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Jis jau nebedirba, buvo išmestas, gavo papeikimą :)

to ir tikejausi,dekui ,manau tokiu fintu nebus ir viskas bus gerai ;) nepavydekit jus mantui ir invisionui,isrinko tai isrinko.kita karta gal pasiseks ir jums.as esu tokios nuomones,nes pavyzdziui dabar pildo koks zaidejas anketa y dyr.tiek nolifina ir isrenka manta,iskart jam pyktis,kodel ne as ? nu ir is pavydo kenkia,kad tik nuverstu is posto,bet kokios tai naudos duoda,ogi jokios!!!as uzpildau,nepatenku as ,patenka mano pazystamas,draugas,kolega,ar bet koks kitas zaidejas,as jy pasveikinu ir palinkiu sekmes direktoriaujant,laukiu kitu atranku ir tikiuosi kad kaskada ir as tapsiu tuom direktoriumi.jeigu nuverstu koks zaidejas manta,ir jis po kaskiek laiko taptu dyr,tada mantas turi pilna teise atkersyti ir padaryti ta pati.geriau su visais graziai ir laukti savo sanso.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Zydrunas_White

Mantai, ant jūsų nieks nepyksta ;) Jums tiesiog labai pavydi ;)

ne nu tu gal vapsie. "pavydi " ? ir as gal pavydziu nes issakiau neigiama pozicija ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Donaldas_Donald

Invisiona,matosi kaip jus puikia tvarkotes,kai iskvieciau pastiprinima atleke pd Donaldas_Donald ir paskiau kad musasi civilis,kuris uzpuole bonapart_gonzalez,donaldas nieko nedare,bonapartas sako tai atliksi savo darba ar ne,ir parase "aikit naxuj" pakartojo berods 2 kartus ,ss yra pas bonaparta jei tau tokie dalykai idomu,manyciau kad nelabai,ir tu tai vadini tvarkymusi ?pesliakas,donald gera pd tvarkos pavyzdi rodo.

A tu nesveikas ? Ar tu nematei kad tas uzpuolikas RR padare? tai ka man ** irgi rr daryt kartu ? krv toks nevykelis negaliu . Jau rimtai nervini tu angele supistas. Man pohuj ka tu sakai , ir man bus pohuj .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

A tu nesveikas ? Ar tu nematei kad tas uzpuolikas RR padare? tai ka man ** irgi rr daryt kartu ? krv toks nevykelis negaliu . Jau rimtai nervini tu angele supistas. Man pohuj ka tu sakai , ir man bus pohuj .

Aiškus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Salvis_Gta

Mantai, ant jūsų nieks nepyksta Jums tiesiog labai pavydi

Mes pavydim? :DDD

O gal tu pats keistuolis tad pavydelka esi. :lol: :lol: :lol:

Aš nei biški nepavydžiu.

Tik sakau kodėl būtent mantui šitą suteikė?

Ką jis toks išskirtinis?

Gi mes visi lygus esam...

P.S ant jūsu nestumiu tik sakau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Niekas jum blt nepavydi reikia visiems rašyt "o puikūs atnaujinimasi?" ne, kas ką mano, tas tą ir sako. Esmė tame, jog nuo šiol kad ir kas bebūtų PD direktorius, jis turės 2x daugiau privilegijų negu kiti direktoriai, dėl to visi ir pyksta. O Invision'ui aš nieko nesakau, būtų jis PD dyrikas o ne pav, žinau, kad jis susitvarkytų su SPD direktoriaus postu, bet Mantas.. Užsidonatines mėnesi žaidžia o jau SPD dyrikas. Nu krc, tyliu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Niekas jum blt nepavydi reikia visiems rašyt "o puikūs atnaujinimasi?" ne, kas ką mano, tas tą ir sako. Esmė tame, jog nuo šiol kad ir kas bebūtų PD direktorius, jis turės 2x daugiau privilegijų negu kiti direktoriai, dėl to visi ir pyksta. O Invision'ui aš nieko nesakau, būtų jis PD dyrikas o ne pav, žinau, kad jis susitvarkytų su SPD direktoriaus postu, bet Mantas.. Užsidonatines mėnesi žaidžia o jau SPD dyrikas. Nu krc, tyliu.

nusisneki,mantas irgi gerai tvarkosi,pavyduoliai tik pavydi kad jie gavo spd.abu susitvarkys

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...