Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Admin_Bumeris

Versija 2.0.29 SPD pakeitimas, nauja medikų siūloma paslauga

Rekomenduoti pranešimai

iš dalės pasakysiu nepritariu tam, nes manau pd direktorius nemokės šia galimybe naudotis :)

Teisybę sakai , aš prieš kad jis taip padarė , blogai dabar su tuo PD direktorium bus , priiminės ten kas PD yra ir pnš , tai jis dabar išeina 2 darbų direktorius , nesąmonė kuom jis skiriasi nuo kitų direktoriumi , viskas gerai su atnaujinimais man taipogi nepatiko tas su SPD.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Saulius_Pingvinas

Iš pradžių būvo taip į SPD būvo keli žmonės būvo išties sunku pakliūti,nes tik Bumeris priimdavo,o dabar spėju jau dirba Rule_Tonto ir visi Invision ir Manto draugai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Iš pradžių būvo taip į SPD būvo keli žmonės būvo išties sunku pakliūti,nes tik Bumeris priimdavo,o dabar spėju jau dirba Rule_Tonto ir visi Invision ir Manto draugai...

Dirba tik 7 žmonės, be bumerio 6 nieko nėra priimta į SPD.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Zydrunas_White

Kas buvo PD black liste, nebijokite, išvalysiu black listą, į SPD priimsime tik labai pabrežiu LABAI nusipelniusius darbuotojus, SPD bus aktyviasnis darbas.

na va ir pirmas nesamoningas atnaujinimas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Salvis_Gta

JAU KOKIA NESAMONIU NESAMONE del SPD, dieve apsaugok, prasides visokios mini atrankos i SPD, tai taps paprastu darbu... Bumeri, kuo skubiau taisyk viska, nes dabartinis PD direktorius Mantas_Jeferson tikrai su tuo nesusitvarkys... Jai jau taip tingi tvarkyti SPD reikalus isrink atskira direktoriu tik siam darbuj pvz. Qyana, bus 3x didesne nauda. Nebijau isreiksti savo nuomones, tad pasakysiu Mantas_Jeferson tikrai nevertas net mediku direktoriaus, didziausias servo subinlaizys, flooderis, pesliako palikuonis, paziurekit, kaip jis issidirbineja su tom dainom, isivaizduoja, kad jis yra baisiai didelis vierhas. As visu 100 proc. pritariu senajai Narkotikas_Mafjozas nuomonei, perlausti ji per puse. Atejo, kazkokia malalietka i serva, uzsidonatino, nusipirko xp ir jau baisiai sustras, dar direktoriu gavo, dejau. Paziurekit, i koki cirka pavirto PD dabar ir kokie PD buvo Carl_Johnson laikais, beja sios nelygios teises neleis kitiems direktoriams atlikti savo darbo, visi nores tik i PD ir kuo labiau prinerti, kad gautu ta SPD pakvietima. Nelaukiu jokiu komentaru i mano komentara, nei + ar - rep. Nebijau isreiksti savo nuomone, i sikna nelendu ir man niekas nevadovaus.

Q - Tau irgi pritariu..

Visiems pritariu kam nepatinka tokios privilegijos direktoriams kaip gauna kone geriausią darba serve.Bumerio daryta...

Svarbiausia už nieka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...