Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Admin_Bumeris

Versija 2.0.29 SPD pakeitimas, nauja medikų siūloma paslauga

Rekomenduoti pranešimai

Kol Mantas bus direktorius as atsakau, neisiu nei i SPD, nei i PD, i PD direktoriu nekanditavau ir net nesiruosiu, tai ko man pavydet ? Bleha, jus tik mokat "pavydi, pavydi, Mantai, matai, kad pavydi", bet kai nera ko pavydet, tai reiskia yra kita priezastis ? O tai reiskia, kad reikia kazka keisti ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Tomas_Kival

Kol Mantas bus direktorius as atsakau, neisiu nei i SPD, nei i PD, i PD direktoriu nekanditavau ir net nesiruosiu, tai ko man pavydet ? Bleha, jus tik mokat "pavydi, pavydi, Mantai, matai, kad pavydi", bet kai nera ko pavydet, tai reiskia yra kita priezastis ? O tai reiskia, kad reikia kazka keisti ...

Iš kur jūs visi taip žinot, kad nesusitvarkys, kad reikia keisti. Jūs pas jį dirbot, su juo bendravot?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Kol Mantas bus direktorius as atsakau, neisiu nei i SPD, nei i PD, i PD direktoriu nekanditavau ir net nesiruosiu, tai ko man pavydet ? Bleha, jus tik mokat "pavydi, pavydi, Mantai, matai, kad pavydi", bet kai nera ko pavydet, tai reiskia yra kita priezastis ? O tai reiskia, kad reikia kazka keisti ...

sutinku su vodze,reikia kaska keist,istikruju nei ant manto nei ant invision nesu UZSIROVES,truputuka nusivyles nes kai kurie darbuotojai neatlieka savo darbo.Pradzioje man abu labai patikote kaip vadovai,(nuo invision atejimo),pd buvo mandagus,reagavo y iskvietimus,vale /ieskomi sarasa ir ne vien tik 20 ar daugiau o ir 10 buvo maziau.atrode viskas gerai,taciau dabar kaip sakiau esu truputeli nusvyles,nes dauguma pd nelabai gerai atlieka savo darba.Daugiau matau Invision pastangu,kadangi jis y zaideju skundus atsizvelgia,padaro /pzu,gal mantas neturi tam laiko kad stebetu darbuotojus ,taciau jis neprastai direktoriauja ,tik griesciau reiketu elgtis su darbuotojais.Labai tikiuosi kad jus mantai ir invision sutvarkysit savo darbuotojus ir niekam nekils pavydo ar dar koki machinaciju primalt,o del spd nieko nematau blogo,tures kiti didesne galimybe patekti ten,nes bumeris tikrai labai retai ka paimdavo.Invision pamenu tikrai gera direktoriu bunant swatuose,bei ftb.abiejuose darbuose puikiai susitvarke,ir dar pd darbe bent jau matosi kad deda pastangas.Mantas taipogi kiek teko matyt jy armijoje buvo nepasikeles kaip kiti teigia,o normalus zaidejas,nemaciau kad butu papeikimu.Manau kad esate tinkami darbui,ir sutvarkysite viska GERAI,to jums ir linkiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Emilis_Gafas

Nieko blogo apie mantą nesakom Susitvarkys jis ir manau kuo puikiausiai, bet vat, nesamonė iškilo tame, kad mantas turi du postus, ir kuom jis išskirtinis, na bet laikas manau viską parodys. NEPAVYDŽIU ..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nieko blogo apie mantą nesakom Susitvarkys jis ir manau kuo puikiausiai, bet vat, nesamonė iškilo tame, kad mantas turi du postus, ir kuom jis išskirtinis, na bet laikas manau viską parodys. NEPAVYDŽIU ..

tai tame ir esme

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Kol Mantas bus direktorius as atsakau, neisiu nei i SPD, nei i PD, i PD direktoriu nekanditavau ir net nesiruosiu, tai ko man pavydet ? Bleha, jus tik mokat "pavydi, pavydi, Mantai, matai, kad pavydi", bet kai nera ko pavydet, tai reiskia yra kita priezastis ? O tai reiskia, kad reikia kazka keisti ...

Šimtu procentu pritariu tau. Nejaugi puse servo sukiltų pavydėti? Ypač tokie, kurie užima garbingus postus (Cosa Nostra direktorius, buvęs, ir kogero geriausias S.W.A.T direktorius). Jūs manot, jog jie pavydi? Nė velnio, su tokiais postais, mėnesiukas antras ir jie jau tupėtų SPD. Visi iškarto pavydi, pavydi... Nesugalvojat kitų priežasčiu ir tiek... Šiuo atvėju tėra tik dvi būklės: subinlaižiai ir pavyduoliai? Ar jūs tokie buki, kad nesugalvojat kitų priežasčiu? Nė vienas iš mūsų (bent jau aš, Vodze) nepildėme anketų į PD direktorius, ir kogero, nesiruošiame pildyti... Apie Vodze nelabai tekalbu, labiau kalbu už save.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Invisiona,matosi kaip jus puikia tvarkotes,kai iskvieciau pastiprinima atleke pd Donaldas_Donald ir paskiau kad musasi civilis,kuris uzpuole bonapart_gonzalez,donaldas nieko nedare,bonapartas sako tai atliksi savo darba ar ne,ir parase "aikit naxuj" pakartojo berods 2 kartus ,ss yra pas bonaparta jei tau tokie dalykai idomu,manyciau kad nelabai,ir tu tai vadini tvarkymusi ?pesliakas,donald gera pd tvarkos pavyzdi rodo.

Jis jau nebedirba, buvo išmestas, gavo papeikimą :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nieko blogo apie mantą nesakom Susitvarkys jis ir manau kuo puikiausiai, bet vat, nesamonė iškilo tame, kad mantas turi du postus, ir kuom jis išskirtinis, na bet laikas manau viską parodys. NEPAVYDŽIU ..

Invision spd valdo, o ne mantas:

[12:35:29 AM] Lukas ''Q'': tu k1

[12:35:38 AM] Lukas ''Q'': kaškokiam ******** invisionui spd atidodi?

[12:35:45 AM] SARG.lt administracija: ja

[12:36:28 AM] Lukas ''Q'': nu aišku žiaurus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...