Eiti į turinį
Tautrimas_Juska

Ką mėgsti veikti?

Rekomenduoti pranešimai

Prisijungus į serverį, įdomiausia veikla kuria užsiimu yra važinėti užmiesčiais įsijungus kokią nors radijos stotį. Kodėl tai mėgstu daryti? Dėl to, jog tokiu būdu galiu atsipalaiduoti po dienos rūpeščių, klausydamas mėgstamos muzikos. Dirbant darbą su pakvietimu, toks laiko praleidimas tikrai neblogas. Nereikia stumdytis masinomis miesto centre, niekas tavęs neapšaudo iš niekur nieko, tiesiog ramiai praleidi laiką, kas ir yra kompiuterinių žaidimų tikslas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Kiekvieną kartą prisijunges į serverį mano veikla būna kasdieninė, bet nepabostanti. Didžiausia veikla tai yra susije su darbu :  daryti darbuotojam akcijas, turgelius, ginklų paketus, o kai su darbu visi reikalai būna atlikti,  tai važinėju su ,,NRG" po miestą, bet mano važinėjimas nebūna beprasmis, pamates naujoką jiem padedu , papasakoju apie serverį, kurie dar nieko apie jį nežino, aprodau visas būtiniausias vietas, atsakinėjų ir jų rūpiamus klausimus apie serverį, truputį padedu finansiškai, paaukoju jiems ant teisių ir pirmojo automobilio. Štai ką aš mėgstu veikti serveryje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveiki, taigi ką aš mėgstu ,o gi gauti banus for free, labiausiai patinka mafijų karai. Laisvalaikiu per žaidimą žudau žmones for fun. Mėgstu užsiimti namo statymu. Mėgstu daryti pinigus per žaidimą, nes ten galima nusipirkti viską net ir kredų dabar kursas kreditu už 100 maždaug 5m liktais nu nesigilinkim ban esu gaves free tai nežinau tiksliai. Tai va kam patiko +rip  <_<  Dw.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveiki visi.
Sargas man tarsi kaip 8 Pasaulio stebuklas, jis atgaiva kūnui bei mintims po sunkios darbo dienos realybėje.Sarge žiauriai patinka žaisti gaudytinių po tpdrag be nervinti kitus žmonės kurie nemėgsta usiu, nes mes dirbame savo darbą idealiai. Dar patinka važiuoti lėtai, kad matytu gaidžiai (BAAAAM). 
Sveikinu su gimtadieniu Sarge! Laukiam jubiliejaus!!!

  • Už 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Laba vakara,megstu mutinti zaidejus kurie skelbia skelbimus i /vip ir taip prarandama iskvietimu reporteriams,bet jeigu uzmutinu reason (3600 /vip ne tam,kviesk rep,pirk skelbimus ir busi unmute :) ) tuomet kiti susimasto ir tai padaro poto gauna unmute.Kita megema veikla prasyti per // heal su zaidejo id,bet tai is vienos puses ir gerai ir blogai,blogai tas jog medikai tuo mete negauna iskvietimo ;/ .Dar kita megema veikla skelbti skelbimus zaideju per /x tai taip padedamas susirasti ar tai ridos keleja ar veziotoja ar nama,viska ka galima.Gera zaidimo serveryje,bei smagios jums veiklos.  :)

Redaguota , redagavo Vidas_Alijosius
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Esu taksitas tai labiausiai megstu dirbti nes nera idomios veiklos serveryje,  dbr gavau ranga A.V tai pralaidziu daugiausia laiko veziojant zmones ir keliant rida tai pat padedu naujokam surasti vietas kokios jiems reikia nes tesiog megstu padeti zmonem.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...