Eiti į turinį
Tautrimas_Juska

Ką mėgsti veikti?

Rekomenduoti pranešimai

Šiam įdomiam sarg.lt serverye mėgstu veikti.

Pabegioti nuo policijos,buti mafijozu,Taškyti milus :D

Prisijungęs į sargą pamatau ;/ milu trūksta ir galvoju ka daryti? :D Ir tiesiog nu einu /tpls ir kapoju moneta bet paskui be šaibu lieku :(

Kartis biški ir nepatinka vienas kitas dalykas kiti mafjos nariai laksto su aim ir t.t, o dar kiti su s0bu.

Šiam serveri daugiausiai veikiu tai plepu ir plepu :D

Ir kaip kiti mano kodėl pasirinkau būtent šitą Sarg.lt serverį?

Todėl aš jį pasirinkau nes kitam tokiam serve nusibodo,o čia patyriau kitą jausmą susiradau draugų.Pirmą dieną tiek nervavaus

,nes nemokėjau išlaikyti teisių,o kai nepatekau i darbą vpš vos kompo neišmečiau per langą :D

Daugiau nebeiškrapštai iš savo galvos tas mintis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveiki skaitytojai,

galiu drąsiai teigti, kad šiame serveryje esu senbuvis. Mano širdžiai artimiausia profesija yra Teisėsaugos. Kuo toliau, tuo labiau šiame serveryje didėja nusikalstamumo lygis, todėl tiek aš, tiek kiti teisėsaugos darbuotojai privalo su tuo susidoroti. Taigi jau manau supratote, kad šiame serveryje labiausiai mėgstu būtent tai ir daryti nesvarbu ar pats baudžiu juos, ar juos gaudau nes visa tai yra teisėsaugos pareigūno darbas.

 

Ačiū kad skaitėte.

  • Prieš 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveiki,tai serveryje labiausiai mėgstu dirbti savo darbą Kariuomenėje ir ten rinkti baudas,vykti į grobimus,prižiūrėti tvarką miestuose ir miesteliuose. Dar kai neturiu ka veikti,dažniausiai keliu ridą,bendrauju su draugais. Parodau žaidėjams/naujokams pasiekimus. Dar mėgstu šaudytis DM zonoje. Ir šiuo metu žaisti naują minigame'ą. Ieškau banglenčių,siekiu ivygdyti visus pasiekimus,ieškau stirnų. Dalyvauju eventuose. Padedu žaidėjams.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Serveryje mėgstu bendrauti su serverio žaidėjas. Galima sakyt, kad šiuo metu tai yra viena iš pagrindinių priežasčių kodėl vis dar žaidžiu sa-mp, tiesiog turiu labai daug gerų pažįstamų šiame serveryje, ir man yra malonu su jais bendrauti. Taipogi mėgstu dirbti ir rodyti darbdaviui, kad esu vienas geriausių jo darbuotojų. Dienos minimumas - manęs netenkina, man patinka būti vienu iš geriausių toje srityje, nesvarbu ką bedaryčiau serveryje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Aš žaidžiu serveryje for fun, nueinu į kažkoki darba, pasirenku patirties, išbūnu senbuviu tam darbe ir paskui palieku. Tai ridą keliu, tai žvejoju retkarčiais, dalyvauju eventuose pvž kaip šitas. Tai fourme pasėdžiu, paskaitau fourmo būsenos atnaujinimus, ir beja laukiu nesulaukiu pamatyt naujuosios fourmo versijos. Gero vakaro. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

„Ką labiausiai mėgstate veikti serveryje?


 


Ką labiausiai serveryje mėgstu veikti tai manau kad bendrauti su virtualiais draugais (žaidimo draugais), nes serveryje yra visokio tipo žmonių, su kuriais tikrai gana įdomu pabendrauti. Aišku vien draugai nėra pati didžiausia veikla prisijungus į servery. Prisijungus į serverį aš mėgstu stebėti viską : įvairiausias žaidėjų veiklas, kaip dirba mano darbo kolegos,  mafijų / gaujų karus, kaip kas kariauja, ir dar sėdėti „Team Speak“ mafijos / gaujos kanale kai vyksta karas, o ten jau vyksta didelis šurmulys. Pati dirbu Policijos Departamente ir man patinka bausti tuos „nenaudėlius“, kurie nesilaiko kelių eismo taisyklių ar nesilaiko bendrų žaidimo taisyklių , kaip : šaudo į civilius, trukdo policijos darbui, bėga nuo teisėsaugos ir pan. Ką veikti galima sugalvoti tikrai daug, tik reikia labiau pasukti galvą. Jeigu turi virtualių draugų , galime veikti daug ką : dalyvauti įvairiausiuose veiklose, šaudymas šratasvaidyje (/tpdm) ir kt. Anksčiau laisvu laiku aš keldavau savo transporto priemonėms ridą, nes šiuo metu ridos kelėjai labai daug prašosi už kilometrą, tai kai nebūdavo ką veikti keldavau ir pati, vis eidavau į šokį tokį pliusą. Ir dar vienas mano mėgstamas dalykas tai gaudyti nusikaltėlius, nes kaip ir minėjau dirbu Policijos Departamente ir vien baudas bei iškvietimus, tai pagelbėju ir gaudydama. Dabar bėgliai sugalvoja visko : bėga su valtimis, su motociklais ir net su lėktuvais, tad kartais nėra lengva juos pagauti. 


Kaip ir minėjau, veiklos mėgstamos galima atrasti daug, tik reikia turėti noro ir minčių. 


Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveiki, serveryje didžiausia daly laiko praleidžiu atliekat teisėsaugininko vaidmenį bendrauju su kolegoms kitais serverio lankytojams, rengiu treniruotės reidus, leidžiu linksmai laiką. Mėgstu stebėti kaip dirba kiti tai dažnai būnu /pzu jai admina turiu, o jeigu ne tai tiesiog kartu stebiu kaip ir ką daro.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...